Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

listwy s4 dobrze leza na nadwoziu z rs4 przez te szerokie blotniki,na zwyklym a4 cos nie bardzo sie to zgrywa :mysli:

Moze jak beda w kolorze to nie beda takie :shocked::wallbash:

:tongue4:

rs4 z listwami od s4 wygląda jak kupa.... Nie bez powodu inżynierowie z Audi w RS4 zastosowali zwykłe płaskie listwy...

Próg w rs4 jest dużo szerszy i gdyby dołożyć do tego jeszcze takie listwy to na boku zrobiłyby się "góry i doliny"

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja chce te listwy :evil:

Opublikowano
  • Autor

no powiedz HiRide że to auto Ci się nie podoba...

B7_S4_172_1885.jpg

Opublikowano

no wlasnie a ja mam zmienione progi i dlatego zastanawiam sie czy beda one do mnie pasowaly :wallbash:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 20:59_________________________________________________siemian zerknij na moje progi i powiedz czy by pasowaly do mnie listwy od s4

Opublikowano
  • Autor

a jakie masz??? DTM?

Opublikowano

ja też poczekam na koloryzacje, bo tak to jakoś tak nie do końca mi się ta koncepcja podoba, też mam wrażenie że brakuje poszerzenia nadkoli żeby całość współgrała :mysli:

ale podobać się ma nie mnie a właścicielowi :wink4:

przydybiesz coś większego niż sarenka i będzie okazja do poszerzenia nadkoli :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

łoj Artur ale ten zderzaczek to mi nie podchodzi...

Hmm... trzeba by przypasować bo mogą te listwy słabo wyglądać z grubszym progiem. Aczkolwiek u Ciebie te progi są jeszcze delikatne więc nie wiadomo... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 21:04_________________________________________________

ja też poczekam na koloryzacje, bo tak to jakoś tak nie do końca mi się ta koncepcja podoba, też mam wrażenie że brakuje poszerzenia nadkoli żeby całość współgrała :mysli:

ale podobać się ma nie mnie a właścicielowi :wink4:

przydybiesz coś większego niż sarenka i będzie okazja do poszerzenia nadkoli :tongue4:

a S4 Ci się KmK nie podoba? Przeciez po polakierowaniu z zewnątrz będzie to wyglądać jak eSa. Tylko lusterek będzie brakować i dokłądka wydechu troche inna będzie. Poza tym powiedz czy nei podoba Ci sie ta audiola którą wkleiłem wyżej.

Opublikowano

wiem, wiem ale to juz byl taki zderzak od ABT, moze kiedys cos sie wymieni

Opublikowano

no i właśnie wygląda na to że chyba sporo zalezy od koloru, oczywiste jest że to zmienisz ale ja mam słabą wyobraźnie :wink4:

wklejona zdecydowanie przyjemna, wychodzi na to że do d*py zrobiłeś ujęcie :tongue4:

tak przy okazji to us spec avant ma obrysówki tylko z przodu ? moja ma z tyłu również

Opublikowano

Dobrze bedzie :good:

Listwy S4 sa cacy :kox:

Opublikowano
  • Autor

no i właśnie wygląda na to że chyba sporo zalezy od koloru, oczywiste jest że to zmienisz ale ja mam słabą wyobraźnie :wink4:

wklejona zdecydowanie przyjemna, wychodzi na to że do d*py zrobiłeś ujęcie :tongue4:

tak przy okazji to us spec avant ma obrysówki tylko z przodu ? moja ma z tyłu również

fotka była robiona na szybko i byle jak. To miałą być fotka poglądowa tylko. I tak auto lada dzień idzie do blacharza i lakiernika i efekt finalny dopiero będzie :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 23:17_________________________________________________może ta na fotce jest tylko sprowadzona z US i byla klepana w pupke i stąd europejski zderzak... Nie wiem tylko zgaduje.

Ja tą fotke dorwałem rok temu i od tego czasu polowałem na listwy s4. Szczerze mówiąc byłem ostantio nawet bliski zakupu w ASO ale na szcęscie trafiłą się okazja na allegro

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

ło boże ale ohydne felgi...

Opublikowano

to jest ten,co kiedyś był na białych felach?

Opublikowano

to jest ten,co kiedyś był na białych felach?

no dokładnie :)
Opublikowano

to jest ten,co kiedyś był na białych felach?

no dokładnie :)

co ten typ jara :shocked:

fajne auto było,to zj***ł :kwasny:

Opublikowano

toż te felgi zmieniają się co chwile ... zależy co i gdzie jedzie na imprezkę moto :evil:

Opublikowano

toż te felgi zmieniają się co chwile ... zależy co i gdzie jedzie na imprezkę moto :evil:

chyba nie tylko fele,przedtem miał czarny środek,a teraz pod kolor felg.

na białych wyglądał kozacko :kox:

Opublikowano
  • Autor

ma ktoś jakąs fotke na białych felach?

Opublikowano

w poznańskich galeriach ze spotów jest :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.