Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze jest opcja na kupienie rotorów od Wojtka :naughty:
ale on ma 18' przecież

Audi Rotory 18 cali, 19 cali. IGLY !!! Opony continental

wychodzi z tego, że 19 też ma :whistling: , jedne 18'' będą szły do mnie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no i c**j bombki strzelił... nie wchodzą na hamulce nawet przy dystansie 20mm :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

http://www.monna.pl/20.3/025%20(kopiowanie).jpg

Taakkkkaaa strata. :cry:

Ale "któś" inny skorzysta, pięknie do smerfa będą pasowały :decayed:

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

Tak a pro pos to WIELKIE DZIĘKI siemian :thumbup1:

:banan::dancing::banan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemian ile Ty kasy wsadziłeś w to auto?

liczyłeś kiedyś?

Rozumiem że pewne rzeczy sprzedajesz dalej ale jaki wychodzi ogólny rachunek inwestycyjny :decayed:

ze stwierdzeniem inwestycyjny raczej bym polemizował:decayed:

jestem pełny uznania, dla każdego który modzi cokolwiek!

To niech potem nie narzeka ze 150tys zł na auto to duzo bo myślę że w tego wraz z zakupem stówke wsadził jak nic :decayed:

nie da sie ukryć :wink:

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

A dalej nie jedzie i nie ma quattro :decayed:

nie zgodzę się, nie ma łopatek, q ma jak najbardziej :decayed:

gdyby wydał od razu 150k to wątek by siadł, chyba, że byłby to jakiś rs :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do felg to jak znajdziecie mi coś ładnego w rozmiarze 8x19 lub 8x20 to przemyśle sprawe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do felg to jak znajdziecie mi coś ładnego w rozmiarze 8x19 lub 8x20 to przemyśle sprawe :wink:

Jakaś granica cenowa jest czy... zresztą Ty pieniądze masz :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego takie wąskie?

czemu wąskie? oponą nominalną dla felgi 8 cali jest 235 więc nie wiem o co chodzi... Mam jezdzić na oponach naciągniętych jak guma na gałe...

no prosze Cie... widze że cały czas zapominasz że to nie forum Golfa 1 w gazie...

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

Daj 20' od Q5 :kox:

a q5 nie ma przypadkiem rozstawu 5x130 czy jakos tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego takie wąskie?

czemu wąskie? oponą nominalną dla felgi 8 cali jest 235 więc nie wiem o co chodzi... Mam jezdzić na oponach naciągniętych jak guma na gałe...

no prosze Cie... widze że cały czas zapominasz że to nie forum Golfa 1 w gazie...

---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ----------

Daj 20' od Q5 :kox:

a q5 nie ma przypadkiem rozstawu 5x130 czy jakos tak?

Marek wyluzuj. Osobiście mam 225/35 na 8.5J nie ma żadnego naciągu więc nie przesadzajmy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a q5 nie ma przypadkiem rozstawu 5x130 czy jakos tak?

Nie, ma 5x112:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że jest. widziałem opone 235/35 na feldze o szerokości 8,5 w takim wzorze jak te co jeszcze rano miałem :wink: i z daleka wygladalo jeszcze znośnie. ale z bliska okazywało się że rant felgi wystawał o pare mm przed opone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_2029.jpg

Tak jest u mnie. Naciągu jako takiego nie ma. Marek do 235 szukaj spokojnie 8.5 - 9 Nie będzie wyglądać jak w wspomnianym golfie z gazem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem do Rdzewka i ogromu pracy jaką włożył w to auto, styl ten mi się w ogóle nie podoba... Już chyba wolałbym serią jezdzić... Jak widze takie auta to wydaje mi się że komuś się dwa bawarskie koncerny pomyliły...

---------- Post dopisany at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

http://s13.postimage.org/oumedbovb/DSC_2029.jpg

Tak jest u mnie. Naciągu jako takiego nie ma. Marek do 235 szukaj spokojnie 8.5 - 9 Nie będzie wyglądać jak w wspomnianym golfie z gazem:decayed:

dla mnie na tym zdjęciu opona jest naciągnięta... popatrz na ten rant felgi... ławeczka tam jakaś jest czy co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku. Każdy ma swój styl i gust. Szkoda że z tymi RS-ami nie wypaliło:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...