Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

siemian - wziołeś ostatnie klocki DS2500 do tych zacisków - nie ma ich już w zakupie w tej cenie :disgust:

ja do swojej S4 skorupy teraz pod 17" nie mam co założyć !

dotrzyj i hamuj !

ps: właśnie kończe robić dwa sety hebli 350x32mm dla A4 B8 na bazie zacisków 6-cio tłok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian albo devastation chce swoje opylić bo mu się wzór znudził :kox: :gwizdanie: :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian - wziołeś ostatnie klocki DS2500 do tych zacisków - nie ma ich już w zakupie w tej cenie :disgust:

ja do swojej S4 skorupy teraz pod 17" nie mam co założyć !

dotrzyj i hamuj !

ps: właśnie kończe robić dwa sety hebli 350x32mm dla A4 B8 na bazie zacisków 6-cio tłok :)

napewno zdam relacje co i jak. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SID, mocno tanio sprzedałeś te FCP :kox: :kox: :kox:

Siemian "uratował" jakies 500-600zł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian kupujesz nowe opony 19", czy kolejny raz używki kupisz ?? :tongue4:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 21:23_________________________________________________heble kox , miałem cie pochwalić na fejsbuku, ale odpuściłem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SID, mocno tanio sprzedałeś te FCP :kox: :kox: :kox:

Siemian "uratował" jakies 500-600zł :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Kupiłem 20 zestawów - wszystkie z IC w obawie że są to ostatnie zestawy lub poprostu pomyłka z ceną,

widać nie myliłem się bo ich już nie ma a cena zakupu teraz jest dwukrotnie większa.

Głupi sobie nie zostawiłem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem je jakis czas temu na stanach IC, ale odpusciłem temat bo nie było chetnych na montaż

i tez głupio zrobiłem że nie kupiłem bo trafiło sie kilka aut :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good::shocked:

może jakieś vt ktoś zrobić by na aucie mniej więcej można było sprawdzić jak to będzie wyglądało :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good::shocked:

może jakieś vt ktoś zrobić by na aucie mniej więcej można było sprawdzić jak to będzie wyglądało :gwizdanie:

o to ja bym bardzo prosił o jakiś vt. Mysle że ta felga w 19 i tym kolorze moze super wygladac.

Troche się zmieni też wygląd bo ptaszki ćwierkają że auto idzie na dnach 2cm w dół z zawiechą :naughty:

Myśle że wtedy może się też poprawić wygląd obecnych felg. Będą się lepiej komponować.

Siemian kupujesz nowe opony 19", czy kolejny raz używki kupisz ?? :tongue4:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 21:23_________________________________________________heble kox , miałem cie pochwalić na fejsbuku, ale odpuściłem :kox:

używki z wieliczki tam gdzie zaopatrza się 80% klubowiczów w opony z okolic Krakowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1300676733113.jpg

:naughty:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 23:58_________________________________________________Na wszystkim ta felga wyglada za***iście :

Mesio

http://mbworld.org/forums/c63-amg-w204/370677-oz-superturismo.html

:cool1:

nawet A5 wychodzilo na niej w limotowanej edycji

http://www.bytbil.com/bilar/audi/a5/9vmbr8dg/EwSBUDIAAYdPwnhf2IYAcABQtA__!

http://www.bytbil.com/bilar/audi/a5/fvhwfedg/EwSBUDIAAYdPwnhf2IYAcABYtA__!

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian widziales?? tutaj gosc ma za***iste felgi http://allegro.pl/rarytas-bbs-19-audi-5x112-jedyne-takie-krk-i1845984253.html

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem, ale od razu widać że to napewno jakiś cwaniaczek sprzedaje :polew: :polew: :polew:

ale kojarze goscia, jak chcesz to pogadam z nim, moze odda Ci za darmo albo symboliczna 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem, ale od razu widać że to napewno jakiś cwaniaczek sprzedaje :polew: :polew: :polew:

ale kojarze goscia, jak chcesz to pogadam z nim, moze odda Ci za darmo albo symboliczna 100

KERCZI na tej aukcji te felgi są na Twoim aucie,jedyne w KR?Jak to ktoś sprzedaje Twoje fele? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem, ale od razu widać że to napewno jakiś cwaniaczek sprzedaje :polew: :polew: :polew:

ale kojarze goscia, jak chcesz to pogadam z nim, moze odda Ci za darmo albo symboliczna 100

KERCZI na tej aukcji te felgi są na Twoim aucie,jedyne w KR?Jak to ktoś sprzedaje Twoje fele? :mysli:

:facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...