Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a co porabiasz ze swoim starym zderzakolem.... Mrogaliku....

troszke go podlatam i pojdzie do narodu :good:

ile piniędzy? :decayed:

duzo zalezy od solara czy wezmie haluny :good: ale nie bedzie drogo :good:
Opublikowano

ile piniędzy? :decayed:

Tak żeby RS wyszedł na "0" (słownie: zero) :decayed:

Opublikowano

mrogal, opróżnij skrzynkę, bo jestem zainteresowany Twoją ofertą :naughty:

Opublikowano
  • Autor

mrogal, opróżnij skrzynkę, bo jestem zainteresowany Twoją ofertą :naughty:

juz juz :good:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 12:27_________________________________________________

ile piniędzy? :decayed:

Tak żeby RS wyszedł na "0" (słownie: zero) :decayed:

besprzesady

ale zderzak byl mocno tani wiec i ten moj nie bedzie drogi

Opublikowano

Jak coś mogę odsprzedać zaślepki spryskiwaczy do zderzaka RS nawet są srebrne :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Jak coś mogę odsprzedać zaślepki spryskiwaczy do zderzaka RS nawet są srebrne :tongue4:

priwuj mnie tu raz dwa tszy :good:
Opublikowano

Jak postępy ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jak postępy ? :naughty:

dwie felgi doatrate dwie sie dzis szuraja :decayed: zderzak lezy i kwiczy nie mam gazrazu panie a na okolo 0*C lipa walczyc :tongue4: moze do wiosny sie wytocze

dodatkowo nadalem se robote i 2DIN fl bede rezal a pracowac trza na to wszytsko w ciagu dnia :wallbash:

Opublikowano

dodatkowo nadalem se robote i 2DIN fl bede rezal a pracowac trza na to wszytsko w ciagu dnia

Rezaj rezaj, ciekaw jestem jak Ci wyjdzie poliftowa konsola... Radio to samo zostaje?

Opublikowano
  • Autor

dodatkowo nadalem se robote i 2DIN fl bede rezal a pracowac trza na to wszytsko w ciagu dnia

Rezaj rezaj, ciekaw jestem jak Ci wyjdzie poliftowa konsola... Radio to samo zostaje?

zostaje :good:
Opublikowano

No to będzie bajka :wink4: Ja się będę ta starą konsolą cieszył :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No to będzie bajka :wink4: Ja się będę ta starą konsolą cieszył :naughty:

Si :good:

Opublikowano

sprzedałeś wujek te krzesła? :cool1:

Opublikowano

podobno za worek piniędzy

Opublikowano

Pany ja już wiem, że tu na wiosnę bajka będzie.

Powodzenia Wariat :good:

Opublikowano

U mrogala zawsze szalone pomysły, rób bo majówka niebawem :kox:

Opublikowano
  • Autor

U mrogala zawsze szalone pomysły, rób bo majówka niebawem :kox:

take szalone ze dzis prawie rano zapomnialem sie do roboty ubrac tak kminilem :polew::wallbash:

Kolego Medik po 1 jestes w temacie medycznym po 2 tez jestes :kox: :kox: nie masz tam jakiegos dobrego psychiatry zeby mnie z tego nalogu wyleczyl? :wallbash::disgust:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 07:02_________________________________________________

sprzedałeś wujek te krzesła? :cool1:

Niet[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 07:02_________________________________________________

podobno za worek piniędzy

zebys Amen wiedzial :>

Opublikowano

Z tego sie nie da wyleczyć, albo kurek na pieniążki w pracy :decayed: , albo przypadkowy klient dajacy za furacza 5tys wiecej z miejsca :kox:

Opublikowano

Mrogal jakbym wiedział jak to leczyć zacząłbym od siebie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mrogal jakbym wiedział jak to leczyć zacząłbym od siebie :decayed:

fakkk :facepalm:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.