Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nimbus Grau Perl Effekt


mrogal

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pitol żarnik zaoszczędzisz, i przycisk do wnetrza nowy wpadnie :kox::decayed::polew: :polew:

i tak wpadnie USA/EU :decayed:

czyli przełącznik wyłaczający obrysówki?

przłączajacy miedzy obrysowki a postojówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pitol żarnik zaoszczędzisz, i przycisk do wnetrza nowy wpadnie :kox::decayed::polew: :polew:

i tak wpadnie USA/EU :decayed:

czyli przełącznik wyłaczający obrysówki?

przłączajacy miedzy obrysowki a postojówki

nie bardzo czaje :disgust: to jak obrys świeci to postojówki nie świecą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pitol żarnik zaoszczędzisz, i przycisk do wnetrza nowy wpadnie :kox::decayed::polew: :polew:

i tak wpadnie USA/EU :decayed:

czyli przełącznik wyłaczający obrysówki?

przłączajacy miedzy obrysowki a postojówki

nie bardzo czaje :disgust: to jak obrys świeci to postojówki nie świecą?

no usa lampy nie maja postojowek jako takich, maja tylko obrysy ja postojowki dorezalem, i bedzie swiecil albo pomaranczowy obrys albo normalna postojowka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pitol żarnik zaoszczędzisz, i przycisk do wnetrza nowy wpadnie :kox::decayed::polew: :polew:

i tak wpadnie USA/EU :decayed:

czyli przełącznik wyłaczający obrysówki?

przłączajacy miedzy obrysowki a postojówki

nie bardzo czaje :disgust: to jak obrys świeci to postojówki nie świecą?

no usa lampy nie maja postojowek jako takich, maja tylko obrysy ja postojowki dorezalem, i bedzie swiecil albo pomaranczowy obrys albo normalna postojowka :good:

aaaa :decayed: nie znam się na łamerykańskich wynalazkach :tongue4:

to mały przekaźnik i sie będzie przełączało :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mały przekaźnik i sie będzie przełączało :gwizdanie:

przelacznik kolyskowy wystarczy :decayed:

jakos nie milo bez wykladziny ;(

p220711172600021.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: :decayed: :decayed: Walka o każdy kilogram :good: to się ceni :decayed:

A mówiłem nie pij tyle :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrogalik rób fotki co gdzie i jak odkręcić :naughty: jak bedziesz ją zakładał od nowa(chodzi mi o listwy progowe wewnętrzne bo konsole to wiem jak zdemontować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrogalik rób fotki co gdzie i jak odkręcić :naughty: jak bedziesz ją zakładał od nowa(chodzi mi o listwy progowe wewnętrzne bo konsole to wiem jak zdemontować :decayed:

juz na aucie :naughty::decayed:

ale sluze pomoca :good:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 11:50_________________________________________________

:good: ..... ile ci to czasu zajęło?

z rozebraniem foteli wypraniem z nich tapicerki wypraniem wykladziny zalozeniem mat do grzania d*py pociagneiciem wiazki pod maty i cos tam poprawieniem kabli pod CA i poskladaniem 3 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynając posta chciałem zaproponować modernizacje mojego podczas spotu, ale jak doczytałem ze 3dni :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynając posta chciałem zaproponować modernizacje mojego podczas spotu, ale jak doczytałem ze 3dni :disgust:

na hardkorze, czyli wyjac fotele, wyjac Twoja wykladzine wlozyc nowa wlozyc fotele poskrecac w 2 osobyh to od 7 do 21 powinno sie obrocic :good:

ale nie na spocie :polew::decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trochu to zajmuje, a ja tylko wyciągałem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zboczeńce :decayed:

:bag:

ładne padło :good::decayed::sick3:

grzana pupa w aucie, :decayed:

Oglądając foto, jakbym moją widział podczas walki :polew:, a co do Grzancyh dóp, w normalnych warunkach powiedziałbym oChojałeś, grzane tyłki w lipcu, ale patrząc na naszą pogodę stwierdzam że pożyteczny mod :wink4:

a i żeby nie było, ja montowałem grzańce w marcu, jak pierwsze mrozy puściły :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając foto, jakbym moją widział podczas walki :polew:, a co do Grzancyh dóp, w normalnych warunkach powiedziałbym oChojałeś, grzane tyłki w lipcu, ale patrząc na naszą pogodę stwierdzam że pożyteczny mod :wink4:

a i żeby nie było, ja montowałem grzańce w marcu, jak pierwsze mrozy puściły :polew:

no grzane tylko w lipcu MONTUJE zeby w grudniu nie szczekac zebami :decayed: Juz wsio poskladane jeszcze tylko ladnie kabelki parciatka owinac i mozna sie grzac :kox:

Nie przypuszczalem ze ten mod tak mnie bedzie cieszyl :> :>

Next czarna podsufitka, next podlaczenie modulu komfortu od cube electronic, next "samopoziom" od gwert i w zasadzie wsio z modzenia koniec projektu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie wsio z modzenia koniec projektu :gwizdanie:

jeszcze 2 sztuka do roboty, więc wsio od początku :D

A no i jeszcze "smerfy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...