Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zawsze trzeba robic tak aby w momencie sprzedania przejsc do serii

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a po zakupie nowego auta zaczac od nowa wykorzystujac to co zostało :> :> :>

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemian111 zlot a4

pierwsze 5 sekund jest kluczowe :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Siemian muszę się z Tobą napić kiedyś :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

pewnie na siusiu wskoczył a nie na poranną kąpiel

Opublikowano

wątpię :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

od tej zimnej wody miał tak jaja "znieczulone" ze nawet kropli by nie uronił

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no wiem, w zimnej wodzie to tylko kaczorowi staje ale nie o to chodziło, mocz można oddawać w każdej temperaturze

Opublikowano

buhahha Boskie 5 sekund Wymiata..takie życiowe :polew: :polew:

Opublikowano

siemian od zawsze był zwariowany znam go troche i zawsze mnie zaskakuje, nie znam drugiego takiego maniaka audi jak On.... pomijam kwestie finansowe :wink4:

filmik dobry choś widziałem go juz z pół roku temu :wink4:

Opublikowano

Kupe modów zrobiłeś i wszystko z dobrym gustem zrobione :decayed:

Heble masz ładne, fajnie felge wypełniają i hamują penie też ostro :evil:

Masz może nr. dekorów alu pod gałke zmiany biegów i popielniczke???? (gdzie kupiłeś, bo są tylko pod automat na allegro)

Powodzenia bo widze, że nie oszczędzasz na aucie, tak trzymać. :good:

Opublikowano

siemian111 zlot a4

pierwsze 5 sekund jest kluczowe :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Siemian muszę się z Tobą napić kiedyś :good: :good: :good: :good: :good: :good:

sorry odwrotnie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

siemian111 zlot a4

pierwsze 5 sekund jest kluczowe :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Siemian muszę się z Tobą napić kiedyś :good: :good: :good: :good: :good: :good:

sorry odwrotnie :polew: :polew: :polew:

Dawidek też był już "zmęczony" podróżą :polew: :polew: :polew: To było zaraz po przyjezdzie do Jarosławca o 7 rano :)

Kupe modów zrobiłeś i wszystko z dobrym gustem zrobione :decayed:

Heble masz ładne, fajnie felge wypełniają i hamują penie też ostro :evil:

Masz może nr. dekorów alu pod gałke zmiany biegów i popielniczke???? (gdzie kupiłeś, bo są tylko pod automat na allegro)

Powodzenia bo widze, że nie oszczędzasz na aucie, tak trzymać. :good:

numery Ci sprawdze. A najlejpiej kupować u Czaki22 :good: :good:

siemian od zawsze był zwariowany znam go troche i zawsze mnie zaskakuje, nie znam drugiego takiego maniaka audi jak On.... pomijam kwestie finansowe :wink4:

filmik dobry choś widziałem go juz z pół roku temu :wink4:

dzięki :naughty::wink4:

Opublikowano

to mial patrox w swoim 3.0 tdi

Opublikowano

ooo to ciekawe i dobra cena... ciekawe jak z montazem i czy to się może przydac w BRD z softem ;-)

Opublikowano

hmmm... całkiem ciekawa sprawa. ile montaż takiej chłodnicy? tak mniej więcej :)

heh, zapytaj wojtka :)

do tego trzeba jeszcze doliczyc podstawke z termostatem, weze itd... wiec koszty znacznie wzrosna - ale mysle, ze dla Ciebie nie ma innego wyjscia :decayed:

aaaaaa... no i wspominales, ze myslisz caly czas o jeszcze lepszych heblach.

tutaj cos dla Ciebie :wink4:

http://www.brakes.pl/product_info.php/zestaw-hamulcowy-movit-ceramic-380x32mm-6p-p-17265?cPath=41470_41471_41472_41620_41623&osCsid=b170f1646eeafb1a469e18d25d730c48

Opublikowano

juz kiedys pisałem Siemianowi o Movi't-ach,

ale tam ceny zaczynaja sie od 2200E netto ;( ;( ;( ;( ;(

i to tylko na przód

w/g mnie wystarczy to co ma ale musi zmienic klocki i oplot

bo na std jezdzi jak wariat i zaraz mu sie wszystko gotuje

Opublikowano

Sieman i te ze zdjęcia by spalił... ale co tam 50 koła :)... ważne że jest fun ;)

Opublikowano

nie wiem co Wy widzicie w tym blaszkach... wygladaja nieco tandetnie + logo na klapie S4 nie przykleicie, ale na hamulcach juz tak ? :decayed:

ja mam jedno i drugie :tongue4::polew:

kurfa.. tyle sama blaszka kosztuje :shocked:

Opublikowano

ja mam jedno i drugie :tongue4::polew:

czas więc dorosnąć :decayed:

Opublikowano

ja mam jedno i drugie :tongue4::polew:

czas więc dorosnąć :decayed:

wiec powinienem zamalowac ori S4 b8 zaciski :mysli::wallbash::polew: dobrze tato :nabijasie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.