Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a Ty myjesz czasem tego parcha? :thumbdown:

łot kurfa wymyślił... U mnie cały ujepany a felgi zamiast srebrnego koloru są grafitowe od kurzących spowalniaczy :P a wczoraj to dodatkowo po sam dach żem go ujepał w błocie :P

Nie ma miętkiej gry zima idzie po co myć :decayed:

Opublikowano

Wy tam na północy nie czujecie ducha detailingu :decayed:

Opublikowano

Wy tam na północy nie czujecie ducha detailingu :decayed:

na wschodzie :bicz:

Opublikowano

Wy tam na północy nie czujecie ducha detailingu :decayed:

na wschodzie :bicz:

on może powiedział o rafalekxie a dla nich warszafka to juz północ :polew: :polew:

Opublikowano

dla mnie wszystko, co wyżej Częstochowy to daleka północ :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

tą ramke zrób bo jest.... bongo :wink4::kox: tak to nawet mi sie podoba :tongue4::good:

wyglad docelowy, konsola ni jak nie pasowana jeszcze i 2 zaslepek brakuje

pionek11.jpg

pionek55.jpg

Opublikowano

tak sie w sumie patrze mogłeś zapodać wyłacznik radia w przyciskach o góry :wink4: a ten piertolnik USB zbunkrować za jednym przyciskiem :mysli:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 14:56_________________________________________________Kupiłbyś przycisk z pokrętłem wyjepał pokrętło i ładnie wbudował gniazdo USB i do tego pendrife tego typu

http://allegro.pl/najmniejszy-pendrive-modecom-mini-8gb-nano-usb-wwa-i1852242277.html

Opublikowano
  • Autor

ale teraz malo kto bedzie je umial uruchomic :gwizdanie:

Opublikowano

ale teraz malo kto bedzie je umial uruchomic :gwizdanie:

no w sumie :decayed: a jak założysz jeszcze to co maiłes wczoraj to mało kto bedzie w ogóle wiedział że jakieś radio masz :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kupiłbyś przycisk z pokrętłem wyjepał pokrętło i ładnie wbudował gniazdo USB i do tego pendrife tego typu

http://allegro.pl/najmniejszy-pendrive-modecom-mini-8gb-nano-usb-wwa-i1852242277.html

gniazdo na pena bedzie za przyciskiem za zaslepka dokladnie, nie chce zeby mi jakikolwiek patyk wystawal :) bedzie tak zrobione ze wpinam pena i zakladam zalepke i nima :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 15:00_________________________________________________

ale teraz malo kto bedzie je umial uruchomic :gwizdanie:

no w sumie :decayed: a jak założysz jeszcze to co maiłes wczoraj to mało kto bedzie w ogóle wiedział że jakieś radio masz :naughty:

:kox: no fakt nie ma lipy :good:

Opublikowano

czyli ogarnąłeś przekaźnik :good:

nie wygląda źle, tylko coś łyso teraz w tej konsoli bez klimatronika :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

czyli ogarnąłeś przekaźnik :good:

nie wygląda źle, tylko coś łyso teraz w tej konsoli bez klimatronika :gwizdanie:

ta bylo tak jak mowil sprzedawca :)

snaczek S4 se jebne nie bedzie lyso :decayed:

Opublikowano

szkoda że nie s8 :kox:

Opublikowano

szkoda że nie s8 :kox:

Polac mu dobrze gada :polew:

Ciekawie to Wyglada :decayed:

Opublikowano

ale teraz malo kto bedzie je umial uruchomic :gwizdanie:

ja bede wiedział jak :naughty:
Opublikowano

mrogal, dobrze spakowany gril? nie uszkodzili go? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mrogal, dobrze spakowany gril? nie uszkodzili go? :naughty:

spoko :good:
Opublikowano

to Piataka za pakowanie na orlenie w deszczu :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

na uj CI grill S4?

Opublikowano

pytanie z d..py wziete moim zdaniem...a jak ktos Sie Ciebie zapyta na uj Ci to potrzebne w aucie?? Np na Uj wymieniałes lampy na zespolone :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.