Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

kurfa, co Wy chcecie za wioche zrobic... :bag:

ta felga nie nadaje sie do takich eksperymentow, jeden kolor tylko.

Racja racja :good:

mrogalr.jpg

Ta opcja wydaje się nawet nawet..

kurde ..ciekawe kiedy to auto otrze się o "wiochę" przez wprowadzanie co raz to nowszych trendów na siłę :tongue4:

spokojnie spokojnie konsultuje z wami niektore zmiany kochani wlasnie po to by sie nie "obdarlo" ;)

Swiatelka z przodu zostawic czarne czy isc w ori chrom bo teraz bede dlubal nastepne bixy i cos mnie kusic wrocic do jasnych :gwizdanie:

Opublikowano

kurfa, co Wy chcecie za wioche zrobic... :bag:

ta felga nie nadaje sie do takich eksperymentow, jeden kolor tylko.

Racja racja :good:

mrogalr.jpg

Ta opcja wydaje się nawet nawet..

kurde ..ciekawe kiedy to auto otrze się o "wiochę" przez wprowadzanie co raz to nowszych trendów na siłę :tongue4:

spokojnie spokojnie konsultuje z wami niektore zmiany kochani wlasnie po to by sie nie "obdarlo" ;)

Swiatelka z przodu zostawic czarne czy isc w ori chrom bo teraz bede dlubal nastepne bixy i cos mnie kusic wrocic do jasnych :gwizdanie:

u mnie bedzie chromik,ale do sreberka fajnie wyglądają ciorne :wink4:

Opublikowano

ja bym został przy czarnych :wink4:

Opublikowano

ja bym został przy czarnych :wink4:

ja chyba tez bym został przy czarnych, no chyba że masz w planie obramówki chrom wokół szyb i chromik na grillu i w ogóle moze wracasz do serii :mysli:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja bym został przy czarnych :wink4:

ja chyba tez bym został przy czarnych, no chyba że masz w planie obramówki chrom wokół szyb i chromik na grillu i w ogóle moze wracasz do serii :mysli:

:decayed:

czasami mam ochote to pierdolnac wp***u!

Opublikowano

ja bym został przy czarnych :wink4:

ja chyba tez bym został przy czarnych, no chyba że masz w planie obramówki chrom wokół szyb i chromik na grillu i w ogóle moze wracasz do serii :mysli:

:decayed:

czasami mam ochote to pierdolnac wp***u!

Masz rację..ja odkupię za 2 tysie i będzie spokój :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja bym został przy czarnych :wink4:

ja chyba tez bym został przy czarnych, no chyba że masz w planie obramówki chrom wokół szyb i chromik na grillu i w ogóle moze wracasz do serii :mysli:

:decayed:

czasami mam ochote to pierdolnac wp***u!

Masz rację..ja odkupię za 2 tysie i będzie spokój :decayed::naughty:

no to felgi sa juz Twoje :good::polew: ktos chetny na opony nowki sztuki :naughty:

Opublikowano

ja bym został przy czarnych :wink4:

ja chyba tez bym został przy czarnych, no chyba że masz w planie obramówki chrom wokół szyb i chromik na grillu i w ogóle moze wracasz do serii :mysli:

:decayed:

czasami mam ochote to pierdolnac wp***u!

Masz rację..ja odkupię za 2 tysie i będzie spokój :decayed::naughty:

no to felgi sa juz Twoje :good::polew: ktos chetny na opony nowki sztuki :naughty:

Oferta dotyczyła całego ulepa :decayed:

Opublikowano

mrogal to jest gleba dla RS szóstek a nie u Ciebie taka koza :polew: :polew: :polew: :polew:

DSC_0007_08_09_10_tonemapped-Editv2.jpg

DSC_0057_8_9_tonemapped-Editv2.jpg

Opublikowano

słabeusze jeżdzą airide :naughty:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 11:09_________________________________________________mrogal nadal chętny na nakrętki?? zamówiłem 6sztuk ale puki co ani widu ani słychu :)

Opublikowano

słabeusze jeżdzą airide :naughty:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 11:09_________________________________________________mrogal nadal chętny na nakrętki?? zamówiłem 6sztuk ale puki co ani widu ani słychu :)

ja cały czas :good:

Opublikowano

ale tylko przednie puki co :)

Opublikowano
  • Autor

słabeusze jeżdzą airide :naughty:[br]Dopisany: 20 Luty 2011, 11:09_________________________________________________mrogal nadal chętny na nakrętki?? zamówiłem 6sztuk ale puki co ani widu ani słychu :)

ta caly czas aktualne :good: a kontry tez moglby zrobic?

z tylu mam cacy malina nakretki :good:

Opublikowano

napewno może zrobić będę z nim gadał jak mi odpowie na kiedy zrobi górne :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

29-03-2011 w samo poludnie

chips.gif

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

29 to bardzo dobra data.

Ja miałem 29.12 :wink4:

Opublikowano

29-03-2011 w samo poludnie

chips.gif

Wreszcie to padło zacznie sie odpychać :kox:

Opublikowano

Już u kierownika powoli zaklepuję wolne 3 godzinki :naughty: a potem upalamy :naughty::decayed:

rogalik na 18'' jedziesz? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Już u kierownika powoli zaklepuję wolne 3 godzinki :naughty: a potem upalamy :naughty::decayed:

rogalik na 18'' jedziesz? :wink4:

jak zdaze ogarnac 18'' i pogoda bedzie znosna zachecajaca to polece na 18 :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.