Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

heh, te to już widziałem, ale dzięki

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przepraszam przepraszam... jeszcze ani jednej turbiny nie zajechałem... ;( ;(

Dzisiaj jechałem przez miasto z muzą na maxa.

I najgle słysze że coś strasznie świszczy... Jechała przede mną jakaś stara mazda...

Myśle sobie.. jezus co ten koleś zamontował w tym aucie skoro mi BOSE zagłusza... a po chwili... ku*** przecież to u mnie.

Dotoczyłem się do domu, a jutro dotocze się do mechanika.

Turbina pod obciązeniem pracuje ok. 4 razy głośniej i wystęuje dzwięk coś pomiędzy świstem a szorowaniem wypolerowanego metalu o metal...

Przy schodzeniu z obrotów jak sie posłucha pod maską to słychać jakby coś w wkadało w drgania i się obijało...

Ma ktoś namiary na turbawke z CAHA w dobrej cenie?

jestes pewnie ze to turbina??? moze padlo lozysko i slatego sie tak tlucze hmmmm

Opublikowano

pewnie turbo... masz kata?

Opublikowano
  • Autor

przepraszam przepraszam... jeszcze ani jednej turbiny nie zajechałem... ;( ;(

Dzisiaj jechałem przez miasto z muzą na maxa.

I najgle słysze że coś strasznie świszczy... Jechała przede mną jakaś stara mazda...

Myśle sobie.. jezus co ten koleś zamontował w tym aucie skoro mi BOSE zagłusza... a po chwili... ku*** przecież to u mnie.

Dotoczyłem się do domu, a jutro dotocze się do mechanika.

Turbina pod obciązeniem pracuje ok. 4 razy głośniej i wystęuje dzwięk coś pomiędzy świstem a szorowaniem wypolerowanego metalu o metal...

Przy schodzeniu z obrotów jak sie posłucha pod maską to słychać jakby coś w wkadało w drgania i się obijało...

Ma ktoś namiary na turbawke z CAHA w dobrej cenie?

jestes pewnie ze to turbina??? moze padlo lozysko i slatego sie tak tlucze hmmmm

łożysko w czym?

Ewidentnie słychac halasy z turbiny...[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 23:31_________________________________________________

pewnie turbo... masz kata?

nie mam kata[br]Dopisany: 24 Maj 2011, 23:31_________________________________________________wiedziałbym więcej bo stało się to 200m od CompSportu. Zadzwoniłem do Szymona powiedział żebym przyjechał. Niestety jak przyjechałem okazało się żę Szymona nie ma a Patryk jak zwykle ostatnio strzelił focha i pomimo że auto stało ok. 10 metrów od niego i poprosiłem go żeby tylko tego posłuchał jak dodam gazu, powiedział że nie ma czasu...

Opublikowano

przy tych objawach auto ma moc?

Opublikowano

Niestety jak przyjechałem okazało się żę Szymona nie ma a Patryk jak zwykle ostatnio strzelił focha i pomimo że auto stało ok. 10 metrów od niego i poprosiłem go żeby tylko tego posłuchał jak dodam gazu, powiedział że nie ma czasu...

huh, zycie...

Opublikowano

Siemian, kupowałem rok temu ojcu turbinę od BRD od tego sprzedającego:

http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=6732501

Mam umowę kupna/sprzedaży, pisemną gwarancję. Turbawki ma po regeneracji niby w Szwajcarii (dołączony certyfikat).

Śmiga już rok po programie w Tune-Up i zero problemów, poza typowym charakterystycznym świstem.

Kosztowała 1650, zero luzów wzdłużnych i poprzecznych, od razu jak wziąłem w ręce widać było, że profi zregenerowana, nie żadna chińszczyzna.

Opublikowano

siemian, masz oslony na tarcze przednie ? :)

Opublikowano
  • Autor

u mnie mam :decayed:[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 11:40_________________________________________________padła turbina.

Mam już wszystkie nowe graty z CAHA.

Dzis popołudniu początek rezanka :kox:

Opublikowano

u mnie mam :decayed:[br]Dopisany: 25 Maj 2011, 11:40_________________________________________________padła turbina.

Mam już wszystkie nowe graty z CAHA.

Dzis popołudniu początek rezanka :kox:

no to ciekawe ile ci na tej turbince wyjdzie :kox: :kox: powinno być lekko ponad 200 kucy :naughty:

Opublikowano

Gdzie będzie korekta w CS czy u Patryka :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Gdzie będzie korekta w CS czy u Patryka :naughty:

w CSie moja noga więcej nie stanie...

Opublikowano

Gdzie będzie korekta w CS czy u Patryka :naughty:

w CSie moja noga więcej nie stanie...

czyli Rogal lub Aligator do tego drugiego masz bliżej :cool1:

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy jak to będzie jezdzić po złożeniu

Opublikowano

Gdzie będzie korekta w CS czy u Patryka :naughty:

w CSie moja noga więcej nie stanie...

Sława uderza do głowy kolejnym tunerom :kox:

Opublikowano

chodzilo mi o lozysko w turbawie sorry ze nie dopisalem

no pieknie widze maja w d... klientow trzeba wstawke zrobic na poscie "tunerach"

Opublikowano
  • Autor

z nowości, okazuje się że rozerwany jest wąż dochodzący do turbiny od filtra powietrza, także może się okazać że turbo jest ok. Czekam na info bo nie wiem czy mam jechać po turbinke nową czy nie :)

Opublikowano

Ładnie podchodzą CS do klienta, ja miałem podobnie w Jetronic-u we Wrocławiu, tez tam więcej nie pojechałem.

Nowym turbo to jak druga młodośc dla auta. :good:

Ciekawe tylko czy Ic w nadkolu wydolą w ciepłe dni :mysli:

powodzenia, dawaj wykres po strojeniu.

Opublikowano
  • Autor

a czytałeś post wyżej? :decayed:

Opublikowano

a czytałeś post wyżej? :decayed:

jak zaczynałem pisac to tego posta nie było :kox:

ale taki dziwny dzwięk by był przy dziurze przy turbo :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.