Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jak poduszki pod skrzynia daja jeszcze rade czy urwalo juz mocowanie na karoserii

nie no jeszcze trzymają ale ostatnio jak aku się rozładował przy rezaniu to przy kręceniu rozrusznikiem chyba dostały w dupe bo zaczeło bardziej bujać :decayed:

Opublikowano

aha czyli wymiana sie szykuje :))

oj kurde musisz kupic takiego jeszcze samego b7 bedziezs mial na czesci zamienne taniej wyjdzie niz serwisowe :)

Opublikowano
  • Autor

aha czyli wymiana sie szykuje :))

oj kurde musisz kupic takiego jeszcze samego b7 bedziezs mial na czesci zamienne taniej wyjdzie niz serwisowe :)

ale przecież ja nie wymieniam dużo rzeczy...

Opublikowano

nie z tego co czytam wogole prawie nie wymieniasz nic :polew: znaczysie moze nie czesci ale cale cwiartki odrazu :)

ale wazne ze furacz smiga jak nalezy

Opublikowano
  • Autor

ale ja wymieniam na lepsze a nie że się psuje...

Opublikowano

nie no oczywiscie w zupelnosci popieram :)

Opublikowano

Jestem ciekaw ile ty kasy :naughty: włożyłeś w audika :mysli: bo wypas niezły :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

Jestem ciekaw ile ty kasy :naughty: włożyłeś w audika :mysli: bo wypas niezły :hi: :hi:

niemało :wink4:

Opublikowano

pewnie juz by kupił B8 3.0 TDi ;p

Opublikowano

albo dwa :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siemian jest uzależniony od rezania więc nie ma znaczenia co będzie bo i tak musi modyfikować ;)

Opublikowano
  • Autor

Siemian jest uzależniony od rezania więc nie ma znaczenia co będzie bo i tak musi modyfikować ;)

dokładnie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Dzisiaj przyszła do mnie nowa paczuszka.

Mała rzecz a cieszy...

bl1.jpg

bl2.jpg

... tak dobrze widzicie to są blaszki do zacisków od S4 (pasują też do zacisków od 3.0 tdi).

Tak dobrze zauważyliście że ja już takie mam...

Pytanie więc po co wymieniam...

...udało mi się okazyjnie kupić nówki sztuki (cena w ASO 155zł/szt.) a że moje mają już 3 lata to zawsze lepiej wymienić na nowe :naughty: :naughty: :naughty::kox: :kox: :kox:

Także moje blaszki będą na dniach do sprzedania. :wink4:

Opublikowano

qurwa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a wiec to Ty !!!!!!!!!!!!!!!!!!

wyprzedziłes mnie o 20 sekund z telefonem :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

to tylko blaszki i do TDI nie pasują :thumbdown: więc się nie wqwiaj :polew: 2.0 TDI vs. S4 to chyba różnica :polew:

Opublikowano

do TDi może nie ale do S4 juz tak

ale przeciez Siemian ma juz takie na zaciskach po jaki ch...j mu jeszcze jeden komplet ????

:mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

nie wiem co Wy widzicie w tym blaszkach... wygladaja nieco tandetnie + logo na klapie S4 nie przykleicie, ale na hamulcach juz tak ? :decayed:

Opublikowano

własnie potrzebuje do eS-y B6 :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

mam caly komplet, barkuje tylko jednego małego szczegółu

Opublikowano

moim skromnym zdaniem do S pasuje ale do TDI z zaciskami od S już nie bardzo, co innego S-line, bardziej uprawnione ale blaszek z S-line to chyba nie ma :mysli:

Opublikowano

Chyba już raz sprzeczka o to była. :gwizdanie:

Myślę, że nie ma co potępiać. W końcu ma heble od eSy. Zastanawiam się, czy gdyby napis S4 był na stałe namalowany na zaciskach od eSy, to nikt by ich nie przekładał do innych modeli?;) Przecież to tylko mówi że hamulce są od S4, a nie że ma S4. Co innego znaczek na tyle. Wtedy już krzyczysz - mam S4 z klekotem. :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.