Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

brzydko :thumbdown::decayed: Nie dam homologacji... chyba, że oddasz mi te ja Ci dam moje i se zrezasz w moich, wtedy dam Ci homologację :polew:

do jamy, bo daszkow nie dam :tongue4:

male porownanie BiX vs D2S

fmic003.jpg

który to BIX :mysli::decayed:
Opublikowano

który to BIX :mysli::decayed:

Ale żeś błysnął :thumbdown: On w tylnych lampach bixa rezał! :bag:

Opublikowano

brzydko :thumbdown::decayed: Nie dam homologacji... chyba, że oddasz mi te ja Ci dam moje i se zrezasz w moich, wtedy dam Ci homologację :polew:

do jamy, bo daszkow nie dam :tongue4:

male porownanie BiX vs D2S

fmic003.jpg

który to BIX :mysli::decayed:

jedno i drugie D2S :good:

Opublikowano
  • Autor

brzydko :thumbdown::decayed: Nie dam homologacji... chyba, że oddasz mi te ja Ci dam moje i se zrezasz w moich, wtedy dam Ci homologację :polew:

do jamy, bo daszkow nie dam :tongue4:

male porownanie BiX vs D2S

fmic003.jpg

który to BIX :mysli::decayed:

jedno i drugie D2S :good:

masz racje moj Ty herbatniczku, mialem napisac BiX vs HID, ale przypomnialem sobie ze tam mam juz zarnik D2S prawilny :good::naughty:

Opublikowano

zrób fotke porównawczą jak to świeci póki ciemno :decayed:

Opublikowano

zrób fotke porównawczą jak to świeci póki ciemno :decayed:

zrobił, ale zbyt duża różnica, w niedzielę porównamy z moim zregenerowanym odbłyśnikiem D2S :wink4:

Opublikowano

Ale chodzi mi póki są dwie inne soczewki :wink4:

Opublikowano

Ale chodzi mi póki są dwie inne soczewki :wink4:

No ale co Ci da jak pokaże foto odpalonych dwóch? :) Jak robi foto oświetlającej tylko jednej to zbyt duża różnica, bo mówi że odbłyśniki wypalone w starych. Więc wiesz... nie będzie to dobre odniesienie :wink4: Ale foty ma niech wrzuci :wink4: Długie na bixie robią biel wszędzie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

zrób fotke porównawczą jak to świeci póki ciemno :decayed:

na jidz :naughty:

silniczki na 0 na regulacji

bixenonowe mijania (nie regulowane jeszcze)

16483946.jpg

xenonoowe mijania (tez jakos specjalnie nie regulowane)

31253648.jpg

bix dlugie, trawa rosnie na poboczu snieg sie topi :polew::kox: jak to odpale z hidem w dlugich to mnie z kosmosu bedzie widac :polew:

15435105.jpg

dlugie na zarowce, cos za dobrze wyszlo niz w rzeczywistosci,chyba dlugie z bixa przebily przez gazete :gwizdanie:

60741443.jpg

Opublikowano

Szkoda że nie robiłeś z auta :decayed: byłoby jakieś odniesienie do moich:

20101206330.th.jpg

Opublikowano
:kox:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 20:18_________________________________________________Róznica jest :slina:
Opublikowano

:kox:

Róznica jest :slina:

pohamuj ślinotok do niedzieli :tongue4: wtedy zrobimy miarodajne porównanie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:kox:

Róznica jest :slina:

pohamuj ślinotok do niedzieli :tongue4: wtedy zrobimy miarodajne porównanie :wink4:

czyli mam krecic na niedziele odblysniki w kosmos :polew::decayed:

Opublikowano

czyli mam krecic na niedziele odblysniki w kosmos :polew::decayed:

ja Cię pokręcę :decayed: pod ścianę podjedziemy i porównamy czy są równo :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:kox:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 20:18_________________________________________________Róznica jest :slina:

jak baby podniecacie sie jakimis swiecidelkami :polew:

216 on board :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

no to doszło z 10km w odczuciach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no to doszło z 10km w odczuciach :decayed:

w odczuciah z 30KM :naughty::polew:

Opublikowano

no to doszło z 10km w odczuciach :decayed:

w odczuciah z 30KM :naughty::polew:

przedsmak :decayed:

Opublikowano

ale pytong:p ja to samo bede robil u siebie :decayed: czekam az Kolega Jarucki wysle mi szpryce, pozniej awxa kupie po sesji i na wiosne jazda:) fmica tez wyrezam jakiegos, a na koniec sam to wszystko programowo ogarne :kox: a jak sie nie uda, to do rob555 podjade, ale powinno sie obejsc bez niego,serie sam ogarnąłem ;)

pewnie przy bucie stylu batory co? :kox:

rogal fajna furka!

ja swojego tematu nie uaktualnialem w ogole, ale chyba bede musial zaczac,bo rtoche sie pozmienialo ;P

Opublikowano

czekam az Kolega Jarucki wysle mi szpryce,

UUU to moze trwac w nieskonczonosc.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.