Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oryginalny to napewno jesteś pewnie ciężko będzie spodkać teraz drugiego takiego avant-a :decayed:

w srode zamierzam kazac suce wachac asfalt :kox:

u mnie w wichurze nie ma drugiego tak zmodzonego auta :decayed:

dscf67271.jpg

mrogal ale to nie jest taka ostra czerwień co nie? czy tylko na fotkach tak wychodzi?

Opublikowano

Oryginalny to napewno jesteś pewnie ciężko będzie spodkać teraz drugiego takiego avant-a :decayed:

w srode zamierzam kazac suce wachac asfalt :kox:

u mnie w wichurze nie ma drugiego tak zmodzonego auta :decayed:

dscf67271.jpg

mrogal ale to nie jest taka ostra czerwień co nie? czy tylko na fotkach tak wychodzi?

Jak dla mnie jest dosyć ostra czerwień. Z daleka się świeci ;)

Opublikowano
  • Autor

Oryginalny to napewno jesteś pewnie ciężko będzie spodkać teraz drugiego takiego avant-a :decayed:

w srode zamierzam kazac suce wachac asfalt :kox:

u mnie w wichurze nie ma drugiego tak zmodzonego auta :decayed:

dscf67271.jpg

mrogal ale to nie jest taka ostra czerwień co nie? czy tylko na fotkach tak wychodzi?

zobaz sobie cos co jest pomalowane ral3020 lub motipa 41850 :good::naughty:

Opublikowano

no no :naughty:, wzrok napewno przykuwa :decayed::slina:

Opublikowano
  • Autor

no no :naughty:, wzrok napewno przykuwa :decayed::slina:

miny ludzi bezcenne :wink4:

zabawaaa :decayed:

Opublikowano

ty a kiedy odpust w twojej parafii? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ty a kiedy odpust w twojej parafii? :decayed:

a co herbate chcesz gotowac wiernym? :mysli:

Opublikowano

wczorajszy tekst kolesia jak zobaczył rogalika felgi " o yebanyyyy jakie czerwone felgi ma hehe "

Opublikowano

wczorajszy tekst kolesia jak zobaczył rogalika felgi " o yebanyyyy jakie czerwone felgi ma hehe "

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

wczorajszy tekst kolesia jak zobaczył rogalika felgi " o yebanyyyy jakie czerwone felgi ma hehe "

tym kolesiem byłeś Ty? :D:decayed:

Opublikowano

Mrogal ile tych "serduszek" na aucie masz naklejonych :blink: też robisz "sticker's tuning" :?:

Opublikowano

Mrogal ile tych "serduszek" na aucie masz naklejonych :blink: też robisz "sticker's tuning" :?:

dwa serducha ma :) zdesio przód od strony kierowcy i zdesio tył od strony pasażera jak na foto wyżej :decayed:

Opublikowano

wczorajszy tekst kolesia jak zobaczył rogalika felgi " o yebanyyyy jakie czerwone felgi ma hehe "

tym kolesiem byłeś Ty? :D:decayed:

:fool::nabijasie:
Opublikowano
  • Autor

Mrogal ile tych "serduszek" na aucie masz naklejonych :blink: też robisz "sticker's tuning" :?:

27 :gwizdanie:

jedno do kola jedno bo zderzak obdarty :polew: :polew:

Opublikowano

Mrogal ile tych "serduszek" na aucie masz naklejonych :blink: też robisz "sticker's tuning" :?:

27 :gwizdanie:

jedno do kola jedno bo zderzak obdarty :polew: :polew:

Ciekawy sposób na retusz lakieru po zadrapaniu :polew:

Oby nikt Ci nie przeszedł z kluczem koło samochodu i nie zrobił dłuuuugiej rysy bo co wtedy nakleisz? Węża boa? :polew:

Opublikowano

Mrogal ile tych "serduszek" na aucie masz naklejonych :blink: też robisz "sticker's tuning" :?:

27 :gwizdanie:

jedno do kola jedno bo zderzak obdarty :polew: :polew:

Ciekawy sposób na retusz lakieru po zadrapaniu :polew:

Oby nikt Ci nie przeszedł z kluczem koło samochodu i nie zrobił dłuuuugiej rysy bo co wtedy nakleisz? Węża boa? :polew:

pasek jak w taxówce :polew: :polew: :polew:

Nie ma co odwaznie morgal pojechałes z tymi felgami :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Mrogal ile tych "serduszek" na aucie masz naklejonych :blink: też robisz "sticker's tuning" :?:

27 :gwizdanie:

jedno do kola jedno bo zderzak obdarty :polew: :polew:

Ciekawy sposób na retusz lakieru po zadrapaniu :polew:

Oby nikt Ci nie przeszedł z kluczem koło samochodu i nie zrobił dłuuuugiej rysy bo co wtedy nakleisz? Węża boa? :polew:

ty widziales moj samochod :shocked::polew:

Opublikowano

Mrogal ile tych "serduszek" na aucie masz naklejonych :blink: też robisz "sticker's tuning" :?:

27 :gwizdanie:

jedno do kola jedno bo zderzak obdarty :polew: :polew:

Ciekawy sposób na retusz lakieru po zadrapaniu :polew:

Oby nikt Ci nie przeszedł z kluczem koło samochodu i nie zrobił dłuuuugiej rysy bo co wtedy nakleisz? Węża boa? :polew:

ty widziales moj samochod :shocked::polew:

Widziałem ale chyba cos przeoczyłem skoro sie tak dziwujesz :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Mrogal ile tych "serduszek" na aucie masz naklejonych :blink: też robisz "sticker's tuning" :?:

27 :gwizdanie:

jedno do kola jedno bo zderzak obdarty :polew: :polew:

Ciekawy sposób na retusz lakieru po zadrapaniu :polew:

Oby nikt Ci nie przeszedł z kluczem koło samochodu i nie zrobił dłuuuugiej rysy bo co wtedy nakleisz? Węża boa? :polew:

ty widziales moj samochod :shocked::polew:

Widziałem ale chyba cos przeoczyłem skoro sie tak dziwujesz :przebiegly:

czyli nie widac tych rys wokol na bokach auta :kox:

Opublikowano

Mrogal ile tych "serduszek" na aucie masz naklejonych :blink: też robisz "sticker's tuning" :?:

27 :gwizdanie:

jedno do kola jedno bo zderzak obdarty :polew: :polew:

Ciekawy sposób na retusz lakieru po zadrapaniu :polew:

Oby nikt Ci nie przeszedł z kluczem koło samochodu i nie zrobił dłuuuugiej rysy bo co wtedy nakleisz? Węża boa? :polew:

ty widziales moj samochod :shocked::polew:

Widziałem ale chyba cos przeoczyłem skoro sie tak dziwujesz :przebiegly:

czyli nie widac tych rys wokol na bokach auta :kox:

Nie przygladałem sie dokładnie ale na pierwszy rzut oka nie zauwazyłem. Może jakis pedant by zauwazył ale normalny musi sie przyjrzeć :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.