Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tzn że będą się brać za bary njjjjutonami, inaczej mówiąc Rafalekx chce zobaczyć czy opłaca się ładować kasę w graty czy only program wystarczy mu do wciągnięcia z kreski mrogala :decayed: myślę że uda mu sie to :decayed:

jak ustawicie go 5 metrów przed linią :decayed:

:decayed: no nie do końca :decayed: bo planujemy stawać równo równiusieńko :naughty: i nie chodzi o to czy opłaca się ładować kasę tylko czy będzie aż taka ogromna różnica :wink4: bo ja już kasy nie ładuję :no:papucik też z nami robi krechę? :kox:

a co masz? jak amfę to :buhaha::punk:

sproszkowane tic tac'i

daje toto w czerep :zemdlal:
Opublikowano

To może i ja z Wami stanę :naughty:

Ja w sobote czyszcze turbo, to narobie Wam moja seria obciachu bo na razie łapie noflauty :polew:

Opublikowano

To może i ja z Wami stanę :naughty:

Ja w sobote czyszcze turbo, to narobie Wam moja seria obciachu bo na razie łapie noflauty :polew:

:decayed::good:

Opublikowano

Ja w sobote czyszcze turbo, to narobie Wam moja seria obciachu bo na razie łapie noflauty :polew:

nie czysc turba to ja z Toba stane :naughty::decayed::polew:
Opublikowano

Ja w sobote czyszcze turbo, to narobie Wam moja seria obciachu bo na razie łapie noflauty :polew:

nie czysc turba to ja z Toba stane :naughty::decayed::polew:

Jak nie wyczyszcze to nie musimy stawać na starcie tylko moge Ci od razu podac ręke i pogratulować :cool1:

Opublikowano
  • Autor

USA :kox:

usalights003.jpg

Opublikowano

widziałem już :decayed: zostaje chrom czy będzie czerń? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

widziałem już :decayed: zostaje chrom czy będzie czerń? :decayed:

MIX

Opublikowano

MIX

:blink: jaki kurfa mix? :zyzol:

Opublikowano

MIX

:blink: jaki kurfa mix? :zyzol:

a ja wiem :decayed:

:good:

Opublikowano

a ja wiem :decayed:

:good:

śpisz z nim? :decayed: bo jakoś przede mną nie ma tajemnic a nic mi o tym nie powiedział że będzie mix :blink: zastanawiał się czy szwarz czy chrom :mysli:

Opublikowano
  • Autor

MIX

:blink: jaki kurfa mix? :zyzol:

z przedliftem :decayed:

Opublikowano

a ja wiem :decayed:

:good:

śpisz z nim? :decayed: bo jakoś przede mną nie ma tajemnic a nic mi o tym nie powiedział że będzie mix :blink: zastanawiał się czy szwarz czy chrom :mysli:

mówił że maluje na czerwono :decayed:

Opublikowano

mówił że maluje na czerwono :decayed:

a czyli z nim śpisz... czuję się zazdrosny i powiem Agnieszce :decayed::polew:

Opublikowano

mówił że maluje na czerwono :decayed:

a czyli z nim śpisz... czuję się zazdrosny i powiem Agnieszce :decayed::polew:

ty to tylko byś spac z kazdym chciał :wallbash: znajdź se lalke, w warszawie dużo szopów jest :decayed:

EOT

Opublikowano

ty to tylko byś spac z kazdym chciał :wallbash: znajdź se lalke, w warszawie dużo szopów jest :decayed:

EOT

:polew: :polew: :polew: ale to przecie Ty się sam do tego przyznałeś :naughty:

Opublikowano

ty to tylko byś spac z kazdym chciał :wallbash: znajdź se lalke, w warszawie dużo szopów jest :decayed:

EOT

:polew: :polew: :polew: ale to przecie Ty się sam do tego przyznałeś :naughty:

:facepalm:

ty naprawde masz problemy ze zrozumieniem przez te tunele :wallbash:

Mrogal kiedy ruszasz z głosnikami :mysli:

Opublikowano

ty naprawde masz problemy ze zrozumieniem przez te tunele :wallbash:

:dziura:

idz na cin cin :decayed:

zapraszasz? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ty to tylko byś spac z kazdym chciał :wallbash: znajdź se lalke, w warszawie dużo szopów jest :decayed:

EOT

:polew: :polew: :polew: ale to przecie Ty się sam do tego przyznałeś :naughty:

:facepalm:

ty naprawde masz problemy ze zrozumieniem przez te tunele :wallbash:

Mrogal kiedy ruszasz z głosnikami :mysli:

po smierci chyba... se odpoczne

Opublikowano

mówił że maluje na czerwono :decayed:

maluje maluje ale czo innego :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.