Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W niedzielę przewieziesz :kox:

bedziem krechy robić :decayed: chcę zobaczyć jak duża różnica :decayed::bag:

Opublikowano

W niedzielę przewieziesz :kox:

bedziem krechy robić :decayed: chcę zobaczyć jak duża różnica :decayed::bag:

:wtf: ja nie kumaty :no:

Opublikowano
  • Autor

W niedzielę przewieziesz :kox:

bedziem krechy robić :decayed: chcę zobaczyć jak duża różnica :decayed::bag:

:wtf: ja nie kumaty :no:

no krechy bedziemy wciagac bedzie lepsza jazda na spocie[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 09:59_________________________________________________

fajne koupaki

najlepszy produkt audi :good::kox:

Opublikowano

:wtf: ja nie kumaty :no:

:decayed: nie wiesz co to krechy? :bag:

no krechy bedziemy wciagac bedzie lepsza jazda na spocie

no bedziem wciągać krechy i się ganiać po polu :decayed::naughty:

Opublikowano

Po tunelach sioe bedziece ganiac :decayed:

:mysli: w Lublinie? :no: ni ma :decayed:

Opublikowano
:( będą sie nabijać :confused4:
Opublikowano

Na bank sa jakies po niemieckie tunele :decayed: Gdzies mrogal sie musi ukrywac przed swiatem

Ty widział poniemieckie tunele w Lublinie :polew::wallbash:[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 10:16_________________________________________________

:( będą sie nabijać :confused4:

z kogo? :friends::dontknow:

Opublikowano

ze mnie bo nie wiem o co Wam chodzi z tymi krechami.

Jak chcecie wciagac to chyba cukier puder :polew:

Opublikowano

ze mnie bo nie wiem o co Wam chodzi z tymi krechami.

Jak chcecie wciagac to chyba cukier puder :polew:

nie nie my będziemy dolotem wciągać co popadnie a nie cukier puder :decayed:

Opublikowano

ze mnie bo nie wiem o co Wam chodzi z tymi krechami.

Jak chcecie wciagac to chyba cukier puder :polew:

nie nie my będziemy dolotem wciągać co popadnie a nie cukier puder :decayed:

Tylko co by Ciebie nie wciagnęło jak tam zajrzysz :polew:

Opublikowano

Tylko co by Ciebie nie wciagnęło jak tam zajrzysz :polew:

:decayed: no może zassać :embarrassed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

szkoda ze w 18" nie robia koupakuf

bym na stali cauy rok latau
Opublikowano
:krol::think2::guma::dance2:
Opublikowano

:( będą sie nabijać :confused4:

:> :decayed: no nie wiesz co to krecha? :shocked:
Opublikowano

:( będą sie nabijać :confused4:

:> :decayed: no nie wiesz co to krecha? :shocked:

:no::embarrassed:

Opublikowano

:( będą sie nabijać :confused4:

:> :decayed: no nie wiesz co to krecha? :shocked:

:no::embarrassed:

tzn że będą się brać za bary njjjjutonami, inaczej mówiąc Rafalekx chce zobaczyć czy opłaca się ładować kasę w graty czy only program wystarczy mu do wciągnięcia z kreski mrogala :decayed: myślę że uda mu sie to :decayed:

jak ustawicie go 5 metrów przed linią :decayed:

Opublikowano

tzn że będą się brać za bary njjjjutonami, inaczej mówiąc Rafalekx chce zobaczyć czy opłaca się ładować kasę w graty czy only program wystarczy mu do wciągnięcia z kreski mrogala :decayed: myślę że uda mu sie to :decayed:

jak ustawicie go 5 metrów przed linią :decayed:

:decayed: no nie do końca :decayed: bo planujemy stawać równo równiusieńko :naughty: i nie chodzi o to czy opłaca się ładować kasę tylko czy będzie aż taka ogromna różnica :wink4: bo ja już kasy nie ładuję :no:papucik też z nami robi krechę? :kox:

Opublikowano

tzn że będą się brać za bary njjjjutonami, inaczej mówiąc Rafalekx chce zobaczyć czy opłaca się ładować kasę w graty czy only program wystarczy mu do wciągnięcia z kreski mrogala :decayed: myślę że uda mu sie to :decayed:

jak ustawicie go 5 metrów przed linią :decayed:

:decayed: no nie do końca :decayed: bo planujemy stawać równo równiusieńko :naughty: i nie chodzi o to czy opłaca się ładować kasę tylko czy będzie aż taka ogromna różnica :wink4: bo ja już kasy nie ładuję :no:papucik też z nami robi krechę? :kox:

a co masz? jak amfę to :buhaha::punk:
Opublikowano
  • Autor

tzn że będą się brać za bary njjjjutonami, inaczej mówiąc Rafalekx chce zobaczyć czy opłaca się ładować kasę w graty czy only program wystarczy mu do wciągnięcia z kreski mrogala :decayed: myślę że uda mu sie to :decayed:

jak ustawicie go 5 metrów przed linią :decayed:

:decayed: no nie do końca :decayed: bo planujemy stawać równo równiusieńko :naughty: i nie chodzi o to czy opłaca się ładować kasę tylko czy będzie aż taka ogromna różnica :wink4: bo ja już kasy nie ładuję :no:papucik też z nami robi krechę? :kox:

a co masz? jak amfę to :buhaha::punk:

sproszkowane tic tac'i

Opublikowano

sniff.jpg

Aby nie było OT. Ładne auto :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.