Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cos tez malo stron sie tutaj zrobilo :))

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gdzie ty dorwałeś tyle śniegu?? :) mogła by juz byc taka pogoda jak we francji tam jest non stop teraz po +15 :)

Opublikowano

Siemian do tej kiery można dokupić znaczek sline a030.gif

Opublikowano

Koło już letnie czy jeszcze zima ?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze zima ale nie moge sie już doczekać letnich :dancing:

Opublikowano

według głosowania będziesz musiał wrzucić na lato... :drinks:

Opublikowano

Ta ankieta wisi już z rok ale Siemian nie wie jak ją usunąć! :naughty:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie :polew:

Opublikowano

Bo zwykły zjadacz może tylko rozpocząć ankietę a to bzdura - powinna być również możliwość zakończenia...

Opublikowano

Maro wpadna na kawa ,zarezerwój stolik na 2 osoby i dywan czerwony jak byda wchodził

Opublikowano
  • Autor

chyba kopa w dupe na odchodnego... Tobie się już od tych recaro całkiem we łbie poprzewracało... :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Siemian aż mi głupio sie zrobiło jak mie prziwitałeś tymi kwiatami

Opublikowano
Siemian aż mi głupio sie zrobiło jak mie prziwitałeś tymi kwiatami

dzień kobiet obchodziliście :eusathink: ?

Opublikowano

Siemian powoli zmianiam zdanie i coraz bardziej mi sie te Twoje koła podobają :naughty:

może to przez śnieg może zawias a może się starzeję :tongue: .. świetnie się prezentują :kox:

a jak folia po mrozach/śniegach? nie odchodzi nigdzie? szczególnie przy nadkolach mnie interesuje jak śnieg spod kół się zbiera to tam lód może trochę poniszczyć :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

co do folii nie ma tragedii. są niedociągnięcia ale myslałem że bedzie godzej. W nadkolach od środka folia jest pozrywana ale to przez zawieszenie bo kolo napierdala co chwile o błotnik.

Felgi 18' będą po zimie do sprzedania. Zobaczysz jak na 19' bedzie wyglądało :naughty::naughty:

ogólnie fotki nie oddają efektu. trzeba na żywo oblookać :)

Opublikowano

To do Ciebie się za bardzo nic nie załaduje :polew:, u mnie ostatnio 50 kg sobie wrzuciłem ładunku i przy S ori zawieszce + '17 zima z daleka widziałem, że zaczyna się chować :naughty:

Opublikowano
  • Autor

a co to tarpan jest że mam coś pakować? :polew::polew::polew:

Opublikowano
a co to tarpan jest że mam coś pakować? :polew::polew::polew:

Okej w takim razie, dobrze, że chociaż teczkę prezesa uniesie/przyjmie na samym tyle :banan::polew:

Opublikowano
  • Autor

no i zmieniłem koła na letnie. Tak tak skądś znacie ten wzór... Na żywo widać większą róznice...

...ale ostatni raz zmieniam z jednego wzoru na taki sam tylko większy... :doh: co z tego że wygląda za***iście jak mam go na aucie 15 minut i mi się już znudził...

...może jak auto umyje...:grin:

...BTW 18' OZty do sprzedania są jakby ktoś chciał :decayed:

020 (Kopiowanie).jpg

012 (Kopiowanie).jpg

016 (Kopiowanie).jpg

Opublikowano

faktycznie drugi raz nie robią już szału :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.