Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

śmiem twierdzić że jest carbon na deskę bez znaczka quattro :wink:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
lepsze jest to ze nie mają znaczka quattro który w moim przypadku mnie wqurw... niestety ori carbonu bez znaczka nie było :wink:

---------- Post dopisany at 00:55 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ----------

jak by to było dwa lata temu to pewnie bym się wnerwił i to quattro dorezał... teraz do tego dziadka już mi się nic nie chce dokładać...

Już nawet wymiana foteli powoduje łaaał tylko na pół dnia... Potem ta sama kicha... :kwasny::kwasny::kwasny:

:grin: Siemianku czemu to tak ? może to zwykła zimowa deprecha ? nie wierzę że nie masz chęci do wkurzania innych modami :D

już nawet to nie cieszy :naughty::kwasny:

jakbym modził "CUDZE" auto też by mi się nie chciało, niech się teraz Madzia zainteresuje, będzie różowy mat na wiosnę :decayed::grin:

Opublikowano

już nawet to nie cieszy :naughty::kwasny:

Bo Ci się w d*pie poprzewracało :grin:

Rezeaj, rezaj, REZAJ KŁATRO! :decayed:

Opublikowano
  • Autor
lepsze jest to ze nie mają znaczka quattro który w moim przypadku mnie wqurw... niestety ori carbonu bez znaczka nie było :wink:

---------- Post dopisany at 00:55 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ----------

jak by to było dwa lata temu to pewnie bym się wnerwił i to quattro dorezał... teraz do tego dziadka już mi się nic nie chce dokładać...

Już nawet wymiana foteli powoduje łaaał tylko na pół dnia... Potem ta sama kicha... :kwasny::kwasny::kwasny:

:grin: Siemianku czemu to tak ? może to zwykła zimowa deprecha ? nie wierzę że nie masz chęci do wkurzania innych modami :D

już nawet to nie cieszy :naughty::kwasny:

jakbym modził "CUDZE" auto też by mi się nie chciało, niech się teraz Madzia zainteresuje, będzie różowy mat na wiosnę :decayed::grin:

wiesz jeśli Ty masz takie podejście do Swojej Kobiety że jest obca i wszysto co Jej jest "CUDZE" to może u Ciebie by tak było. W tym przypadku nasz związek nie opiera się na relacjach do garów Kobieto... No ale cóż może na wsiach jest inaczej :decayed::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ----------

mnie się nie chce bo nie będe w starego dziada pakował kasy... ile można... 5 lat to i tak za dużo jak na jedno auto... :wink:

Opublikowano

czyli szykuje sie zmiana auta????

Opublikowano
  • Autor
czyli szykuje sie zmiana auta????
miała być ale jednak chyba zostane przy tym co jest...
Opublikowano
lepsze jest to ze nie mają znaczka quattro który w moim przypadku mnie wqurw... niestety ori carbonu bez znaczka nie było :wink:

---------- Post dopisany at 00:55 ---------- Poprzedni post napisany at 00:53 ----------

jak by to było dwa lata temu to pewnie bym się wnerwił i to quattro dorezał... teraz do tego dziadka już mi się nic nie chce dokładać...

Już nawet wymiana foteli powoduje łaaał tylko na pół dnia... Potem ta sama kicha... :kwasny::kwasny::kwasny:

:grin: Siemianku czemu to tak ? może to zwykła zimowa deprecha ? nie wierzę że nie masz chęci do wkurzania innych modami :D

już nawet to nie cieszy :naughty::kwasny:

jakbym modził "CUDZE" auto też by mi się nie chciało, niech się teraz Madzia zainteresuje, będzie różowy mat na wiosnę :decayed::grin:

wiesz jeśli Ty masz takie podejście do Swojej Kobiety że jest obca i wszysto co Jej jest "CUDZE" to może u Ciebie by tak było. W tym przypadku nasz związek nie opiera się na relacjach do garów Kobieto... No ale cóż może na wsiach jest inaczej :decayed::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:40 ----------

mnie się nie chce bo nie będe w starego dziada pakował kasy... ile można... 5 lat to i tak za dużo jak na jedno auto... :wink:

:polew::polew::polew:

Opublikowano
czyli szykuje sie zmiana auta????
miała być ale jednak chyba zostane przy tym co jest...

......

czyli chyba będzie zakładana kolejna komórka w tym kraju :decayed:

Opublikowano

Widzę, że coś się tutaj za bardzo wszyscy rozbrykali:D

Tak dla jasności Marek dorósł do pewnych RZECZY i zmienił kierunek w bardziej zachodni:P

Śmie więc twierdzić, że i tak nosa wszystkim utrze:)

Opublikowano

Nie twierdzę że już, ale wydaje mi się, że ominie jeden "przystanek" którym miało być A5 i uderzy od razu w A6 C7 :naughty:

Opublikowano
:yes2:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

chyba moje foteliki będą na sprzedaż. Ale więcej będe mógł powiedzieć pewnie jakoś za tydzień. :hi:

Opublikowano

Czyżby pełne kubły recaro ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie :wink:

Opublikowano

to na czym będziesz siedział? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

na taborecie :polew::polew::polew: nie no szału nie będzie. Będą prawie takie same fotele ponieważ uważam że taka konfiguracja jest najładniejsza :hi:

Opublikowano

To dlaczego zmieniasz skoro będą prawie takie same? Te już wypierdziane? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

bo "prawie". :decayed: nie no te jeśli chodzi o stan to są w idealnym stanie po renowacji.

nudzi mi się to coś trzeba robić :decayed:

Opublikowano

Do roboty sie weź jakiejś :decayed: to Ci się nudzić nie będzie :decayed:

A tak z innej beczki to fajnie by pasowały u Ciebie dekory białe w połysku :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.