Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

na chłopski rozum to byłoby chyba idealne rozwiązanie, i audi było by traktowane po ludzku :tongue4:

rok temu mój znajomy z ogromnym bólem serca sprzedał swoje dziecko.. gt po swap'ie z sti i remapie, gwarantuje, że system jazdy 0-1 długo byś nie wprowadził :>

auto poszło za 45-50k już nie pamiętam, stan idealny, bezwypadkowy, ori lakier, 325hp i chyba 420Nm, przy wadze 1270kg pozwalało nie dać uciec gt-r do 200..

do jazdy na codzień również idealne, pełny środek, nawet fotelik można przypiąć jak masz taką potrzebę ;]

prawdopodobnie audi sprzedałbyś dość szybko :wink4:

pewnie tak, ale audi mi się porostu podoba. :) Chociaż troszke więcej mocy by się przydało...

Ale już teraz opony mi starczają ledwo na sezon więc boje się pomyśleć co by było gdyby było troszke kucyków więcej..[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 14:31_________________________________________________tak wyglądały Michelinki końcem października 2009. Kupiłem je prawie nówki na początku lipca 2009... ;( ;( ;(

k2.jpg

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 249,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie wiem jak Ty to zrobiles... naprawde...

W takim razie ile Ci wytrzymuja wahacze? :polew:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem jak to zrobiłem... Starły się poprostu...

no własnie wczoraj mi wojtekce powiedział że powoli mam wahacze do wymiany...

Wahacze wahaczami ale problem mam z poduszkami silnika i przegubami...

Opublikowano

koniecznie 4wd, w jakiejkolwiek przyzwoitej postaci.. :gwizdanie:

a te spokojnie można odwrócić, zewnętrzne strony sa jeszcze ok :kox:

a zbierzność jest ok tak apropo ?

Opublikowano

Wahacze dostaja ostro po pupie jak lykasz zakrety na duzej predkosci.

Przeguby i poduszki to wiadomo od czego... duza moc w przedniej osi + palowanie :cool1:

Opublikowano

ale Ty Siemian przez tą ostrą jazdę musisz szmalu wydawać :naughty:

Opublikowano
  • Autor

koniecznie 4wd, w jakiejkolwiek przyzwoitej postaci.. :gwizdanie:

a te spokojnie można odwrócić, zewnętrzne strony sa jeszcze ok :kox:

a zbierzność jest ok tak apropo ?

teraz nie wiem jak ze zbierznością. Pojade zrobić po wymianie wahaczy

Wahacze dostaja ostro po pupie jak lykasz zakrety na duzej predkosci.

Przeguby i poduszki to wiadomo od czego... duza moc w przedniej osi + palowanie :cool1:

najgorsze jest to że przez wymiane zawieszenia i stabilizatorów auto zachęca do takiej jazdy jaką chciałem ograniczać...

Ostatnio zaczyna mnie martwić to że przy upalaniu na łuku nie chcą biegi czasem wchodzić...[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 14:48_________________________________________________

ale Ty Siemian przez tą ostrą jazdę musisz szmalu wydawać :naughty:

no było pare rzeczy które niestety uległy przedwczesnemu zurzyciu... :confused4: :confused4: :confused4:

Opublikowano

to ten pazdzioch CI jeszcze dycha? :)

Opublikowano

no ja się nie dziwię ..... ale chociaż masz perzyjemność z jazdy i nie tylko z tego że siedzisz ale też dlatego że się jeździ ..... tylko bądź ostrożny młokosie na zakrętach :naughty::evil:

Opublikowano
  • Autor

to ten pazdzioch CI jeszcze dycha? :)

no jeszcze jezdzi aczkolwiek przeraza mnie wizja wydania ok. 6 koła na bierzące naprawy w najbliższym czasie. Bo ostatnio z kasą kruchawo...

no ja się nie dziwię ..... ale chociaż masz perzyjemność z jazdy i nie tylko z tego że siedzisz ale też dlatego że się jeździ ..... tylko bądź ostrożny młokosie na zakrętach :naughty::evil:

staram się być ostrożny

Opublikowano

bądz, bądz ostrozny

bo takich co szybko jezdzą potem wolno niosą

kilka dni temu pochowałem kumpla, tez jezdził z cegłą na gazie :confused4: ;( :confused4: ;( :confused4:

Opublikowano
  • Autor

uuu... to nigdy nie są przyjemne sytuacje... :confused4:

Opublikowano

Tam jest zakręt który przechodze ok. 220km/h z gazem w podłodze. [br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 23:59_________________________________________________

siemian z całym szacunkiem ale zakręt przy 220 to nawet kubicy w bolidzie f1 cięzko pokonać.... :mysli:

Opublikowano

Zależy jaki zakręt :kox:

Opublikowano

jak zakręt prosty to OK, ja na moich oponach zrobiłem 80 tk i sprzedałem jako z przebiegiem 20 tk :) ale miałem inny styl jazdy

jak byś miał dobry zawias to by się tak nie ścierały, opony dostają w d od problemów z trakcją a nie koniecznie od upalania

Opublikowano

ciekawe czy jakbyś robił w McDonalds, czy temat o twojej furce miałby tyle stron ile ma :tongue4:

:wink4: i dalszego modzenia :kox:

Opublikowano
  • Autor

Tam jest zakręt który przechodze ok. 220km/h z gazem w podłodze. [br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 23:59_________________________________________________

siemian z całym szacunkiem ale zakręt przy 220 to nawet kubicy w bolidzie f1 cięzko pokonać.... :mysli:

taki zakręt który ja przechodze 220 myśle że Kubica by przeszedł 320 i nawet go zbytnio nie poczuł.A zakręt który bolid F1 przejezdza 220km/h przypuszczam że seryjne auto przejedzie max 100km/h... Takie są realia samochodów cywilnych i F1.

Mówimy o drodze szybkiego ruchu więc wiadomo że serpentyn tam nie ma...

jak zakręt prosty to OK, ja na moich oponach zrobiłem 80 tk i sprzedałem jako z przebiegiem 20 tk :) ale miałem inny styl jazdy

jak byś miał dobry zawias to by się tak nie ścierały, opony dostają w d od problemów z trakcją a nie koniecznie od upalania

też w tym coś jest bo te letnie jakby wolniej się kończą. Albo to wynika z lepszego zawiasu (rok temu miałem 1BA) albo troche zmieniłem styl jazdy na mniej agresywny

Opublikowano

nie chcę moralizować ale w twoim wieku śmigałem podobnie, pierwsze dziecko -25% kozakowania, następne -25% kozakowania, teraz z racji wieku zostało mi 50% i jak mam czym i gdzie to też szybciej pojadę ale generalnie mam zasadę, prędkość nie za wielka ale płynna jazda - czasy trochę dłuższe ale mniej paliwa idzie, mniej punktów i mniej stresu i fura nie jest skatowana

Opublikowano
  • Autor

nie chcę moralizować ale w twoim wieku śmigałem podobnie, pierwsze dziecko -25% kozakowania, następne -25% kozakowania, teraz z racji wieku zostało mi 50% i jak mam czym i gdzie to też szybciej pojadę ale generalnie mam zasadę, prędkość nie za wielka ale płynna jazda - czasy trochę dłuższe ale mniej paliwa idzie, mniej punktów i mniej stresu i fura nie jest skatowana

wiem wiem. podobno tak jest. Przyjdą dzieci, rodzina to całkiem inaczej bede pewnie na życie patrzył

Opublikowano

dziecko samo nie przyjdzie trzeba sie Mareczku napracować :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.