Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Edmondo własnie teraz to jest kozak, ja tam bym nie wrócił do poprzedniej czarnej felgi :gwizdanie: na zywo gniecie suty :kox: :kox: :kox:

Ale co tam jest kozak?

Fele, które widzisz na co drugim Audi? W kolorze jak wszystkie inne fele?

Na poprzednich felach miał swój styl, a teraz wygląda nieźle. Tylko nieźle.

Jak dla mnie oczywiście.

Edmondo dobrze gadasz :good:

Opublikowano

dobrze ze mnie Rafalekxowa pipka na nie namowila tak samo dobrze jak podpowiedziala z poprzednimi BBSami :notworthy::good: :good:

:naughty::wink4: bo ja wiem co dobre :)

Opublikowano

dobrze ze mnie Rafalekxowa pipka na nie namowila tak samo dobrze jak podpowiedziala z poprzednimi BBSami :notworthy::good: :good:

:naughty::wink4: bo ja wiem co dobre :)

dlatego jeździsz na avusach 17" :)

Opublikowano

dlatego jeździsz na avusach 17" :)

Na nich jeżdżę z tego powodu, że to jakieś pomiędzy komfortem a wyglądem :decayed: A avus jako masywny wzorek wygląda spoko :wink4: Gdyby drogi były lepsze to byłaby taka fela jak ma mrogalik :good: kocham się w niej od wielu lat ;(

Opublikowano

wiem rafalek wiem :wink4:

na pocieszenie dodam ci, że w golfie mam 13" a w audi 15" :evil:

Opublikowano

wiem rafalek wiem :wink4:

na pocieszenie dodam ci, że w golfie mam 13" a w audi 15" :evil:

To mnie nie pociesza :decayed:

Opublikowano

to mrogal niech maluje na turkusowo :kox:

Opublikowano
  • Autor

Mozesz ja jebnac na jakis fajny kolor.. Taki jaskrawy, oczojebny przy tej glebie bedzie wygladac hmm kotrowersyjnie.. Glinek mial tak w swoim superbie pomalowane na czerwono..

ale superb to kawal krowy byl z ciemna szyba i suta gleba :good:

strasznie mi sie podobaja jak sa teraz, to jest bardzo jasny srebrny wiec ladnie "swieci" a pomalowanie ich na kontrowersyjny kolor to nie dla mnie, zaraz mi sie znudzi pewnie i bede chcial je przemalowac, i znowu zrzucaj opony maluj zakladaj wywazaj kladz siano na to :no:

Opublikowano
:sick3: nic na siłę....
Opublikowano

dawaj reniu relingi w kolor :gwizdanie: bo dla painta to za bardzo zaawansowany VT z relingami :decayed:

Szkoda mojego czasu :decayed:

Opublikowano

a4kb1.jpg

Opublikowano
  • Autor

a4kb1.jpg

no jakis konkret w koncu :kox: :kox: :kox:

eRSy sa na sprzedaz :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 15:08_________________________________________________

a4kb1.jpg

no jakis konkret w koncu :kox: :kox: :kox:

eRSy sa na sprzedaz :polew: :polew: :polew:

dobra pany koniec zartow :good: wpadl i bedzie AVUS

avus.jpg

sorry za foto kalkulatorem po ciemku

Opublikowano

tamte ladniejsze byly :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tamte ladniejsze byly :decayed:

slyszysz Rafalekx ? :decayed:

Opublikowano

avusy u Ciebie więc tera Rafalekx się lansuje na eReSach? :naughty:

Opublikowano

ale zmienisz na eReSy prawda? :decayed:

Opublikowano

tamte ladniejsze byly :decayed:

Podpisuję się pod tym :cool1:

Opublikowano
  • Autor

avusy u Ciebie więc tera Rafalekx się lansuje na eReSach? :naughty:

nio ponad godzine krecilimy fele :decayed:

Opublikowano

A co się komu nie podoba eeee? :gwizdanie: Ktos chce w paszczę? :gwizdanie: Avus piękny :) RS :thumbdown::decayed:

koza na RSie :kox::decayed:

Opublikowano

A co się komu nie podoba eeee? :gwizdanie: Ktos chce w paszczę? :gwizdanie: Avus piękny :) RS :thumbdown::decayed:

koza na RSie :kox::decayed:

jaaaaa :decayed: oddaj mu te RS'y :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.