Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mrogalik zrób ty porzadek w pierwszym poscie bo nawet nie ma z czego VT zrobic, przejrzałem 25stron wstecz żadnej sensownej foty :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Mrogalik zrób ty porzadek w pierwszym poscie bo nawet nie ma z czego VT zrobic, przejrzałem 25stron wstecz żadnej sensownej foty :thumbdown:

no zrobie ale narazie nie mam czasu zmodze co do zmodzenia to wtedy zrobie compare

masz virtualizuj http://img152.imageshack.us/img152/8702/dscf5893wr.jpg

czarne z czerwonymi wnekami,

biale z czanymi :mysli:

Opublikowano

mrogalr.jpg

mrogald.jpg

:mysli:

Opublikowano

Jak dla mnie pierwsza opcja ale zamiast tego środka bym dał tylko taką obwódkę w tym pomarańczu albo czerwienie :gwizdanie:

Opublikowano

Kowi tylko wewnetrzny rant na czerwono cały przedni profil czarny , bo na tym zdjeciu to lipa wyglada

Opublikowano
  • Autor

Kowi tylko wewnetrzny rant na czerwono cały przedni profil czarny , bo na tym zdjeciu to lipa wyglada

no dokladnie tylko wneki i na k**ewska czerwien :decayed::good:

Opublikowano

Kowi tylko wewnetrzny rant na czerwono cały przedni profil czarny , bo na tym zdjeciu to lipa wyglada

no dokladnie tylko wneki i na k**ewska czerwien :decayed::good:

później zrobie :wink4:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:błysłeś Kowi nie ma co :polew: Z mojego VT się śmiał a jego wygląda jakby w paincie robił :D architekt kurfa :D
Opublikowano

mrogalr.jpg

Zamiast pomyyyyrańczu dałbym czerwień, moze być nawet ciemna czerwień w formie paska na obrzeżu felgi :good:

W sumie kolorowy środek też nie jest zły, kojarzy mi się z prosiakowym śmigłem :mysli:

1565787_1.jpg

Opublikowano

rób czarny mat + czerwony środek jak na pierw VT.... taki kolor bym dał jak na logo DPD masz z tyłu :tongue4:

Opublikowano

mrogalrd.jpg

:gwizdanie:

Opublikowano

mrogalrd.jpg

:gwizdanie:

Ale fuszerkę odpiertoliłeś :polew: Ty chyba jednak nie umiesz tego robić :tongue4:

Opublikowano

mrogalrd.jpg

:gwizdanie:

Ale fuszerkę odpiertoliłeś :polew: Ty chyba jednak nie umiesz tego robić :tongue4:

fuszerke to znajdziesz 2 strony wczesniej :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 14:26_________________________________________________mrogalhr.jpg

Mi osobiście nie podchodzi malowanie samych wewnetrznych krawedzi :disgust:

Opublikowano

kurfa, co Wy chcecie za wioche zrobic... :bag:

ta felga nie nadaje sie do takich eksperymentow, jeden kolor tylko.

Opublikowano
  • Autor

kurfa, co Wy chcecie za wioche zrobic... :bag:

ta felga nie nadaje sie do takich eksperymentow, jeden kolor tylko.

jaki?

Opublikowano

jaki?

turkusik :naughty::decayed:

Opublikowano

kurfa, co Wy chcecie za wioche zrobic... :bag:

ta felga nie nadaje sie do takich eksperymentow, jeden kolor tylko.

jaki?

Grafit jak u Adamoo :wink4:

Opublikowano

Wiocha nie wiocha, photoshop wszystko zniesie :decayed:

mrogalr1.jpg

mrogalr2.jpg

Opublikowano

kurfa, co Wy chcecie za wioche zrobic... :bag:

ta felga nie nadaje sie do takich eksperymentow, jeden kolor tylko.

jaki?

jeden kolor w sensie, ze powinien byc 1, a nie jakies dzikie kombinacje :tongue4:

srebro, grafit, czarny, bialy, zloty :decayed:

Opublikowano

kurfa, co Wy chcecie za wioche zrobic... :bag:

ta felga nie nadaje sie do takich eksperymentow, jeden kolor tylko.

Racja racja :good:

mrogalr.jpg

Ta opcja wydaje się nawet nawet..

kurde ..ciekawe kiedy to auto otrze się o "wiochę" przez wprowadzanie co raz to nowszych trendów na siłę :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.