Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli jest bonus w postaci memo to super - Andrzej Cię znienawidzi za to :polew:

Z RSB to na pewno pomyłka - mają tylko jeden wariant sterowania.

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ciekaw jestem ,czy to faktyczne europa .......memo też miało nie być :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jak narazie to za to mimo mnie Maciek Mk4 znienawidzil :-)

---------- Post added at 23:50 ---------- Previous post was at 23:48 ----------

Ciekaw jestem ,czy to faktyczne europa .......memo też miało nie być :decayed:

Artur nie bądź taki mądry bo następnym razem pizzy nie dostaniesz. I idź odpadaj te Twój złom bo trzeba te logi robić. :-)

Opublikowano
Jak narazie to za to mimo mnie Maciek Mk4 znienawidzil :-)

Hehe, no tak - wspominałeś ile czasu szukał :wink:

...to może inaczej. Czarna kostka pod fotelem kierowcy jest?

Opublikowano
  • Autor

Jest

Opublikowano
Jest

Gdyby nie było to na bank jest to memo - a tak trzeba sprawdzić jedno z trzech:

- ilość kabli w czarnej kostce

- ilość kabli w czerwonej kostce

- oznaczenie sterownika pod fotelem

Opublikowano
  • Autor

Lookne jutro :-) czarna wtyczkę miałem z tego co pamietam w starych fotelach tez

Opublikowano
Lookne jutro :-) czarna wtyczkę miałem z tego co pamietam w starych fotelach tez

W czarnej masz kabelki do czujnika zapięcia pasów i ew. (jeśli to fotel pasażera) czujnika zajęcia siedzenia. OK - jutro wszystko się wyjaśni :wink:

Opublikowano

Siemian zmien sobie nicka na "HAMULEC" :polew:

Opublikowano
  • Autor

No to co ma czarna wtyczka do pamięci?

Opublikowano
No to co ma czarna wtyczka do pamięci?

To, że gdyby czarnej wtyczki nie było pod fotelem - oznaczałoby, że sterownik, który masz pod d*pą to na bank memo. A tak pozostaje jeszcze ewentualność, że to "8E2" (ale skoro sprawdzałeś i graty są z auta EU to będzie to memo). Zainteresował mnie tylko fakt, że sprzedający utwierdzał Cię w przekonaniu - że są to stołki bez pamięci...

Opublikowano

Siemian nie martw się przeżucisz sobie kierownice po prawej stronie i bedzie pasowało. Boczki po prawej już masz przystosowane hehehehehe :)

Opublikowano

Ten driver wyglądał tak?

$(KGrHqZ,!lYE2EfrNQw)BNwY0RBi,!~~_1_27799_1.JPG

...czy tak?

memodriver.jpg

Opublikowano
siemianowaty tyś jest j**nięty :kox:

Zresztą nieraz Ci to mówiłem:decayed:

A mówiłeś na zlocie że już nic nie będziesz rezał :decayed:

siemian miał chwile słabości :naughty: Dziewczyna pewnie placki piekła a ten między czasie już reza :decayed:

Opublikowano

ładne stołeczki w tym matowym wozidle .....na żywca się naprawdę ładnie prezentują :slina:

a tu by tak faktycznie sobie każdy mógł zdać sprawę jak maciupkie są te jego nowe hebelki ....dla porównania leży na nich paczka papierochów :whistling:

tarczars.jpg

:naughty:

Opublikowano

mother of Good tarczars.jpg

Opublikowano

Trza było oponę 15 naciagnąć na tą tarczę to by lepiej było widać:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.