Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wszyscy chcą A5 trzeba juz sprzedawać :grin:

a dziwisz się? w końcu to świetne auto :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy chcą A5 trzeba juz sprzedawać :grin:

a dziwisz się? w końcu to świetne auto :kox:

świetne pod jednym małym warunkiem - że nigdy nie będziesz wiózł kogoś z tyłu... bo tam jest mniej miejsca na nogi...(zresztą na wszystko) niż w VW Polo :)..a Scirocco z tyłu to już jest ogromne w porównaniu z A5 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgtan przesadzasz, ja bardzo często wożę kogoś z tyłu i nie marudzą (jedynie przy wysiadaniu) :decayed: przy moim dość niskim wzroście za mną jest przyzwoita ilość miejsca na nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian ostatnio docierał heble z RSa... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie w dobrym kierunku idziesz, najwyższy czas na sprzedaż, bo a4 ma już napewno solidnie dość:wink:

Tylko przy Twoich zapędach szkoda, że kierujesz się w stronę lansu, zamiast w stronę szybkiego niekopcącego auta nie pokazującego swej szybkości jedynie na prostej:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgtan przesadzasz, ja bardzo często wożę kogoś z tyłu i nie marudzą (jedynie przy wysiadaniu) :decayed: przy moim dość niskim wzroście za mną jest przyzwoita ilość miejsca na nogi.

no niestety nie przesadzam... miałem okazje siedzeić zarówno z przodu jak i z tyłu (mimo że kierowczyni siedziała blisko kiery) to z tyłu myślałem że się zamęczę... a jak za kierą ja siedzę (blisko w miare jak na mój wzrost 1.8)...kobieta co ma 1,7 nie mógła siedziec normlanie bo fotel.. i nie mógła się oprzeć całymi plecami bo sufit.. niestety coś za coś... z tyłu tylko fotelik albo dzieci 10 letnie...

wierz mi Golf V/VI Scirocco itp to są giganty z tyłu, a Polo IV/V dużo większe z tyłu w porównaniu do A5.

Co nie zmiani rzeczy że chętnie bym przytulił 3.0 TDi lub S5.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastanawiałem się co moge kupić. Jako że postanowiłem że zostane przy marce którą dość dobrze już znam, mam dojście do częsci gdyby coś się działo itepe, wybór był w miare prosty. Chciałem coś świeższego. A4 B8 nigdy mi się za bardzo niestety nie podobała (tutaj np. BMW moim zdaniem bije audi na głowe). No może te teraz po lifcie są jako tako. Straszliwie podoba mi się nowa A6 ale nie stać mnie na jej zakup bo używki są za młode jeszcze. A5 zawsze mi się straszliwie podobało (poza sportbackiem który jest moim zdaniem nieporozumieniem). Jako że pewnie w przyszłosci pojawią się jakieś małe Siemianki to nie będe mógł jezdzić autem dwudrzwiowym, czyli teraz jest na to ostatni moment :decayed::decayed::decayed:.

Czyli teraz na 3-4 lata a5 a potem a6 c7.

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ----------

mgtan przesadzasz, ja bardzo często wożę kogoś z tyłu i nie marudzą (jedynie przy wysiadaniu) :decayed: przy moim dość niskim wzroście za mną jest przyzwoita ilość miejsca na nogi.

no niestety nie przesadzam... miałem okazje siedzeić zarówno z przodu jak i z tyłu (mimo że kierowczyni siedziała blisko kiery) to z tyłu myślałem że się zamęczę... a jak za kierą ja siedzę (blisko w miare jak na mój wzrost 1.8)...kobieta co ma 1,7 nie mógła siedziec normlanie bo fotel.. i nie mógła się oprzeć całymi plecami bo sufit.. niestety coś za coś... z tyłu tylko fotelik albo dzieci 10 letnie...

wierz mi Golf V/VI Scirocco itp to są giganty z tyłu, a Polo IV/V dużo większe z tyłu w porównaniu do A5.

Co nie zmiani rzeczy że chętnie bym przytulił 3.0 TDi lub S5.. :)

mgtan ja sobie z tego doskonale sprawe zdaje. I tak odkąd obniżyłem B7 to stało się to auto dwu osobowe więc co za różnica :decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że pewnie w przyszłosci pojawią się jakieś małe Siemianki

BĘDZIE WAS WIĘCEJ??? :facepalm:

:polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(tutaj np. BMW moim zdaniem bije audi na głowe) słuszna racja Siemian k025.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że pewnie w przyszłosci pojawią się jakieś małe Siemianki

BĘDZIE WAS WIĘCEJ??? :facepalm:

:polew::polew:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on jest do tego zdolny ????????

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że pewnie w przyszłosci pojawią się jakieś małe Siemianki

Ale czy świat jest na to gotów.

No w sumie ktoś musi odziedziczyć w spadku te hamulce i reszte sztuki modzenia. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgtan przesadzasz, ja bardzo często wożę kogoś z tyłu i nie marudzą (jedynie przy wysiadaniu) :decayed: przy moim dość niskim wzroście za mną jest przyzwoita ilość miejsca na nogi.

no niestety nie przesadzam... miałem okazje siedzeić zarówno z przodu jak i z tyłu (mimo że kierowczyni siedziała blisko kiery) to z tyłu myślałem że się zamęczę... a jak za kierą ja siedzę (blisko w miare jak na mój wzrost 1.8)...kobieta co ma 1,7 nie mógła siedziec normlanie bo fotel.. i nie mógła się oprzeć całymi plecami bo sufit.. niestety coś za coś... z tyłu tylko fotelik albo dzieci 10 letnie...

wierz mi Golf V/VI Scirocco itp to są giganty z tyłu, a Polo IV/V dużo większe z tyłu w porównaniu do A5.

Co nie zmiani rzeczy że chętnie bym przytulił 3.0 TDi lub S5.. :)

to, że w Golfie czy A3 jest więcej miejsca to zrozumiałe. bo tamto to hatchbacki, a nie coupe. i dalej twierdzę, że przesadzasz.. w zeszłym roku robiłem trasę 550km w jedną stronę (do mojej babci) i mój brat nie narzekał, a musiał siedzieć z tyłu :decayed: wiadomo, to NIGDY nie będzie auto rodzinne. ale przesadą jest to, że nawet na trasę 200-300 km nie da się wygodnie pojechać z tyłu bo da się. przy moim dość niskim wzroście (172cm) za mną jest sporo miejsca :whistling: ale ja to kurdupel jestem więc dlatego :grin: EOT

Siemian, jak kupisz to pokazuj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie jeszcze na urlop jadę i po powrocie będę szukał już konkretnie. Zobaczymy bo czasem niełatwo znaleźć coś fajnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A5 zawsze mi się straszliwie podobało (poza sportbackiem który jest moim zdaniem nieporozumieniem).

rzecz gustu - ja byłem zmuszony kupić sportbacka ze względu na dzieciaki ale jak już mam to uważam właśnie odwrotnie że linia sporbacka jest ładniejsza od zwykłego jest bardziej taka wydłużona - agresywna - no ale oczywiście rzecz gustu i nie zamierzam do tego nikogo przekonywać :decayed:

napisze jeszcze jedno że gdybym nie musiał brać sportbacka to bym kupił BMW 3 coupe (bo dla mnie jest o niebo ładniejsza) - niestety nie ma narazie odpowienika w wersji 4/5d :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieman a jak to wygląda w środku po oklejeniu jak się drzwi otwiera? O wnęki mi chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...