Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

kilka sie trafilo ale wszystko oski

pare z Q tez ale wszystko szroty

Siemian, hamowales juz z 200km/h ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kilka sie trafilo ale wszystko oski

pare z Q tez ale wszystko szroty

Siemian, hamowales juz z 200km/h ??????

korci mnie żeby spróbować, ale jeszcze chce je spokojnie dotrzeć. :decayed:

Tzn tak: hamować hamowałem ale delikatnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer, jak pamietam, przebąkiwałeś coś o pokrywach, zaciskach, Y-grekach..... :gwizdanie: :gwizdanie:

yep, mysle, to kwestia miesiaca :wink4: EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się przyglądam Twojemu tematowi i chyba też wyrezam jakieś lepsze cheble,bo jak ostatnio goniłem do Denmark to dobrze,że na krajowej szóstce było wolne pobocze.Zacząłem hamować a tu nic :shocked: Zatrzymałem się z prawej strony poprzedzającego auta,które stało w korku.Szkoda,że nie widzieliście miny kierowcy z tamtego auta :polew: i mojej :zemdlal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się przyglądam Twojemu tematowi i chyba też wyrezam jakieś lepsze cheble,bo jak ostatnio goniłem do Denmark to dobrze,że na krajowej szóstce było wolne pobocze.Zacząłem hamować a tu nic :shocked: Zatrzymałem się z lewej strony poprzedzającego auta,które stało w korku.Szkoda,że nie widzieliście miny kierowcy z tamtego auta :polew: i mojej :zemdlal:

mina? co tam mina. Lepiej powiedz czy już się spociłeś z wrażenia jak stanął obok czy jak już wiedziałeś że nei wyhamujesz za nim :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się przyglądam Twojemu tematowi i chyba też wyrezam jakieś lepsze cheble,bo jak ostatnio goniłem do Denmark to dobrze,że na krajowej szóstce było wolne pobocze.Zacząłem hamować a tu nic :shocked: Zatrzymałem się z lewej strony poprzedzającego auta,które stało w korku.Szkoda,że nie widzieliście miny kierowcy z tamtego auta :polew: i mojej :zemdlal:

mina? co tam mina. Lepiej powiedz czy już się spociłeś z wrażenia jak stanął obok czy jak już wiedziałeś że nei wyhamujesz za nim :polew:

Kierownica do prostowania i trochę śliska... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wychodze z założenia że hamulce nigdy nie są za mocne.

Ogólnie kłopot mam tylko jak przesiadam się do innych aut bo w większości wydaje mi się że jest cośnie tak z hamulcami :decayed: :decayed: :decayed:

Kiedyś jak wsiadłem do auta kumpla (a4 b6 1.9 tdi) przejechałem się po autostradzie to prawie mu wmówiłem że ma coś z pompą hamulcową bo auto w ogóle nie hamuje :polew: :polew: :polew:

Teraz już wiem że takie odczucia w innych autach są normalne :polew: :polew: :polew:

Dzisiaj kupiłem zimówki także jestem już spokojniejszy :decayed:

Szukam 19' na lato ale kurcze sam nie mam pomysłu jakie wrzucić. Może jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS6 C5... hmmm... musiałbym je założyc i oblookać na żywo bo jakoś mi się do końca nie widzą... chociaż.... :mysli: :mysli: :mysli:

RS6 C6 odpada ta felga mi się w ogole nie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam 19' na lato ale kurcze sam nie mam pomysłu jakie wrzucić. Może jakieś pomysły?

i dobrze bo te OZety wogle nie pasuja do tego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta "fela" nie zasłoni Ci hamulców:

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSw5-C3KWJQh4yOcPa6yXWdDE6eV5BwvHvTF-Q0gIS_2BvlOP6R3Q

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta "fela" nie zasłoni Ci hamulców:

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSw5-C3KWJQh4yOcPa6yXWdDE6eV5BwvHvTF-Q0gIS_2BvlOP6R3Q

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i też jest w macie :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...