Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

musze cos wymyślić z poduchą pod skrzynią, bo wkładka poliuretanowa dużo nie dała. Musze kogoś znaleźć kto mi ją zaleje jakoś i usztywni pionowo...

A tymczasem dzisiaj przyszły nowe zabaweczki. Przyszła wymiana na wymiane moich wysłużonych, spękanych, krzywych tarcz Ate...

Teraz szukam jakiegoś przyjemnego klocka. W gre wchodzi FDS lub EBC YellowStuff. Chyba że polecicie coś innego...

tarcze.jpg

jak bedziesz tak na sile utwardzal mocowanie skrzyni tj poduszke to naprawde uszkodzisz co innego co bedziesz kosztowac o wiele wiecej niz poduszka...

a te tarcze to mogloby byc wieksze tak z 400mm i do tego felga 20' i moze bedzie jakos hamowac :gwizdanie: :tongue4:

to lepiej żeby przy każdej redukcji i co drugiej zmianie w góre skrzynia nawalała z całej siły w podłoge... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

wydawało mi się ,że ostatnio dość elastycznie i mniej nerwowo operujesz skrajnie lewym pedałem

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:wink4: :>

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

no co racja to racja, ale od czasu do czasu się gdzieś musze pośpieszyć...

Opublikowano

no czasem trzeba :good:

[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 23:52_________________________________________________do SMI :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

siemian bedziesz nawiercal?? jaki maja rozmiar?

ja mam chyba 321 x 30 i te sa niezle ale mozna by miec chyba cos lepszego :)

jak masz serie, to masz 312mm.

Dokladnie.2.5 w b7 ma 312,ale na innym zacisku niz w b6.

ty sie mylisz,jak zwykle :cool1:

siemian bedziesz nawiercal?? jaki maja rozmiar?

ja mam chyba 321 x 30 i te sa niezle ale mozna by miec chyba cos lepszego :)

jak masz serie, to masz 312mm.

Dokladnie.2.5 w b7 ma 312,ale na innym zacisku niz w b6.

http://www.bremsen-heinz.de/index.php?page=product&pID=61731&car_id=185c29dc24325934ee377cfda20e414c&acPath=2_4

http://www.bremsen-heinz.de/index.php?page=product&pID=3073&car_id=185c29dc24325934ee377cfda20e414c&acPath=2_3

dokladnie takie mam 321x30 na 16 calach mam 4 mm przeswitu pomiedzy zaciskiem a felga

takie mam wlasnie jka te tylko bez otworkow

moze macie i racje etka pokazuje przy 312mm 25mm grubosci a ja mam definitwynie 30 bo min jest 28 zaznaczone na tarczy

i jedyna jaka znalazlme w a4 po 2005r to bylo 321 x 30

masz rację,ja też mam seryjnie 320mm,mimo że etka pokazuje 312mm,jak w B6 z 2,5

nawet ostatnio w ubezpieczalni przy wycenie szkody rozkodowywali mi vin i wyszło że ma tarcze 320mm :cool1:

Opublikowano

a to teraz wsztyko jasne :))

Opublikowano
  • Autor

nowe klocki już zamówione :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

"mody" idą w dobrym kierunku :kox::song:

A heble już założone? Nie potrafię sobie wyobrazić tego, że to auto będzie jeszcze lepiej hamowało :zyzol:

Opublikowano

Ja też :mysli:

Opublikowano

lepiej juz nie bedzie.... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kotwica,spadochron ..... :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj przyszły nowe klocuszki na przód:

ebc1.jpg

ebc2.jpg

ebc3.jpg

jutro zamawiam oplot :naughty:

Opublikowano

No widzisz, już masz, a tak to byś musiał do 21stego sierpnia czekać na mnie :P:good: :good:

Opublikowano

dzisiaj przyszły nowe klocuszki na przód:

ebc1.jpg

ebc2.jpg

ebc3.jpg

jutro zamawiam oplot :naughty:

Będą instalowane na "kropelce" ?

:decayed::polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

BUAHAHA... jak wstawiałem to foto to zastanawiałem się kiedy tak ktoś napisze :decayed: :decayed: :decayed:

tak tak kropelka najlepsza :decayed: :decayed: zacisk pękł to kropelką skleiłem :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ta kropelka to bardzo uniwersalny klej :gwizdanie: ,wczoraj też się przydała :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siemian ale dlaczego nie powiesz kolegom o innym Twoim sposobie?? a nie tylko kropelce?

Boisz sie ze beda mieli do Ciebie pretensje tak jak ten kolega z linku któremu powiedziales ze Twoje auto cale tak sie trzyma i zeby smialo probowal patentu???

http://pokazywarka.pl/94suq1/

oj Siemian Siemian

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

SIEMIAN, daj jakieś spajfoto... nie potrafię się doczekać, aż autko będzie gotowe, teraz to będzie dla mnie 100% kosa :kox: :kox:

:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.