Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

opróżnij sobie skrzynkę na pw wujek :wink4:

juz dawno prozna :good:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 07:16_________________________________________________z dedykacja dla armiego

20110902178.jpg

20110902177.jpg

20110902176.jpg

Opublikowano

ładne fotele :good:

Opublikowano

czarno w hui :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

słupki, rączki i światełka to malowane czy ori? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ładne fotele :good:

najepszejsze zaraz po ricardo :kox::good:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2011, 18:32_________________________________________________

słupki, rączki i światełka to malowane czy ori? :naughty:

malowanki

Opublikowano

Co do foteli to te są moim zdaniem ładniejsze od "ricaro" ale jak to mówią kwestia gustu, a co do malowania słupków i podsufitki to jak to robiłeś? orientacujne koszta jakieś. Ciekaw jestem bo mam czarne auto, większość elementów czarnych lub ciemnych a od słupków w góre jasno i to mnie wkurza :wallbash:

Opublikowano

no powiem ci ladnie ale zoabczysz u mnie jak to bydzie wygladac pokaze we wtorek jak sloze wszystko do kupy :) ja z kolei zostawilem daszki szare i raczki nie chce mi sie tego malowac juz :P slupki + podsufitka bedzie czarna na ori materiale z audi :) a reszta plastikow czarne :D

Opublikowano

opróżnij sobie skrzynkę na pw wujek :wink4:

juz dawno prozna :good:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 07:16_________________________________________________z dedykacja dla armiego

20110902178.jpg

20110902177.jpg

20110902176.jpg

:drinks:

Będzie i u mnie bo wygląda :slina: :slina: :slina::kox:

Opublikowano

opróżnij sobie skrzynkę na pw wujek :wink4:

juz dawno prozna :good:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 07:16_________________________________________________z dedykacja dla armiego

20110902178.jpg

20110902177.jpg

20110902176.jpg

:kox:

Opublikowano
  • Autor

:drinks:

Będzie i u mnie bo wygląda :slina: :slina: :slina::kox:

nowy fancik w drodze z 2 z przodu :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

nowy fancik w drodze z 2 z przodu :gwizdanie: :kox:

2,7 BiT :D :D :D

Opublikowano
  • Autor

nowy fancik w drodze z 2 z przodu :gwizdanie: :kox:

2,7 BiT :D :D :D

:polew:

Opublikowano

nowy fancik w drodze z 2 z przodu :gwizdanie: :kox:

2,7 BiT :D :D :D

:polew:

Juz wiem kto mnie podkupił :angry:

:polew: :polew:

Opublikowano

Usuń SPAM ze skrzynki bo nie mogę Ci nic napisać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Usuń SPAM ze skrzynki bo nie mogę Ci nic napisać :decayed:

jusz
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zrób porzadek w pierwszym wątku :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Zrób porzadek w pierwszym wątku :naughty:

nie zalamuj mnie, ja czasu w aucie nie mam porzadku zrobic :tongue4:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 16:58_________________________________________________

Zrób porzadek w pierwszym wątku :naughty:

nie zalamuj mnie, ja czasu w aucie nie mam porzadku zrobic :tongue4:

mam czas rezac i to tylko do czasu do czasu

a tymczasem

rozpiz*ziocha

f700bt004.jpg:kox:

Opublikowano

ale wiocha rozpiździocha :D:P daje radę ;)

Opublikowano

wersja finalna chyba tej ramki to to nie jest :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

wersja finalna chyba tej ramki to to nie jest :mysli: :mysli:

nie bedzie oklejona i pozupelniana elementami w dziurach no i spasowane wsio bedzie
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.