Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kilka sie trafilo ale wszystko oski

pare z Q tez ale wszystko szroty

Siemian, hamowales juz z 200km/h ??????

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

kilka sie trafilo ale wszystko oski

pare z Q tez ale wszystko szroty

Siemian, hamowales juz z 200km/h ??????

korci mnie żeby spróbować, ale jeszcze chce je spokojnie dotrzeć. :decayed:

Tzn tak: hamować hamowałem ale delikatnie :decayed:

Opublikowano

Flyer, jak pamietam, przebąkiwałeś coś o pokrywach, zaciskach, Y-grekach..... :gwizdanie: :gwizdanie:

yep, mysle, to kwestia miesiaca :wink4: EOT

Opublikowano

Tak się przyglądam Twojemu tematowi i chyba też wyrezam jakieś lepsze cheble,bo jak ostatnio goniłem do Denmark to dobrze,że na krajowej szóstce było wolne pobocze.Zacząłem hamować a tu nic :shocked: Zatrzymałem się z prawej strony poprzedzającego auta,które stało w korku.Szkoda,że nie widzieliście miny kierowcy z tamtego auta :polew: i mojej :zemdlal:

Opublikowano

Tak się przyglądam Twojemu tematowi i chyba też wyrezam jakieś lepsze cheble,bo jak ostatnio goniłem do Denmark to dobrze,że na krajowej szóstce było wolne pobocze.Zacząłem hamować a tu nic :shocked: Zatrzymałem się z lewej strony poprzedzającego auta,które stało w korku.Szkoda,że nie widzieliście miny kierowcy z tamtego auta :polew: i mojej :zemdlal:

mina? co tam mina. Lepiej powiedz czy już się spociłeś z wrażenia jak stanął obok czy jak już wiedziałeś że nei wyhamujesz za nim :polew:

Opublikowano

Tak się przyglądam Twojemu tematowi i chyba też wyrezam jakieś lepsze cheble,bo jak ostatnio goniłem do Denmark to dobrze,że na krajowej szóstce było wolne pobocze.Zacząłem hamować a tu nic :shocked: Zatrzymałem się z lewej strony poprzedzającego auta,które stało w korku.Szkoda,że nie widzieliście miny kierowcy z tamtego auta :polew: i mojej :zemdlal:

mina? co tam mina. Lepiej powiedz czy już się spociłeś z wrażenia jak stanął obok czy jak już wiedziałeś że nei wyhamujesz za nim :polew:

Kierownica do prostowania i trochę śliska... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no ja wychodze z założenia że hamulce nigdy nie są za mocne.

Ogólnie kłopot mam tylko jak przesiadam się do innych aut bo w większości wydaje mi się że jest cośnie tak z hamulcami :decayed: :decayed: :decayed:

Kiedyś jak wsiadłem do auta kumpla (a4 b6 1.9 tdi) przejechałem się po autostradzie to prawie mu wmówiłem że ma coś z pompą hamulcową bo auto w ogóle nie hamuje :polew: :polew: :polew:

Teraz już wiem że takie odczucia w innych autach są normalne :polew: :polew: :polew:

Dzisiaj kupiłem zimówki także jestem już spokojniejszy :decayed:

Szukam 19' na lato ale kurcze sam nie mam pomysłu jakie wrzucić. Może jakieś pomysły?

Opublikowano

RS6 C5 :) albo RS6 C6 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

RS6 C5... hmmm... musiałbym je założyc i oblookać na żywo bo jakoś mi się do końca nie widzą... chociaż.... :mysli: :mysli: :mysli:

RS6 C6 odpada ta felga mi się w ogole nie podoba

Opublikowano

A może BBS CH...? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

A może BBS CH...? :cool1:

jakoś też nigdy nie powalała mnie na kolana...

Opublikowano

1200 dolców +opłaty i przesyłka za jakieś repliki??Dziękuję..

Opublikowano

Szukam 19' na lato ale kurcze sam nie mam pomysłu jakie wrzucić. Może jakieś pomysły?

i dobrze bo te OZety wogle nie pasuja do tego auta

Opublikowano
  • Autor

turdzi ta Twoja felga ze zdjecia się bardzo podoba ale wątpie żeby ładnie wygladała w b7

Opublikowano

na pewno zaloz felge, ktora nie schowa Ci hamulcow.

Opublikowano
  • Autor

no to wiadomo :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ta "fela" nie zasłoni Ci hamulców:

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSw5-C3KWJQh4yOcPa6yXWdDE6eV5BwvHvTF-Q0gIS_2BvlOP6R3Q

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

i też jest w macie :naughty:

:decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.