Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a czy taka naciegnieta opona jest naepwno bezpieczna? np przy ostrych skretach....

Opublikowano

a czy taka naciegnieta opona jest naepwno bezpieczna? np przy ostrych skretach....

a samochód ma być do normalnej jazdy czy do sportu :?: :cool1:

Opublikowano

wiadomo ,ze do normalnej, ale wiesz jak to jest ;P poznie zółte swiatlo i czasami wchodzi sie na pelnym gazie w zakret...

Opublikowano
czasami wchodzi sie na pelnym gazie w zakret...

:blink:

Opublikowano
czasami wchodzi sie na pelnym gazie w zakret...

:blink:

:mysli: dziwne podejście

Opublikowano

Mrogi kombinowałeś coś odnośnie zamontowania tylnej kanapy z lifta? nie wiesz czasem czy zaczepy z lifta będą pasować do przedlifta?

Opublikowano

Mrogi kombinowałeś coś odnośnie zamontowania tylnej kanapy z lifta? nie wiesz czasem czy zaczepy z lifta będą pasować do przedlifta?

trzeba rzeźbić :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Mrogi kombinowałeś coś odnośnie zamontowania tylnej kanapy z lifta? nie wiesz czasem czy zaczepy z lifta będą pasować do przedlifta?

nie kombinowałem[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 11:20_________________________________________________dscf5891xyz1.jpg

Opublikowano

Nie no opanuj sie :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

Nie no opanuj sie :wallbash:

co zle?

kolo biale wneki w rozyku :naughty:

Opublikowano

ja pier**le :blink:

Opublikowano

Nie no opanuj sie :wallbash:

co zle?

kolo biale wneki w rozyku :naughty:

lepiej może jak byś dał pomarańcz zamiast tego :sick3: a co do białego nawet go nie zauważyłem :gwizdanie: kto ci robił VT :wallbash:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie no opanuj sie :wallbash:

co zle?

kolo biale wneki w rozyku :naughty:

lepiej może jak byś dał pomarańcz zamiast tego :sick3: a co do białego nawet go nie zauważyłem :gwizdanie: kto ci robił VT :wallbash:

:polew: :polew: :polew:

inżynier budowy :decayed:

Opublikowano

Nie no opanuj sie :wallbash:

co zle?

kolo biale wneki w rozyku :naughty:

lepiej może jak byś dał pomarańcz zamiast tego :sick3: a co do białego nawet go nie zauważyłem :gwizdanie: kto ci robił VT :wallbash:

:polew: :polew: :polew:

inżynier budowy :decayed:

niech on sie lepiej zajmie tą swoja budową tunelów, a nie grafike dotyka :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie no opanuj sie :wallbash:

co zle?

kolo biale wneki w rozyku :naughty:

lepiej może jak byś dał pomarańcz zamiast tego :sick3: a co do białego nawet go nie zauważyłem :gwizdanie: kto ci robił VT :wallbash:

:polew: :polew: :polew:

inżynier budowy :decayed:

niech on sie lepiej zajmie tą swoja budową tunelów, a nie grafike dotyka :polew: :polew: :polew: :polew:

o masz chcial dobrze a Ci go wysmiali :wallbash:

c**j RSy sa na sprzedaz razem z kompletem nowych opon :good:

Opublikowano

nie kombinowałem[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 11:20_________________________________________________dscf5891xyz1.jpg

do pipy nic tu nie pasuje , jebnij te koła na czarny błysk i ten rant wewnetrzny na czerwono i będzie kox
Opublikowano
  • Autor

nie kombinowałem[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 11:20_________________________________________________dscf5891xyz1.jpg

do pipy nic tu nie pasuje , jebnij te koła na czarny błysk i ten rant wewnetrzny na czerwono i będzie kox

moge prosic Kowi o VT :decayed:

boje sie ze czarne sie zmniejszy optycznie

Opublikowano

dobrze bedzie wygladac na srebrnym aucie , tylko żeby ten inż. forumowy tego VT nie robił :gwizdanie: :naughty::decayed:

Opublikowano

nie kombinowałem[br]Dopisany: 14 Luty 2011, 11:20_________________________________________________dscf5891xyz1.jpg

do pipy nic tu nie pasuje , jebnij te koła na czarny błysk i ten rant wewnetrzny na czerwono i będzie kox

moge prosic Kowi o VT :decayed:

boje sie ze czarne sie zmniejszy optycznie

daj ori fotke bo z tej papki to juz nic nie będzie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No co chciał to zrobiłem VT :naughty: Ja mu nic nie proponowałem :tongue4: Sam sobie wykminił taką kolorystykę :naughty: Ja mu cały czas mówię turkusik :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.