Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No nie powiem, ładnie poradził sobie ten środek z fotelami, chyba sobie też takie coś zamówię :naughty:

Teraz Marku już nie będzie jedzenia z McDrive, trzeba będzie się ruszyć do środka i stać w kolejkach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie fotele wymienione. Tył narazie jeszcze nie ruszony (ani fotele ani tapicerki) ale powolutku powolutku, bo ostatnio czasu brakuje...

Tutaj porównanie jeden fotelik RSowy i jeden zwykły :decayed::decayed::decayed:

czarna lamóweczka robi robote :kox:

img_6494%20(kopiowanie).jpgimg_6495%20(kopiowanie).jpg

img_6498%20(kopiowanie).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian wiem gdzie jest wydech z RSa, idealnie by teraz pasował do hebli, recaro i kierownicy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden zwykły :decayed:

:polew:

hmmmm... myslałem że to są te słynne golasy- naleśniki. :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ----------

Siemian wiem gdzie jest wydech z RSa, idealnie by teraz pasował do hebli, recaro i kierownicy :decayed:

nie nie wydechu nie zmieniam :hi:

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:22 ----------

i focie dwoma fotelikami

fot1.jpg

fot2.jpg

fot3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jakoś dużo osób zadaje ostatnio to pytanie :decayed::decayed::decayed: pewnie będe je gonił bo po co mi dwa komplety... chyba że wyrezam sobie autobus z audi :decayed::decayed::decayed:

ale jak narazie nic konkretnego. jak bede mial juz wszystko wymienione to wtedy będe myślał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tej ilości kanap i krzeseł co przeszły przez to auto, to pół autobusu byś złożył :grin: Kanapa z RS kiedy wpada? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze grzanie przełożyć z tych co mam teraz :decayed:

Słyszałem że chcesz mi oddać fotele za flaszkę - coś tak Artur wspominał :grin::decayed:

Zacne, chociaż i tak się zastanawiam po co zmieniłeś, jak dla mnie one są takie same :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jeśli artur tak powiedział to znaczy że Ty dajesz flaszke a on wyrównuje reszte... mnie pasuje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ,że butelczyna będzie miała z 60 litrów :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze grzanie przełożyć z tych co mam teraz :decayed:

Zacne, chociaż i tak się zastanawiam po co zmieniłeś, jak dla mnie one są takie same :grin:

młody jesteś to Ci wybacze tą zniewage :polew::polew::polew:

one są PRAWIE takie same... a jak już się dowiedzielimy PRAWIE może oznaczać bardzo dużo...

...w końcu nowy wydech Hammera brzmi PRAWIE jak V8 :polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz jeśli artur tak powiedział to znaczy że Ty dajesz flaszke a on wyrównuje reszte... mnie pasuje :decayed:

no to deal ?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...