Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

multi w moim przypatku działać nie będzie... będzie cos innego podlączone pod kierę:jerk:

Opublikowano

Ja może za jakiś czas będę próbował walczyć z taką kierownicą i działającą multifunkcją ;) Obszycie fajne ale lepiej by chyba było taką 3-ramienną kupić z d3 i wtedy obszywać. A co chcesz do swojej kierowniczki dołożyć? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tak jak pisałem kiera nie jest docelowa kierownicą:decayed: będzie na sto jakaś podcięta dołem ale jeszcze nie wiem jaka

Opublikowano

Też chciałem do siebie ściętą u dołu ale koszta przeróbki powiem szczerze mnie rozłożyły:decayed: Wahają się od 1000 do 1200zł z obszyciem:whistling:

Opublikowano
  • Autor

no cena spora ale czasami się trafia jakaś kiera z auta po dzwonie :grin: koleś dorwał kierę z rs4 b7 za 200pln :grin:

Opublikowano

No oczywiście, tylko trzeba szukać i mieć szczęście :wink: 3mam kciuki by się udało, a jak znajdziesz więcej daj znać:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Audi RS4,A4 kierownica gałka zmiany biegów (3877714684) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

dokładnie taka kierę kupił za grosz:kox: chyba jak to mówia był w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze

---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ----------

tylko teraz jest taka kwestia moja okragłagdzieś wyczytałem że nowe kiery na okrągłą poduszke nie mają już śró poduszka jest na 2 śruby przykręcana a nowe kiery chyba maja już poduszkę na zatrzask:kwasny: typu rs r8 lambo itp

---------- Post dopisany at 15:37 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ----------

ale widzę że tez są ładne kieraszki pod moja poduszkę

KIEROWNICA PODUSZKA TT RS6 R8 CARBON ALCANTARA !! (3927727271) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Tą kierownice sprzedaj Paco z forum, proponował mi ją ostatnio jak pytałem gdzie robił swoją co siedzi w rs6:whistling:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

fajna ale półtora patyka:kwasny: ale do sezonu coś chyba sie uciuła

---------- Post dopisany 11-02-2014 at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany 03-02-2014 at 15:49 ----------

sprzęgło włożyłem w końcu :wink: kpl AWX teraz to ładnie chodzi i w odpowiednim miejscu bierze heh ze starego juz prawie nic nie zostało:grin:

no i przy okazji że skrzynia wywalona to kat poszedł na złom lepiej babci sie oddycha bo ostro zawalony był bydlak :grin:

Opublikowano

Jaka babcia? :grin: Podobnie jak w moim przypadku to dopiero gorąca 14, dać w piz*e można dopiero legalnie za rok ;)

Teraz pucowanko i na sesje w ładne miejsce :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

ponoć lata sie im liczy jak psom :grin: x7

---------- Post dopisany 16-03-2014 at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany 12-02-2014 at 06:59 ----------

Zima nas zaskoczyła i trzeba sie teraz sprężać żeby ze wszystkim zdążyć hehe a tyle pracy jeszcze że hoho:decayed:

-spasować koło

-ogarnąć wyciek na pompie

-zmienić zawias

-dopasować, pomalowac progi eSowe

-chyba wywalić gumowe listwy z drzwi

-dokończyc i zacząć wkładać czarny sufit :decayed:

-zaprawki i polerka

-zderzak na gładko

-pomalować tylna dokładke i zaspawać otwory pdc

-pomalować przednia dokłądke

-pomapować cały gwil w czarny LY9B :wink:

-zaadoptować 2 uchwyt na kubki w miejsce przycisków

-wywalić środkowy wydech

-w końcu włożyć fmic bo graty czekaja

-zaklepać błotniki

-wyprofilować nadkola

-zrobic virusa :facepalm:

no i jeszcze jakies ze 400 innych pierdół :grin: a czasu coraz mniej

Opublikowano

a ja słyszałem z pewnego źródła, że jest już setup letni, jeśli chodzi o koło... podobno "jest grubo"... domagam się zdjęć... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Troche pracy na garage było to trzeba się posilać

eb7f2a7dcb55.jpg

D2 Racing siedzi tam gdzie powinien :banan:

48b3da0bbaf9.jpg

no dobra tu troche mnie poniosło....

06261ff4d1f7.jpg

Ale ostatecznie zostało tak :decayed:

3d778f10eab5.jpg

Opublikowano

ale siadł j**any :jerk:

jakie paramtery felgi + opona?

wtyczki doszły wielkie dzięki :drinks:

Opublikowano
  • Autor

fela 9.5j nankang 225 35 jak narazie dystans 15 (od czornego:grin:) wyszło cos około et 28 przód narazie bez spasowania noc nas zastała hehe siedzi z przodu 8.5j 215 35 et 43 bodajrze

Opublikowano

Wyślij zdjęcie i dowód na policję :grin:

Miód :jerk:

Opublikowano
  • Autor

jak tylko z garażu wyjechałem to juz niebiescy dziwnie patrzyli :grin:

Opublikowano

pewnie chcieli przymierzyć do kijanki tylko nie dostaną dodatku na adaptery :grin: a i sprężyn by ciąć :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Ci powiem że t4 jechali to by sie upchało :grin:

Opublikowano

taki setup... a zwykły wentyl?:facepalm: nie chciałeś ukrytego?

nie wiem tylko po co Ci ten gwint skoro nadwozie leży prawie na oponie;P

przygotuje Ci odpowiednie rury/pręty z mocowaniami, a Ty mi oddasz gwint :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.