Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a gdzie to? zakrzówek??

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak juz sobie robicie takie onansesje, to chociaz bys felgi wyczyscil po zimie :cool1:

No nie? brudas jeden :decayed:

a gdzie to? zakrzówek??

:gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jak juz sobie robicie takie onansesje, to chociaz bys felgi wyczyscil po zimie :cool1:

felg zimowych nie będe czyścił :wink4:

Opublikowano

Z zoltymi bedziesz jezdzil? :sick3:

Opublikowano
  • Autor

nie no żartuje. Czyściłem je tydzień temu, ale znowu się zabrudziły.

Skonczyl mi sie srodek do czyszczenia felg a zawsze zapominam kupic...

Opublikowano

foto :good: Siemian jeszcze nie na letnich :decayed:

Opublikowano

opony zimowe za to w podkoszulku juz biega :)

Opublikowano

dokladnie, ale Siemian mowil ze wazne tylko to co na zewnatrz.

p.s. calkiem ładny ALLROADZIK :)

Opublikowano
  • Autor

:> :> ostatnio się zastanawiałem nad zawiasem. Jak będzie kasa to napewno coś się pozmienia.

Tylko śmiałem się własnie co wybrać:

+10 i mieć pierwsze B7 Allroad :wink4::decayed:

czy

-20 i mieć "zwykłego" s-linea :wink4::decayed:

Opublikowano

-20 i mieć "zwykłego" s-linea :wink4::decayed:

wez se tego, przynajmniej w zakretach lusterkami o asfalt nie bedziesz zachaczal :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 00:36_________________________________________________no i na tyle wylądowały hamulce z 3.0 tdi 288x12. :kox:

Jeszczen nie miałem okazji na nich pojezdzić, ale jak już będe miał autko to napewno opisze wrażenia.

Niestety dowiedziałem się przy tym że przednie tarcze były prawdopodobnie parokrotnie przegrzane...

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 00:36_________________________________________________no i na tyle wylądowały hamulce z 3.0 tdi 288x12. :kox:

Jeszczen nie miałem okazji na nich pojezdzić, ale jak już będe miał autko to napewno opisze wrażenia.

Niestety dowiedziałem się przy tym że przednie tarcze były prawdopodobnie parokrotnie przegrzane...

no to pozostaje ci siemian jakies 365mm na przód wsadzić :wink4: a myślałeś o porządnych tarczach nawiercanych? albo jakieś kierownice powietrza na heble zrobić?

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 00:36_________________________________________________no i na tyle wylądowały hamulce z 3.0 tdi 288x12. :kox:

Jeszczen nie miałem okazji na nich pojezdzić, ale jak już będe miał autko to napewno opisze wrażenia.

Niestety dowiedziałem się przy tym że przednie tarcze były prawdopodobnie parokrotnie przegrzane...

no to pozostaje ci siemian jakies 365mm na przód wsadzić :wink4: a myślałeś o porządnych tarczach nawiercanych? albo jakieś kierownice powietrza na heble zrobić?

z kierownicami powietrza w b7 może być cięzko bo są tam IC i zbiornik płynu do spryskiwaczy.

Nie no myśle że teraz po wzmocnieniu tyłu powinno być ok.

Devastation twierdzi żę powinna być duża różnica. Dotychczas przód musiał "nadrabiać" za tył. Teraz pewnie też troche będzie ale już dużo mniej.

Będe szukał 300mm wentylowanych na tył. Jak znajde coś w dobrej cenie to założe.

A i tak nie ma tragedii bo mimo przegrzania przednich tarcz, nigdy tego nie poczułem. Nigdy nie odczułem na tych tarczach miękkiego hamulca, bądź spadku skuteczności hamowania. Więc jeśli je przegrzewało to pewnie delikatnie.

Nie było czegoś takiego jak w przypadku 288 czy 320 że auto przestawało hamować, hamulec robił się gumowy, zaczynało dymić z klocków i tarcze zaczynały świecić...[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 15:36_________________________________________________o tarczach nawiercanych nie myślałem bo są głośne, a klocki bym musiał chyba co miesiąc wymieniać.[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 15:39_________________________________________________powiem tak. Odebralem autko. Przejechałem się na obwodnice Bielska i musze powiedzieć że jest DUŻA róznica w hamowaniu.

Nie chciałem męczyć nowych tarcz i klocków, ale pare razy sobie "nacisnąłem". Czuć że auto hamuje 4 kołami. Efekt "płynięcia" występuje dużo później. Wcześniej było tak że w pewnym momencie koła traciły przyczepność i auto zaczynało płynąć (za duży nacisk na przód).

Aż boje się co będzie jak założe letnie kulasy... :decayed::naughty:

Opublikowano

Jesli Ty przegrzewasz 345mm, to prawde mowiac nie wiem juz sam gdzie to robisz... latasz po autostradach trzymajac pantofel w pozycji 0-1?

Opublikowano
  • Autor

na autostradach raczej nie. Już prędzej na Salmopolu, Przegibku, albo czym takim :)

Opublikowano

Jesli Ty przegrzewasz 345mm, to prawde mowiac nie wiem juz sam gdzie to robisz... latasz po autostradach trzymajac pantofel w pozycji 0-1?

Po autostradach nie ale na mieście i nadal używa techniki hmmm... 0,1 :gwizdanie:

Opublikowano

Szybka jazda - szybkie heblowanie, czas zacząć wolniej smigac i używać hamowania silnikiem - ja nie wiem czego tych młodych na prawku uczono, nawiercane i frezowane tarcze są the best, miałem kiedyś takie Brembo w Corsie, stawała dęba a dźwięk jak hamujący Jumbo Jet :)

Opublikowano
  • Autor

hehe, nie, Zieluch, po mieście to 345 nigdy nawet chyba naprawde nie "zagrzałem". Bardziej przy zabawie po górach się grzały.

A co do mojego stylu jazdy to Twój Zieluch jest moim przeciwieństwem. :decayed: Jedyneczka, sprzęgło i ruszanie na samym sprzęgle. Pomijając to jak czuje się wtedy dwumasik nie dziw się że jak wsiadasz do mnei do auta to Ci gaśnie 2-3 razy :wink4::decayed::naughty:

Opublikowano
Jesli Ty przegrzewasz 345mm, to prawde mowiac nie wiem juz sam gdzie to robisz... latasz po autostradach trzymajac pantofel w pozycji 0-1?

siemiana to juz tylko audi ceramic ratuje :wink4: na wszystkich kolach ! :)

w sumie jak tak czytam jego wyczyny to stwierdzam definitywnie ze on zle auto sobie kupil ...... :wink4:

powiem tak. Odebralem autko. Przejechałem się na obwodnice Bielska i musze powiedzieć że jest DUŻA róznica w hamowaniu.

Nie chciałem męczyć nowych tarcz i klocków, ale pare razy sobie "nacisnąłem". Czuć że auto hamuje 4 kołami. Efekt "płynięcia" występuje dużo później. Wcześniej było tak że w pewnym momencie koła traciły przyczepność i auto zaczynało płynąć (za duży nacisk na przód).

a wracajac do tematu hamulca to co w koncu zalozyles 288 czy 300 ?

Opublikowano
  • Autor

288 bo 300 narazie jeszcze nie dorwałem do rąk...

Powiem tak. MIODZIO

Dzisiaj jechałem po drodze na której było troszke piasku i nie moglem sie powstrzymać żeby sobie troche pohamować :decayed::wink4:

A jak pojechałem na obwodnice sobie spróbować dziś hample to mimo zimowych opon "wysuwałem" się z fotela :) :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.