Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wersja finalna chyba tej ramki to to nie jest :mysli: :mysli:

mrogal zrobił w ramce wlot do intercoolera :decayed: jak już nie jdzie to dmucha w tą dziurkę :decayed:
Opublikowano
  • Autor

wersja finalna chyba tej ramki to to nie jest :mysli: :mysli:

mrogal zrobił w ramce wlot do intercoolera :decayed: jak już nie jdzie to dmucha w tą dziurkę :decayed:

mało wiesz o zyciu :gwizdanie:

Opublikowano

wujek a ogarnąłeś ten włącznik? :)

Opublikowano

epicko wyglada ta ramka :kox::decayed:

Opublikowano
  • Autor

wujek a ogarnąłeś ten włącznik? :)

narazie to sie powstrzymalem od wyjepania radia za burte :gwizdanie:

cos Ci widomo o jakims module podtrzymania zasilania? Kondzia podlaczyc do radia? :mysli:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 13:27_________________________________________________

epicko wyglada ta ramka :kox::decayed:

Co Ty tam do mnie rozmawiasz sie po młodzieżowemu :mysli::decayed:

Opublikowano

cos Ci widomo o jakims module podtrzymania zasilania? Kondzia podlaczyc do radia? :mysli:

a że niby po co? nie ma pamięci?

Opublikowano
  • Autor

cos Ci widomo o jakims module podtrzymania zasilania? Kondzia podlaczyc do radia? :mysli:

a że niby po co? nie ma pamięci?

ma, ale przekrece kluczuk juz sie uruchamia, po chwili odpalam silnik i jeb radio przygasa i znowu sie uruchamia, boje sie ze jak podlacze tak jak rozmawialismy to dalej mi bedzie podczas rozruchu wylaczac radio

Opublikowano

cos Ci widomo o jakims module podtrzymania zasilania? Kondzia podlaczyc do radia? :mysli:

a że niby po co? nie ma pamięci?

ma, ale przekrece kluczuk juz sie uruchamia, po chwili odpalam silnik i jeb radio przygasa i znowu sie uruchamia, boje sie ze jak podlacze tak jak rozmawialismy to dalej mi bedzie podczas rozruchu wylaczac radio

poszukaj na listwie pod kierownicą zacisku na którym +12v pojawia sie po przekręceniu kluczyka i nie znika w momencie rozruchu (nie jestem pewien, ale chyba jest taki - chłopaki tak łączyli wskaźniki doładowania)[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 18:39_________________________________________________Tyyy ale tak teraz myślę, przecież mówiłem Ci o takim połączeniu, że odpalasz radio z guzika, więc co to ma do rzeczy że przy rozruchu spada napięcie?

Rozruch->włączasz graja z guzika->balujesz-> gasisz silnik->radio wyłącza się automatycznie :cool1:

Opublikowano

tą ramke zrób bo jest.... bongo :wink4::kox: tak to nawet mi sie podoba :tongue4::good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

tą ramke zrób bo jest.... bongo :wink4::kox: tak to nawet mi sie podoba :tongue4::good:

s4 tdi :sick3::polew:

s4grill1.jpg

no!

s4grill2.jpg

Opublikowano

Tak samo jak u armiego RS4 w TDI :naughty::tongue4:

Opublikowano

gdzie rs4? ;(

Opublikowano

gdzie rs4? ;(

na zlocie VAGa koleś podszedł do Armiego i zapytał ile mocy ma ten jego RS4 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

gdzie rs4? ;(

yy co? :polew:
Opublikowano
:wallbash: gril z rs4 czemu wyjepałeś
Opublikowano

gdzie rs4? ;(

na zlocie VAGa koleś podszedł do Armiego i zapytał ile mocy ma ten jego RS4 :naughty:

koleś jak koleś ma prawo nie orientować, ale wtedy był to dziennikarz TVN turbo :polew: :polew: :polew: :polew:

Mrogalik jakos ten srebrny grill mi sie tu juz nie widzi :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:wallbash: gril z rs4 czemu wyjepałeś

ale to byl grill motany made by me :decayed: rzezba daues sie nabrac?:>

a tak powaznie brakuje mnie grilla poliftowego i mam komplet grilli na kazda pogode :kox: a rs lezy se bedzie chcec przeloze go spowrotem w minuta piec [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 11:33_________________________________________________

Mrogalik jakos ten srebrny grill mi sie tu juz nie widzi :decayed:

ze znaczek? :mysli:

Opublikowano

nie znaczek, znaczek ty zostaw w spokoju :decayed:

Opublikowano

a Ty myjesz czasem tego parcha? :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

a Ty myjesz czasem tego parcha? :thumbdown:

po co jest tak zajebny ze jestem z tego dumny, ja chlopie teraz co pare dni traska

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.