Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

środki są srebrne bo żeby wnęki okleić to dużo więcej foli trzeba :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

środki są srebrne bo żeby wnęki okleić to dużo więcej foli trzeba :hi:

Jak zawsze na łatwizna poszoł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa tam jakieś nedzne grosze.... :grin::grin:

Siemian nie baw sie w drobne, bierz od razu A7....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa tam jakieś nedzne grosze.... :grin::grin:

Siemian nie baw sie w drobne, bierz od razu A7....

Pfff, i co bym tam rezał?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian nie lepiej 2.0 tfsi Q ??

to były dwa silniki które brałem pod uwage. 2.0 tfsi vs 3.0 tdi.

Konsultowałem się z paroma osobami i potwierdzili to co mi się wydawało.

Za TDIkiem w moim przypadku przemawia to że ja normalnie nie jeżdze a mimo wszystko TFSI ma dużo szerszy wachlarz spalania.

Jak przy średnio dynamicznej i dynamicznej jezdzie TFSI i 3.0 TDI będą palić powiedzmy mniej więcej tyle samo, o tyle przy mega dynamicznej jezdzie ta róznica w spalaniu będzie robić się dużo większa na korzyść TDIka.

Poza tym nie wiem czemu ale jakoś dzwięk TFSI mi nie podchodzi :decayed::decayed::decayed: wiem że to ostatnia rzecz na którą się patrzy ale jednak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko też przy Twojej jeździe koszty serwisu tdi będą znacznie wyższe. A tfsi kupisz z mniejszym przebiegiem i lepiej utrzymane, nie wspomnę juŻ O AKCYZIE i o tym że 2.0 jest lżejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do serwisu to nie do końca się zgodze. Wszystko zależy jak się trafi i taka jest prawda. Jedze BLB teoretycznie mocno usterkowym dieslem a przez 4 lata nie miałem zbytnio problemow z silnikiem...

A po drugie to Kerczi tfsi by mi dużo więcej palił. Co do przegiebu to napewno 3.0 tdi bedzie mialo wiekszy przelot... nie no nad silnikiem myslaem z 2 tygodnie temu i definitywnie postawiłem na 3.0 tdi więc mnie nie przekonasz :wink: brałem wszystkie za i przeciw...

Najchętniej bym kupił autko krajowe bo nie chce mi się jezdzć za autem... no i włąnie ta akcyza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian nie lepiej 2.0 tfsi Q ??

Poza tym nie wiem czemu ale jakoś dzwięk TFSI mi nie podchodzi :decayed::decayed::decayed: wiem że to ostatnia rzecz na którą się patrzy ale jednak :wink:

i tu trzeba się zgodzić - benzynowe 4 gary w audi brzmią jak odkurzacz a dźwięk to bardzo ważna sprawa :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko też przy Twojej jeździe koszty serwisu tdi będą znacznie wyższe. A tfsi kupisz z mniejszym przebiegiem i lepiej utrzymane, nie wspomnę juŻ O AKCYZIE i o tym że 2.0 jest lżejsze...

Karolu, tylko przy legendarnym stylu jazdy Siemiana 2.0 TFSI będzie mu wciągało gigantyczne ilości oleju.. a doskonale wiemy, że aby temu zaradzić trzeba wydać naście tys PLN. (do rocznika 2011 oczywiście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian nie lepiej 2.0 tfsi Q ??

Poza tym nie wiem czemu ale jakoś dzwięk TFSI mi nie podchodzi :decayed::decayed::decayed: wiem że to ostatnia rzecz na którą się patrzy ale jednak :wink:

i tu trzeba się zgodzić - benzynowe 4 gary w audi brzmią jak odkurzacz a dźwięk to bardzo ważna sprawa :whistling:

To akurat prawda :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian nie lepiej 2.0 tfsi Q ??

to były dwa silniki które brałem pod uwage. 2.0 tfsi vs 3.0 tdi.

Konsultowałem się z paroma osobami i potwierdzili to co mi się wydawało.

Za TDIkiem w moim przypadku przemawia to że ja normalnie nie jeżdze a mimo wszystko TFSI ma dużo szerszy wachlarz spalania.

Jak przy średnio dynamicznej i dynamicznej jezdzie TFSI i 3.0 TDI będą palić powiedzmy mniej więcej tyle samo, o tyle przy mega dynamicznej jezdzie ta róznica w spalaniu będzie robić się dużo większa na korzyść TDIka.

Poza tym nie wiem czemu ale jakoś dzwięk TFSI mi nie podchodzi :decayed::decayed::decayed: wiem że to ostatnia rzecz na którą się patrzy ale jednak :wink:

Generalnie trudno się z Tobą nie zgodzić:wink:

Na mój gust audi to irracjonalny wybór dla Ciebie, właśnie dlatego, że jak sam piszesz, mocniej eksploatujesz samochód:decayed:

Zmieniasz, to zmień na coś pancernego, kup evo i ciesz się jazdą, a lans i premium zostaw na czas późniejszy.

Nie będzie tanio w eksploatacji, ale jeżdząc grubo audi, bierzesz pod uwagę większe spalanie, zniszczenia jakim auto ulega chcąc nie chcąc, no i zmęczenie auta, które są ściśle powiązane z taką jazdą, więc szukanie oszczędności w spalaniu nieco mnie dziwi:wink:

Taniej by było jakbyś regularnie pojeździł po ułężu, poznaniu czy kielcach, bo koszt opon hebli i paliwa byłby znacząco niższy od reanimacji a4 po codziennej niewyżytej jeździe po drogach publicznych:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ostatnio zaczeły mi troche bić tarcze... dziwne... przecież są pływające...

Pooglądałem je i mają jakieś dziwne przebarwienia, nie wiem czy to normalne... tzn. nie same przebarwienia mnie martwią ale to że są jakieś takie nieregularne... nie wiem czy tak ma być...

001%20(kopiowanie).jpg

009%20(kopiowanie)g.jpg

poza tym zastanawia mnie co ile trzeba czyścić dziury w tarczach bo u mnie po paru tygodniach są praktycznie zapchane...

Jeszcze martwi mnie jedna sprawa dzisiaj pooglądałem dokładnie tarcze i zauważyłem jakby małe pęknięcia przy nawierceniach... czy z tym może się coś stać i czemu to tak jest? (devastation może Ty pomożesz??)

008%20(kopiowanie).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...