Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A nie ma ryzyka z podłączeniem ? nic nie zaiskrzy :mysli::kox:

O to badz spokojny :)

Dla mnie najwazniejsza sprawa to dokladne spradzenie wydechu ( czy wylot jest skierowany ku ziemi i czy jest dobrze skrecony do pieca ) bo tylko od niego cos sie moze sfajczyc :decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

znaczysie do/palanie fury po raz drugi :)))

Opublikowano

Działajcie Panowie webasto świetna sprawa ja akurat mam fabrycznie zamontowane i jestem mega zadowolony graty Siemian za mody :good:

Opublikowano

siemian, nasze autka mają super wyczucie czasu :D Mi też pękł wąż od turbo na drugi dzień po Twoim :gwizdanie:

Opublikowano

Webasto super sprawa, może zrobisz jakieś fotostory z rezania :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Webasto super sprawa, może zrobisz jakieś fotostory z rezania :mysli:

jest już ten temat dobrze opisany przez wrclagune.

siemian, nasze autka mają super wyczucie czasu :D Mi też pękł wąż od turbo na drugi dzień po Twoim :gwizdanie:

hehe. to jak Ci coś padnie w aucie to daj znać żebym wiedział na co się przygotować :decayed:

Opublikowano

siemian ile dałeś za grill s4? bo szukam takiego. Powiedz mi jeszcze czy halogeny w s-line są takie same jak w zwykłym zderzaku czy też zmieniałeś? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

grill kupowałem ze zderzakiem.

Co do halogenów to nie pamiętam, ale wydaje mi się że są te same.

Opublikowano

kiedyś miałeś kierownice powietrza do sprzedania masz jeszcze, do s-line oczywiście

Opublikowano
  • Autor

nie mam :)

Opublikowano

halogeny są takie same, są tylko inaczej montowane.

Opublikowano

ee to spoko czyli kierownice pow.trzeba i kratki halogenów i nie wiem co ze spryskami :mysli:

sorki za ot siemian :)

Opublikowano

ee to spoko czyli kierownice pow.trzeba i kratki halogenów i nie wiem co ze spryskami :mysli:

sorki za ot siemian :)

spryski tez sa inne razem z zaślepkami niestety

Opublikowano
  • Autor

dokładnie. spryski całkiem inne

Opublikowano

ee to spoko czyli kierownice pow.trzeba i kratki halogenów i nie wiem co ze spryskami :mysli:

sorki za ot siemian :)

spryski tez sa inne razem z zaślepkami niestety

u mnie zaślepki pasowały ...

Opublikowano

ja też przymierzałem dzisiaj zaślepki i kształt jest ten sam, nie wiem jak reszta :mysli:

Opublikowano

halogeny są takie same, są tylko inaczej montowane.

tzn...?? i jak jest z ramką pod pod tablice w grillu?

sorry za OT

Opublikowano

chodzi o to że halogen jest ten sam. w zderzaku zwykłym jest mocowany od wewnątrz, a w s-line od zewnątrz (wystarczy zdemontować kratkę by go wykręcić) w razie czego mogę zrobić foty gdyż mam oba zderzaki. ramki są inne wszystko jest w wątku o pakietach s-line wystarczy poczytać. sorry siemian za ot

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wymieniłem poduszki pod silnikiem... Już wiem dlaczego wszystko się tak tłukło :decayed::naughty:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Opublikowano

Jak długo z tym jeździłeś :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.