Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale co bez lusterek?

nie komplet jak dla mnie :good:

i pomaranczowe dope na dupce :naughty::kox:

no, no, no :kox:

macie jeszcze jedno to Dope :gwizdanie:

czekac czekac :gwizdanie:

ok, jak coś to pamiętaj o mnie :good:

Nie ma takich bajerów :tongue4: Tylko LC sie tak bawi :decayed::naughty::kox::evil:

dokładnie takich rzeczy nawet w erze nie ma :wink4: a w LC są i to tylko 3 egzemplarze :evil: :evil: :evil: :evil:

:decayed::good:
Opublikowano

słuchaj elektronika do kluczyka pasowała bez problemu a jaki miałeś stary kluczyk

Opublikowano

dokładnie takich rzeczy nawet w erze nie ma :wink4: a w LC są i to tylko 3 egzemplarze :evil: :evil: :evil: :evil:

Ale przecież ja też taki prawie jak z LC więc 4 egzemplarze :wstydliwy::naughty: A tak serio to jeszcze nie wiem czy chcę :)

Opublikowano
  • Autor

słuchaj elektronika do kluczyka pasowała bez problemu a jaki miałeś stary kluczyk

zwykly plastikowy, bezpilotowy[br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 07:16_________________________________________________

jeden chlopak robil w foli M3 carbonowej i nie bylo zle :wink4: a jak nie to wal na srebno :decayed:

one sa srebrne z fabryki

to lustra zostaw :good: dope, OOOO na grilu i fela styknie :wink4: za bardzo pomarańczowo moze byc :kox:

84452639aaa3.jpg

Opublikowano

oranżyk musi fajniejszy :good:

Opublikowano
  • Autor

oranżyk musi fajniejszy :good:

ten to troche za bardzo ukrainski, ale Rafalekx'owi sie podoba ukraincowi

Opublikowano

oranżyk musi fajniejszy :good:

ten to troche za bardzo ukrainski, ale Rafalaekx'owi sie podoba ukraincowi

:polew: :polew: a moze jaka zieleń :gwizdanie:
Opublikowano

pomarańcz :tongue4:

Opublikowano

mrogal jak malowałeś te gumy od drzwi przy progach ?

Opublikowano
  • Autor

mrogal jak malowałeś te gumy od drzwi przy progach ?

sprejem

Opublikowano

i jak sie trzyma

Opublikowano
  • Autor

i jak sie trzyma

takob na rogach sie obija niestety, guma pracuje i farba odpeka, i mimo iz malowalem podladem do plastiku i zwyklym podkladem to odpeka troche, na wiosne to poprawie tylko na gume dam cos ala podklad na bazie silikonu, zobaczymy jaki bedzie efekt
Opublikowano

a zdejmowałeś do malowania czy na aucie

Opublikowano

inny podklad i bedzie :good: do bezbarwnego mozesz jeszcze dodac uelastyczniacz (jak malujesz pistoletem) :good:

Opublikowano

inny podklad i bedzie :good: do bezbarwnego mozesz jeszcze dodac uelastyczniacz (jak malujesz pistoletem) :good:

tak też będzie pękać :wallbash: na samym rogu gumy na krawędzi auta tam gdzie listwa wystaje :gwizdanie: najlepiej by było nabyć te plastikowe listwy ala S4 i podniemic z tą gumą, albo całkiem to zlikwidować :evil:

Opublikowano
  • Autor

inny podklad i bedzie :good: do bezbarwnego mozesz jeszcze dodac uelastyczniacz (jak malujesz pistoletem) :good:

tak też będzie pękać :wallbash: na samym rogu gumy na krawędzi auta tam gdzie listwa wystaje :gwizdanie: najlepiej by było nabyć te plastikowe listwy ala S4 i podniemic z tą gumą, albo całkiem to zlikwidować :evil:

tak wlasnie myslalem nad tymi z allegro listwami zawsze to sztywne i nie bedzie sie tak naginac i obkruszac

Opublikowano

Ja w zime teraz otwierając drzwi zawadziłem o zmrozony śnieg i problem gotowy, w wakacje bede chyba malował kawałek drzwi bo tam parch jeden spod listwy chce wyjść to usune to wp***u wszystko będzie gładko :decayed:

Opublikowano

inny podklad i bedzie :good: do bezbarwnego mozesz jeszcze dodac uelastyczniacz (jak malujesz pistoletem) :good:

tak też będzie pękać :wallbash: na samym rogu gumy na krawędzi auta tam gdzie listwa wystaje :gwizdanie: najlepiej by było nabyć te plastikowe listwy ala S4 i podniemic z tą gumą, albo całkiem to zlikwidować :evil:

tak wlasnie myslalem nad tymi z allegro listwami zawsze to sztywne i nie bedzie sie tak naginac i obkruszac

masz link to zapodaj :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

inny podklad i bedzie :good: do bezbarwnego mozesz jeszcze dodac uelastyczniacz (jak malujesz pistoletem) :good:

tak też będzie pękać :wallbash: na samym rogu gumy na krawędzi auta tam gdzie listwa wystaje :gwizdanie: najlepiej by było nabyć te plastikowe listwy ala S4 i podniemic z tą gumą, albo całkiem to zlikwidować :evil:

tak wlasnie myslalem nad tymi z allegro listwami zawsze to sztywne i nie bedzie sie tak naginac i obkruszac

masz link to zapodaj :tongue4:

nie moge znalezc linka, ktos kiedys wrzucal Kowi chyba nawet

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.