Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

by Kowi87

9u09800.jpg

:naughty:

i to kalkulatorem z photoshopa :slina:

nawet wyszlo :kox: fura kox :slina:

Opublikowano
  • Autor

by Kowi87

9u09800.jpg

:naughty:

i to kalkulatorem z photoshopa :slina:

nawet wyszlo :kox: fura kox :slina:

taka tam rdza :)

Opublikowano

fajna ta ajza :bag: to jakis składak jest ? hi hi hi

ps. nie no zarcik wyglada kozacko ! fela fajnie pasuje podoba mi sie jest lans podjazd pod remize i :ssij:

Opublikowano

lampki przednie :kox:

Opublikowano

lampki przednie :kox:

magiel :kox::polew:
Opublikowano

chyba kogiel mogiel :P

Opublikowano
  • Autor

Nowy nabytek

:kox: kontra zabytek :sick3:

a4vsa4.jpg

a4vsa42.jpg

Opublikowano
:wtf: co kombinujesz? :cool1:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

Lubię to :D

Prawie nie widać różnicy :D[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 14:41_________________________________________________

:wtf: co kombinujesz? :cool1:

lepi dwa identyczne matchboxy :polew:

Opublikowano

Pewnie kupił skurupę z quattro i będzie przekładał graty

Opublikowano

Pewnie kupił skurupę z quattro i będzie przekładał graty

:no: ośka poczciwy AFN, zero bajera, sweet seria :)

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :kox:

Lubię to :D

Prawie nie widać różnicy :D[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 14:41_________________________________________________

:wtf: co kombinujesz? :cool1:

lepi dwa identyczne matchboxy :polew:

no a jak :kox:

kufa dobry kalkulator to podstawa taka czysta sie wydaje na fotkach :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 14:46_________________________________________________

Pewnie kupił skurupę z quattro i będzie przekładał graty

:no: ośka poczciwy AFN, zero bajera, sweet seria :)

e e e eee synek synek grzana dupe ma

dzis wpadl nowy mod do nabytku swiatelko do bagaznika bo bylo rozyebane :decayed:

jeszcze parktronic (ChRL) pasek do klimy i choinka o zapachu kokosowym i po modach :) :gwizdanie:

Opublikowano

teraz to już z garażu nie wyjdziesz bo nie będziesz mógł na tamtego paczeć :kox:

AFN :mysli:

Opublikowano

AFN :mysli:

:good: Tylko dla najlepszych :decayed: wolnossaki LPG są dla paputów :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

AFN :mysli:

:good: Tylko dla najlepszych :decayed: wolnossaki LPG są dla paputów :decayed: :decayed: :decayed:

nie dam się sprowokować byle krawaciarzowi :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

teraz to już z garażu nie wyjdziesz bo nie będziesz mógł na tamtego paczeć :kox:

AFN :mysli:

czyli co Paput trzy czte-ry start! jedziemyz modami! Ty juz masz do przodu bo masz gewinde i kubly chociazby :gwizdanie:

Opublikowano

nie dam się sprowokować byle krawaciarzowi :tongue4:

:naughty::decayed:

czyli co Paput trzy czte-ry start! jedziemyz modami! Ty juz masz do przodu bo masz gewinde i kubly chociazby :gwizdanie:

Ty weź bo jeszcze weźmie to na serio... :D

Opublikowano

Jak wszystko :wink4:

Ładna seria, jakie ma gustowne kołpaczki :naughty:

Opublikowano

teraz to już z garażu nie wyjdziesz bo nie będziesz mógł na tamtego paczeć :kox:

AFN :mysli:

czyli co Paput trzy czte-ry start! jedziemyz modami! Ty juz masz do przodu bo masz gewinde i kubly chociazby :gwizdanie:

jestem osłabiony jako dawca dla twojego pudełka :tongue4:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 15:25_________________________________________________

teraz to już z garażu nie wyjdziesz bo nie będziesz mógł na tamtego paczeć :kox:

AFN :mysli:

czyli co Paput trzy czte-ry start! jedziemyz modami! Ty juz masz do przodu bo masz gewinde i kubly chociazby :gwizdanie:

rafalekxowi to powiedz, on ma niewiele ponad to zrobione w swoim struclu :gwizdanie:
Opublikowano

rafalekxowi to powiedz, on ma niewiele ponad to zrobione w swoim struclu :gwizdanie:

ale on odkłada na a4 B9 :tongue4: :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.