Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z wawy przyjechały??

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Jeśli dobrze kojarzę to miałeś krzesełka od RS4? Mogłeś ciemniejsze dorwać :wink:

Ale i tak cacy :D

miałem czarny metalik z rs4. ale fotel sam w sobie byl taki sam róznił się tylko wytłoczką na skórze. Szukałem jasnych. :wink:

Opublikowano
Jeśli dobrze kojarzę to miałeś krzesełka od RS4? Mogłeś ciemniejsze dorwać :wink:

Ale i tak cacy :D

miałem czarny metalik z rs4. ale fotel sam w sobie byl taki sam róznił się tylko wytłoczką na skórze. Szukałem jasnych. :wink:

Kontrastu szukałeś. :cool:

Wtyczki podeszły P&P z tymi od RS4?

Opublikowano

Ładne to masz siemanku :wink:

Wysłane z mojego HTC One X

Opublikowano
  • Autor
Jeśli dobrze kojarzę to miałeś krzesełka od RS4? Mogłeś ciemniejsze dorwać :wink:

Ale i tak cacy :D

miałem czarny metalik z rs4. ale fotel sam w sobie byl taki sam róznił się tylko wytłoczką na skórze. Szukałem jasnych. :wink:

Kontrastu szukałeś. :cool:

Wtyczki podeszły P&P z tymi od RS4?

wszystko P&P.

Tak szukałem kontrastu. Ostatnio miałem okazje jezdzić przez pare dni a6 c6 w pełnym exclusivie własnie z jasnymi fotelami przy czarnym suficie i czarnej desce i zakochałem się w tej konfiguracji :wink:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

Ładne to masz siemanku :wink:

Wysłane z mojego HTC One X

dzieki Hammerek :hi:

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

Ładne to masz siemanku :wink:

Wysłane z mojego HTC One X

dzieki Hammerek :hi:

Opublikowano
:decayed:

---------- Post dopisany 22-10-2012 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2012 at 18:02 ----------

nudziło mi się to sobie fotele zmieniłem...

http://www.monna.pl/22.10/013%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/22.10/014%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/22.10/017%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/22.10/021%20(kopiowanie).jpg

:slina: jak byś chciał się zamienić na czarne recaro to wiesz gdzie mnie szukać :grin::wink:

Opublikowano
Jeśli dobrze kojarzę to miałeś krzesełka od RS4? Mogłeś ciemniejsze dorwać :wink:

Ale i tak cacy :D

miałem czarny metalik z rs4. ale fotel sam w sobie byl taki sam róznił się tylko wytłoczką na skórze. Szukałem jasnych. :wink:

Kontrastu szukałeś. :cool:

Wtyczki podeszły P&P z tymi od RS4?

wszystko P&P.

Tak szukałem kontrastu. Ostatnio miałem okazje jezdzić przez pare dni a6 c6 w pełnym exclusivie własnie z jasnymi fotelami przy czarnym suficie i czarnej desce i zakochałem się w tej konfiguracji :wink:

No to fajny mod, a nie było aż tak dużo pracy. :wink:

Co następne planujesz?

Opublikowano
  • Autor
:decayed:

---------- Post dopisany 22-10-2012 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2012 at 18:02 ----------

nudziło mi się to sobie fotele zmieniłem...

http://www.monna.pl/22.10/013%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/22.10/014%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/22.10/017%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/22.10/021%20(kopiowanie).jpg

:slina: jak byś chciał się zamienić na czarne recaro to wiesz gdzie mnie szukać :grin::wink:

jak bym chciał zmienić sobie na czarne recaro to poszedłbym to pokoju po recaro i bym sobie zmienił :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
:decayed:

---------- Post dopisany 22-10-2012 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2012 at 18:02 ----------

nudziło mi się to sobie fotele zmieniłem...

http://www.monna.pl/22.10/013%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/22.10/014%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/22.10/017%20(kopiowanie).jpg

http://www.monna.pl/22.10/021%20(kopiowanie).jpg

Andrzej będzie zazdrosny ,że też masz kolorowe wnętrze :decayed:

btw ładniutkie :kox:

Opublikowano
:embarrassed: a może masz ochotę mieć dwa komplety czarnych :grin:
Opublikowano

A macie czarne recaro do sprzedania?

Opublikowano
A macie czarne recaro do sprzedania?

ja nie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja też nie :decayed:

Opublikowano

Chamowa :) siemianowy to może obudowy luster od esy?

Opublikowano

biale recaro z nudow?! fajnie masz:facepalm::decayed:

Opublikowano
  • Autor

a co się będe... :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

w końcu kto bogatemu zabroni :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tak wyglądają w dzień :wink: podobają mi się, chyba zostaną na dłużej :decayed:

img_4494%20(kopiowanie).jpg

img_4495%20(kopiowanie).jpg

img_4499%20(kopiowanie).jpg

Opublikowano

ale co ja widze... fotel pasazera obtarty z tylu na palstiku od air baga?! u siemana?! OBDARTY!? nie moze byc:decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor

no obdarty obdarty :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.