Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
18' to mam narazie zimowe opony bo felgi poszły do żyda :decayed:
jakiego żyda kurwafa:decayed: mają się całkiem dobrze w norwegii:wink:
  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hehe :decayed::decayed::decayed: to się ciesze że dobrze służą :wink:

Opublikowano

jak widać póki co nie jest źle i czekam na więcej gratów:decayed: a Ty niedługo to 20" chyba będziesz musiał mieć jak tak dalej pójdzie:wink:

Opublikowano
Widzisz H4mmer, nawet nie wiesz że Siemian sprzedał 18stki :decayed:

nie odrobił zadania domowego :decayed:

Wiem, bo je inką wozieś i się cieszyłeś że jakiś baran je kupił. Poza tym w domu nie masz wody i przyjechałeś do Wotka żeby je umyć :decayed:

---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ----------

Widzisz H4mmer, nawet nie wiesz że Siemian sprzedał 18stki :decayed:

Emigrancie, Ty to lepiej się na egzaminy ucz, a nie zgadywać co H4mm3R wie a czego nie wie, bo H4mm3R wie więcej niż myślisz :decayed:

Opublikowano
Widzisz H4mmer, nawet nie wiesz że Siemian sprzedał 18stki :decayed:

nie odrobił zadania domowego :decayed:

Wiem, bo je inką wozieś i się cieszyłeś że jakiś baran je kupił. Poza tym w domu nie masz wody i przyjechałeś do Wotka żeby je umyć :decayed:

nawet zdążył je dość dobrze wyprostować i wyklepać:decayed:

Opublikowano
Widzisz H4mmer, nawet nie wiesz że Siemian sprzedał 18stki :decayed:

nie odrobił zadania domowego :decayed:

Wiem, bo je inką wozieś i się cieszyłeś że jakiś baran je kupił. Poza tym w domu nie masz wody i przyjechałeś do Wotka żeby je umyć :decayed:

nawet zdążył je dość dobrze wyprostować i wyklepać:decayed:

On to zawsze ma farta :decayed: łożysko Ci jeszcze nie szumi :grin:

Opublikowano

póki co jeszcze nie, ale jak zacznie to przypier*** ze 3 razy młotkiem i przestanie:decayed:

Opublikowano
Widzisz H4mmer, nawet nie wiesz że Siemian sprzedał 18stki :decayed:

nie odrobił zadania domowego :decayed:

Wiem, bo je inką wozieś i się cieszyłeś że jakiś baran je kupił. Poza tym w domu nie masz wody i przyjechałeś do Wotka żeby je umyć :decayed:

---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ----------

Widzisz H4mmer, nawet nie wiesz że Siemian sprzedał 18stki :decayed:

Emigrancie, Ty to lepiej się na egzaminy ucz, a nie zgadywać co H4mm3R wie a czego nie wie, bo H4mm3R wie więcej niż myślisz :decayed:

A ty zamast pierdzielić głupoty o których nie masz pojęcia to leć do piwnicy i załatwiaj następny pokaz :dancing:

Opublikowano

jak w tym siedzieć? hehe

a Marek niech sobie kupi lambo..

Opublikowano
  • Autor

tył już też siedzi na miejscu :decayed::decayed: :decayed:

045%20(kopiowanie).jpg

048%20(kopiowanie).jpg

Opublikowano

rantów nie ruszyłeś widze....

Opublikowano
rantów nie ruszyłeś widze....
przepalą się :decayed:
Opublikowano
  • Autor

bede sie bawil z rantami... niech se będą

Opublikowano

co to za hebel? RS4?

Opublikowano
  • Autor

tak

Opublikowano

wspolczuje Ci kosztow przy wymianie tarcz i klockow... :decayed:

Opublikowano

klocki 120zł (zwykłe ori) lub 400 zł od RS4-ki

z tarczami gorzej ale można to troche przerobic

tarcze z A6, jarzma z tego samego auta na tarcze 330/22mm, zaciski zostają te same

więc nie ma strachu :wink:

Opublikowano
  • Autor

tarcz. :decayed: klocki nie są drogie. Ja Ci wspólczuje jak nie wyhamujesz gdzieś na swoich Porsche :decayed::decayed::decayed::decayed: Powiem Ci że na samym przodzie już była przespaść w stosunku do Porsche (aż mnie to bardzo zaskoczyło- na początku jak miałem w mieście wyuczone jakieś punkty hamowania to tak ze 140-150km/h się zatrzymywałem z 10 metrów przes skrzyżowaniem :decayed::decayed::decayed:) a teraz to już nawet nie mysle co będzie :decayed:

Opublikowano
tarcz. :decayed: klocki nie są drogie. Ja Ci wspólczuje jak nie wyhamujesz gdzieś na swoich Porsche :decayed::decayed::decayed::decayed: Powiem Ci że na samym przodzie już była przespaść w stosunku do Porsche (aż mnie to bardzo zaskoczyło- na początku jak miałem w mieście wyuczone jakieś punkty hamowania to tak ze 140-150km/h się zatrzymywałem z 10 metrów przes skrzyżowaniem :decayed::decayed::decayed:) a teraz to już nawet nie mysle co będzie :decayed:

a świstak zawijał sreberka :naughty:

---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ----------

zacne te heble :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.