Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

cykne cykne bo jest się czym pochwalić nie widziałem skóry z b5 tak zadbanej hehe ponoć ta esa miała 90tys km na blacie :naughty:

---------- Post dopisany 19-05-2014 at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2014 at 17:41 ----------

jakieś tam 312 na przód i kolejny element do szurania :grin:

9f722002556c.jpg

1f6e662aac73.jpg

---------- Post dopisany 20-05-2014 at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2014 at 16:12 ----------

w końcu coś będę widział w deszczowe noce :decayed:

bd153c010d98.jpg

bd99667a39fa.jpg

jakiś slajn w b5 musi być :grin:

50cb2edd3f4e.jpg

poczatek składania sufitu S4 bardziej czarne niż ori :wink:

wszystkie graty są tylko sam sufit ogarnąć i bedzie ciemno ciemno :decayed:

5406394b4d02.jpg

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

ooo i prawe lustro tez się załapało na foto (symetryczne ) :wink:

Opublikowano

morda jak u mnie tylko halo zotle, teraz chociaz wiem jak to wyglada na czarnym przodzie :wink:

Opublikowano

moim zdaniem za czarno, znaczek zamieszałbym oryginalny :whistling:

Opublikowano

ja juz dawno chcialem dac ori znaczek ale nie wpadl mi jeszcze taki w rece :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

halo beda innaczej oklejone lekką czarna folią zamiast żółtej :wink:

a o srebrnym znaczku nie ma mowy jedynie grill s4 w czarnym połysku

---------- Post dopisany 26-05-2014 at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2014 at 07:01 ----------

gładkie skóry z eSy w prądzie :decayed: może kiedyś rejkaro :grin:

c62273ba78d1.jpg

9b37e6970297.jpg

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

wszystko jeszcze ufajdane trzeba plaka kupić :grin:

205b68d4485b.jpg

same głosniki bose bez instalacji i wzmaka juz lepiej graja

---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

dekory czarne piano już chyba się szykują to pseudo karbon do pieca :decayed:

---------- Post dopisany 01-06-2014 at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2014 at 12:46 ----------

przodem udało się zejść na około 59 :decayed:

drl moduł osłabiający świecenie ori h7 do około 40% mocy :decayed:

63a46980de6b.jpg

73035bf9db52.jpg

76dfc7f16200.jpg

---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------

63ac8274ed7b.jpg

f086137c36bb.jpg

fc1e9b7afde0.jpg

Opublikowano

Pieknie siedzi i wyglada :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze zabawa z rantami z przodu ale brak czasu żeby to ogarnąć :facepalm: muszę maszynkę ogarnąć i do roboty

dzieki:decayed:

Opublikowano

ale chyba juz masz z przodu delikatnie zaklepane ?

Opublikowano
  • Autor

przód nie ruszony :decayed: troche dziś same się zrolowały na nierównościach :grin:

Opublikowano

jest prze pieknie

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Jest mega :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

309cecdb5ea9.jpg

243070a57eea.jpg

---------- Post dopisany 03-07-2014 at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2014 at 13:19 ----------

sufit s4 w końcu poskładany :wink: wszystkie graty z s4 lecz podsufitkę malowałem czarnym matem bo ori jest bardziej w ciemnym szarym niż czarnym :grin:

4b8a517929ff.jpg

cff8aaa9c8ee.jpg

Opublikowano

Podsufitki zazdraszczam :) dobra robota

Opublikowano
  • Autor

nie ma co zazdraszczać :grin: ściągasz psiukasz reszte zabierasz z jakiejś esy składasz i się jarasz:naughty: przyjemna robota i nawet nie ma problemu z wyjeciem sufitu z auta

Opublikowano

Sufit juz raz wymienialem wiec wiem co i jak tylko zbierz plastiki ....

Opublikowano
  • Autor

no troche sie naszukałem głównie osłon na słupki B żeby całe były :kwasny: jak coś mam czarne słoneczniki s4 do oddania ale maja ten moduł do garażu czy cos

654f6f200bc2.jpg

Opublikowano

uszczelki pomaluj :decayed:

Opublikowano
no troche sie naszukałem głównie osłon na słupki B żeby całe były :kwasny: jak coś mam czarne słoneczniki s4 do oddania ale maja ten moduł do garażu czy cos

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/654f6f200bc2.jpg

Ile za to cudo?:whistling:

Opublikowano
  • Autor

ile kto proponuje?? chetnie wymienie za rameczke prawego halo i cup holder polift :decayed:

---------- Post dopisany at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

uszczelki pomaluj :decayed:

uszczelki czarne czekaja na montaż bo doszły po poskładaniu wnętrza i czekają :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.