Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tjuning pełna klasa :polew: nie yebnąleś klapą w garaż :polew: :polew:

nie tym razem sie obylo :decayed::kox:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 19:35_________________________________________________

poka :kox:

jutro Piotrusiu jutro :decayed::good:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 19:35_________________________________________________

poka :kox:

paczka od ŚW Mikołaja :polew:

daszek0011.jpg

daszek0022.jpg

rozpakowana :)

daszek033.jpg

daszek0055.jpg

Opublikowano

Noi elegancko, a te prostokąty to gdzie kupiłeś :slina:

Opublikowano
  • Autor

Noi elegancko, a te prostokąty to gdzie kupiłeś :slina:

wujek solar mi dal on dobry diler jest :polew:

Opublikowano

Noi elegancko, a te prostokąty to gdzie kupiłeś :slina:

wujek solar mi dal on dobry diler jest :polew:

:jaaaaa::cicho:
Opublikowano

wysłałem kumplowi foto i mi napisał:

ktoś

20:55:12

ale biedne to audi:/

20:55:38

swiatła z tylu:/

20:55:48

jakas naklejka z przodu

ale mnie się podoba :kox:

Opublikowano
  • Autor

wysłałem kumplowi foto i mi napisał:

ktoś

20:55:12

ale biedne to audi:/

20:55:38

swiatła z tylu:/

20:55:48

jakas naklejka z przodu

ale mnie się podoba :kox:

bo ja biedny chlopak jestem :confused4:

Opublikowano

biedny nie biedy - co raz bardziej podobają mi się avanciory :embarrassed:

konkretniej to e39 touring, ale a4 w sumie też niczego sobie jest :gwizdanie:

Opublikowano

co tam chowasz w bagażniku :naughty: pewnie worki z cementem żeby było nisko :kox:

wyjebisty jest ten daszek :naughty:

Opublikowano
  • Autor

co tam chowasz w bagażniku :naughty: pewnie worki z cementem żeby było nisko :kox:

plyty chodnikowe :polew:

wyjebisty jest ten daszek :naughty:

mowisz? :mysli:

Opublikowano

No proste daszek jest wypas, wiem bo mam :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No proste daszek jest wypas, wiem bo mam :naughty:

a rozporeczke masz?

bo ja mam :naughty:

juz siedzi w aucie

Opublikowano

No proste daszek jest wypas, wiem bo mam :naughty:

a rozporeczke masz?

bo ja mam :naughty:

juz siedzi w aucie

rozpureczki niet, ale mam inne bajery :naughty:

:decayed:

Opublikowano

No proste daszek jest wypas, wiem bo mam :naughty:

a rozporeczke masz?

bo ja mam :naughty:

juz siedzi w aucie

skąd masz? poka poka :decayed:

Opublikowano

dawać rozpórkę :naughty:

Opublikowano

dawać rozpórkę :naughty:

Tobie i tak nie potrzebna, w serii sie nie przydaje :decayed:

Mrogalik, w tygodniu zapoznam sie z taką rozpórką i bede myślał czy mi to aż tak potrzebne :tongue4: póki co są inne graty do odbioru :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No proste daszek jest wypas, wiem bo mam :naughty:

a rozporeczke masz?

bo ja mam :naughty:

juz siedzi w aucie

skąd masz? poka poka :decayed:

no mam a chcesz bo mam jeszcze jedna :decayed:

Opublikowano

podeślij foto i cene na PW, bo by się przydała do gwintu :naughty:

Opublikowano

No proste daszek jest wypas, wiem bo mam :naughty:

a rozporeczke masz?

bo ja mam :naughty:

juz siedzi w aucie

skąd masz? poka poka :decayed:

no mam a chcesz bo mam jeszcze jedna :decayed:

to chyba jakis hurt tam u was, bo po jedna jedziemy na dniach do "dystrybutora" :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No proste daszek jest wypas, wiem bo mam :naughty:

a rozporeczke masz?

bo ja mam :naughty:

juz siedzi w aucie

skąd masz? poka poka :decayed:

no mam a chcesz bo mam jeszcze jedna :decayed:

to chyba jakis hurt tam u was, bo po jedna jedziemy na dniach do "dystrybutora" :naughty:

w jakie okolice ?

Opublikowano

Pod Kurów trzeba podjechać na spota małego :naughty: bo tam juz bonusy czekają :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.