Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

na uj CI grill S4?

a co to za pytanie masz obsesje na punkcie grilli?

dajesz 270 i grill z RSa Twoj :good::decayed:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 07:02_________________________________________________

to Piataka za pakowanie na orlenie w deszczu :polew: :polew: :polew:

Piotrek zarobiony je to Ci odpali :kox:

Opublikowano

Pośmiałem się z rana :polew:

Opublikowano

Z rsa ladniejszy.

Opublikowano
  • Autor

Z rsa ladniejszy.

mam z RSa

mam Z S4

mam zwykły przed liftowy,

mam bez znaczka

brakuje mi tylko poliftowego :decayed:

Opublikowano

Z rsa ladniejszy.

mam z RSa

mam Z S4

mam zwykły przed liftowy,

mam bez znaczka

brakuje mi tylko poliftowego :decayed:

na kazdą okazje.... :>

Opublikowano

Z rsa ladniejszy.

mam z RSa

mam Z S4

mam zwykły przed liftowy,

mam bez znaczka

brakuje mi tylko poliftowego :decayed:

kiedyś podjedzie do Ciebie gościo co zna sie na a4 a ty będziesz miał akurat założonego polifta i powie ":no fajne auto tylko brakuje grilla z rsa, a ty powiesz że masz,a on to czemu nie jeździsz???"

tak więc nie czaję gdzie tu logika posiadania wszystkich tych plastików :thumbdown:

Opublikowano

Łyka jak młody pelikan :decayed: :>

ładny był ten grill z rsa :decayed::polew:

[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 10:17_________________________________________________Ten co się na a4 zna od razu pozna, że to nie jest grill od rsa :cool1:

Dajesz się wkręcić paput jak mało kto :wink4:

Opublikowano

Łyka jak młody pelikan :decayed: :>

ładny był ten grill z rsa :decayed::polew:

[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 10:17_________________________________________________Ten co się na a4 zna od razu pozna, że to nie jest grill od rsa :cool1:

Dajesz się wkręcić paput jak mało kto :wink4:

może i tak nie wiem gdzie on ma zdjęcia tego grilla z rsa dlatego strzelam że to ori bo tyle pamiętam ze spota który był dawno temu

nie widuje tego auta tak często jak wy

Opublikowano

ori ori :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Łyka jak młody pelikan :decayed: :>

ładny był ten grill z rsa :decayed::polew:

[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 10:17_________________________________________________Ten co się na a4 zna od razu pozna, że to nie jest grill od rsa :cool1:

Dajesz się wkręcić paput jak mało kto :wink4:

może i tak nie wiem gdzie on ma zdjęcia tego grilla z rsa dlatego strzelam że to ori bo tyle pamiętam ze spota który był dawno temu

nie widuje tego auta tak często jak wy

a masz okazje co raz w puławach spotowac bo czesto przejezdzam to sie kitrasz ostatnio okazja byla przedwczoraj :good:
Opublikowano

Łyka jak młody pelikan :decayed: :>

ładny był ten grill z rsa :decayed::polew:

[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 10:17_________________________________________________Ten co się na a4 zna od razu pozna, że to nie jest grill od rsa :cool1:

Dajesz się wkręcić paput jak mało kto :wink4:

może i tak nie wiem gdzie on ma zdjęcia tego grilla z rsa dlatego strzelam że to ori bo tyle pamiętam ze spota który był dawno temu

nie widuje tego auta tak często jak wy

a masz okazje co raz w puławach spotowac bo czesto przejezdzam to sie kitrasz ostatnio okazja byla przedwczoraj :good:

nie jest to moja wina że przejeżdżasz wtedy akurat kiedy mam popołudniówki w pracy :chytry:
Opublikowano
  • Autor

Z rsa ladniejszy.

mam z RSa

mam Z S4

mam zwykły przed liftowy,

mam bez znaczka

brakuje mi tylko poliftowego :decayed:

kiedyś podjedzie do Ciebie gościo co zna sie na a4 a ty będziesz miał akurat założonego polifta i powie ":no fajne auto tylko brakuje grilla z rsa, a ty powiesz że masz,a on to czemu nie jeździsz???"

tak więc nie czaję gdzie tu logika posiadania wszystkich tych plastików :thumbdown:

bo dzis do butow mi pasuje grill z Ski, zmieniam je sobie w zaleznosci od humoru i dzis trafil na humor na grilla z S :good: jeden powie ze brakuje grilla z RSa drugi ze recaro a trzeci ze zupa była za slona, Grill z S tez jest ok i jest bardziej miesisty w budowie niz RS :good: narazie pasuje mi z S jak mi sie odwidzi zaloze z RS potem znowu ucieszy mnie z S i tak w kolko :kox:[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 10:47_________________________________________________

Łyka jak młody pelikan :decayed: :>

ładny był ten grill z rsa :decayed::polew:

[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 10:17_________________________________________________Ten co się na a4 zna od razu pozna, że to nie jest grill od rsa :cool1:

Dajesz się wkręcić paput jak mało kto :wink4:

może i tak nie wiem gdzie on ma zdjęcia tego grilla z rsa dlatego strzelam że to ori bo tyle pamiętam ze spota który był dawno temu

nie widuje tego auta tak często jak wy

a masz okazje co raz w puławach spotowac bo czesto przejezdzam to sie kitrasz ostatnio okazja byla przedwczoraj :good:

nie jest to moja wina że przejeżdżasz wtedy akurat kiedy mam popołudniówki w pracy :chytry:

wyjatkowo zawsze
Opublikowano

tak ustalacie daty

Opublikowano

a na spota bez grilla :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tak ustalacie daty

no wiesz daty spotkania w centrali nie ustawie sobie pod Twoja prace....[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 11:02_________________________________________________

a na spota bez grilla :naughty:

z ognichem ;)

Opublikowano

tak ustalacie daty

no wiesz daty spotkania w centrali nie ustawie sobie pod Twoja prace....[br]Dopisany: 14 Październik 2011, 11:02_________________________________________________

a na spota bez grilla :naughty:

z ognichem ;)

czyli sam widzisz jak jest, ja mam system zmianowy i jak mi wypadnie tak idę i tez nie mogę tego przesunąć tak jak ty spotkania w centrali
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no udalo sie :)

imgp9303.jpg

Opublikowano

efekt finalny :evil:

Opublikowano

fajnie to wygląda :mysli:

Opublikowano

ja bym pomalował te ringi w czarny połysk, bo wszędzie cimno a tu jebudu chrom :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.