Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

popoludniu zrobie... wiesz ile to jest roboty... najpierw trzeba telefon z kieszeni wyciagnac, potem cyknac foto, potem zgrać na komputer, potem wysłać... na samą myśl robi mi się niedobrze :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popoludniu zrobie... wiesz ile to jest roboty... najpierw trzeba telefon z kieszeni wyciagnac, potem cyknac foto, potem zgrać na komputer, potem wysłać... na samą myśl robi mi się niedobrze :decayed::decayed::decayed:

No.....pewnie tak.....i ile to kalorii przepalonych darmo.....:kwasny:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten dylemat mam juz za soba :)

Żeby tak każdego było stać na R8 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokój z subaru, żre jak smok, smiedrdzi mu z d...y, rdzewieje juz w salonie, pierdzi jak stara d*pa

i co najważniejsze nie jezdzi jak audi :decayed:

Pierdzielisz..Scooby jest git :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie poprzekładałem grzanie i tylna kanapa jest już na miejscu.

img_6849%20(kopiowanie).jpg

img_6851%20(kopiowanie).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian jak ta folia Ci się trzyma ? masz namiaray na tego który Ci to robił ? może być na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te pasy czarne zostaną?

wiedziałem że padnie to pytanie więc się do niego przygotowałem :decayed::decayed::decayed: narazie zostaja bo nie chce mi sie wyminiac. zreszta od pol roku tak jezdze bo w poprzednich stołkach miałem tak samo.

Jasne pasy gdzies leżą i się kurzą...

Przednich nie będe wymieniał bo czarne pasy mi się bardziej podobają na czarnych słupkach więc i tak będzie mieszanka :wink:

---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

siemian jak ta folia Ci się trzyma ? masz namiaray na tego który Ci to robił ? może być na PW.

średnio. w BB są dwie chyba 2 firmy które się tym zajmuja :hi:

---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:53 ----------

Masz zebre na pasach :grin:

a Ty blache na klockach :grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu masz rację, ale na tyle wygląda śmiesznie:wink:
śmiesznie to Ty wyglądasz zarówno z przodu jak i z tyłu :grin::grin::grin:

nie no żarcik. najchętniej to bym zmienił pas środkowy na czarny ale mi sie nie chce. zresztą w d*pie to mam szczerze mówiąc jakiego kolorku są pasy :grin:

---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ----------

Średnio to znaczy co odchodzi ?

maske już rok temu miałem poprawić bo odchodzi przy przedłoczeniu. ze zderzaka tak troszke też ale zderzak był oklejany w wersj esktremalnej bo on juz wczesniej był cały pogięty :wink:. tak to nie ma tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo roboty z przełożeniem mat? I czy jest wogołe opcja zmiany np. tego białego pasa na czarny? Albo odwrotnie? Generalnie chodzi mi czy jest opcja wymiany/montażu tego pasa w tej części składanej kanapy? :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelozyłem poszycia. troche roboty jest. nic trudnego ale trzeba się z tym troche pobawić. Myśle że ok. 3-4 godiznki i najlepiej mieć drugą osobe do pomocy. (szczególnie przy siedzisku). PAs wymieniasz w minute jak masz już to rozebrane bo masz wszystko na wierzchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...