Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładnie utrzymany lakier..tyle lat a wciąż jak nowy :naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Foty fajne ale chyba trochę przesadził ktoś z photoshopem :tongue4:

nie ktoś, a godzic od nas z forum. Też nie jestem zwolennikiem aż tak dużych przeróbek, aczkolwiek te fotki mi się podobają.

ładnie utrzymany lakier..tyle lat a wciąż jak nowy :naughty::decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Prawie jak Star Wars od tych błyskotek :decayed:

Opublikowano

nie no siemian- toż to przecież nie jest to samo auto, które widuję na spotach.

co ty ludziom ciemnotę wciskasz?

pokaż jak naprawdę wygląda :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 19:38_________________________________________________8wiejskituning4.jpg

Opublikowano

MASTA BLASTA KOX :kox::polew:

A myślałem że to jest drugie auto siemiana do upalania :mysli:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie no siemian- toż to przecież nie jest to samo auto, które widuję na spotach.

co ty ludziom ciemnotę wciskasz?

pokaż jak naprawdę wygląda :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 19:38_________________________________________________8wiejskituning4.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

7f.jpg

8f.jpg

Opublikowano

Mówiłem że są to gwiezdne wojny bo lasery latają :decayed:

Opublikowano

taki był motyw przewodni :decayed:

Opublikowano
  • Autor

godzic tak jak mówiłem prosiłbym jeszcze jedną wersje wyglądajaącą naturalnie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

godzic tak jak mówiłem prosiłbym jeszcze jedną wersje wyglądajaącą naturalnie :kox: :kox: :kox:

Bez botoxu :polew:

Opublikowano

ciekawe fotki, ale można je ładniej obrobić :)

Opublikowano

:) kto jak lubi, mój zamysł był taki nie inny...

a pingwin dostanie jeszcze naturalne foty :P

Opublikowano

:) kto jak lubi, mój zamysł był taki nie inny...

a pingwin dostanie jeszcze naturalne foty :P

lepiej nie bo przestanie się podobać :tongue4: jutro wstawie fotke z dzisiejszego dnia jak wyglądało :kox:

Opublikowano
  • Autor

:) kto jak lubi, mój zamysł był taki nie inny...

a pingwin dostanie jeszcze naturalne foty :P

lepiej nie bo przestanie się podobać :tongue4: jutro wstawie fotke z dzisiejszego dnia jak wyglądało :kox:

wojtuś Ty coś ostatnio się nam dowcipny zrobiłeś :decayed: :decayed: :decayed::naughty:

Opublikowano

podejrzewam ,że moje auto lepiej by wyglądało na tych fotkach :tongue4: - Godzic :good:

Opublikowano
  • Autor

Panowie to autko jest jak dupcia niemowlęcia... Nowiutki lakier na połowie auta :decayed: :decayed: :decayed: Czego się czepiacie :kox: :kox: :gwizdanie: :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Iverson ;) wiesz jak jest.... ja jestem chętny na foty

Opublikowano

Panowie to autko jest jak dupcia niemowlęcia... Nowiutki lakier na połowie auta :decayed: :decayed: :decayed: Czego się czepiacie :kox: :kox: :gwizdanie: :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew:

chyba jak Krzysztof Ibisz :decayed:

Opublikowano

Panowie to autko jest jak dupcia niemowlęcia... Nowiutki lakier na połowie auta :decayed: :decayed: :decayed: Czego się czepiacie :kox: :kox: :gwizdanie: :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew:

tak ale muł rzeczny dalej zalega w podsufitce :polew: :polew:

Opublikowano

Iverson ;) wiesz jak jest.... ja jestem chętny na foty

no może za niedługo, sie zakręcę do Ciebie , jak będę miał nowego paździocha hyhyhy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.