Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ale malowanie wiocha troche według mnie. i to koło z tyłu schowane w nadkole. bleeee. ale hebel niezły

Jakbyś dobrze popatrzał, to cały przód jest wykonany z carbonu. Projekt pewnie nie skończony, na żywo nie widziałeś i wyskakujesz z takim tekstem :facepalm:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ale malowanie wiocha troche według mnie. i to koło z tyłu schowane w nadkole. bleeee. ale hebel niezły

Jakbyś dobrze popatrzał, to cały przód jest wykonany z carbonu. Projekt pewnie nie skończony, na żywo nie widziałeś i wyskakujesz z takim tekstem :facepalm:

A ty widziałes?

dopiero po powiększeniu widze że to carbon. |Zwracam honor.

Ja tylko wyrażam swoją opinie

Opublikowano
ale malowanie wiocha troche według mnie. i to koło z tyłu schowane w nadkole. bleeee. ale hebel niezły

Jakbyś dobrze popatrzał, to cały przód jest wykonany z carbonu. Projekt pewnie nie skończony, na żywo nie widziałeś i wyskakujesz z takim tekstem :facepalm:

A ty widziałes?

dopiero po powiększeniu widze że to carbon. |Zwracam honor.

Ja tylko wyrażam swoją opinie

Jeszcze nie ale kumpel widział i mówił że grubo porobione tylko ten carbon średnio spasowany. Poza tym ja mieszkam na wsi, więc pijesz do mnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
ale malowanie wiocha troche według mnie. i to koło z tyłu schowane w nadkole. bleeee. ale hebel niezły

Jakbyś dobrze popatrzał, to cały przód jest wykonany z carbonu. Projekt pewnie nie skończony, na żywo nie widziałeś i wyskakujesz z takim tekstem :facepalm:

może być nawet z platyny i co z tego jak jest obrzydliwy... ogólnie to w tym aucie nic mi się nie podoba... nawet hamulce ma zwieśniaczone na czewono...

Opublikowano

i temat zamknięty. To o czym teraz :)

Opublikowano
  • Autor

za niedługo, jak dobrze pójdzie, temat zostanie pewnie całkiem zamknięty a projekt uznam za zakończony :decayed:

Opublikowano

bezwypadkowe auto trafi na allegro? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

kto wie :naughty: ale napewno nigdy nie napisze że jest bezwypadkowe bo jakieś tam małe przygody miałem :decayed:

Opublikowano

to dobrze :good:

Opublikowano

Nie no nie mów, że będzie szło matowe coś pod młotek

Opublikowano
  • Autor

albo pod młotek albo Mojej Madzi go zostawie, wszystko zależy od tego czy mnie ułańska fantazja nie poniesie przy szukaniu czegoś innego :decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

i kupisz mercedesa :)

Opublikowano
  • Autor

nie nie, nie moje klimaty... chociaż E klasa mi się podoba :decayed:

Opublikowano

no to co np ?

Opublikowano
  • Autor

ja mam plany bardzo sprecyzowane. :decayed: zobaczymy co z tego wyjdzie. A5

Opublikowano

W życiu bym nie dał kobiecie auta tak fc**j doinwestowanego :decayed:

Opublikowano
W życiu bym nie dał kobiecie auta tak fc**j doinwestowanego :decayed:

siemian zakochany wiec ślepy :decayed:

Opublikowano
  • Autor
W życiu bym nie dał kobiecie auta tak fc**j doinwestowanego :decayed:

wiem wiem Pablo Ty byś swojej założył homonto i orał nią pole :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
W życiu bym nie dał kobiecie auta tak fc**j doinwestowanego :decayed:

wiem wiem Pablo Ty byś swojej założył homonto i orał nią pole :decayed::decayed::decayed:

Nie mogę :polew::polew::polew:

Opublikowano

no a czemu nie a7 Maro. Takie to miłe autko :).

Faktem jest że tez bym nie dał mojej audiczki kobiecie do katowania :). po 30 latach praktyki kierowcy może :) Ale ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.