Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dochodzę do wniosku że jednak mój samochodzik jest bardzo dzielny... Miałem okazje przejechać się ostatnio Peugeotem 407 coupe od kumpla... Po dwóch kilometrach zagotowały się hamulce i przestały działać, po 3 komputer pokazał że nie mam powietrza w kołach (mimo że było) a po 4 kilometrach zagotował się płyn chłodniczy :decayed::decayed::decayed:... Zresztą wkurwiałoby mnie to automatyczne mruganie awaryjnych przy każdym hamowaniu... :wink:

Marek gdzie Ty peżota do OOOO porównujesz. Bez wsiadania powiedziałbym Ci że to Twojego trybu jazdy nie wytrzyma.

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ----------

Twoje 2.0 się pod Ciebie Hartowało :whistling:

Jak ty tarcze z prosiaka pokrzywiles to ciekawe czy peżoo jeszcze hamuje :polew:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pewnie zrobił to po to by mu opylić jakiś zestaw....nawet jak nie podejdzie p&p to na jakichś dystansach wejdzie :whistling::decayed:

Opublikowano
dochodzę do wniosku że jednak mój samochodzik jest bardzo dzielny... Miałem okazje przejechać się ostatnio Peugeotem 407 coupe od kumpla... Po dwóch kilometrach zagotowały się hamulce i przestały działać, po 3 komputer pokazał że nie mam powietrza w kołach (mimo że było) a po 4 kilometrach zagotował się płyn chłodniczy :decayed::decayed::decayed:... Zresztą wkurwiałoby mnie to automatyczne mruganie awaryjnych przy każdym hamowaniu... :wink:

Marek gdzie Ty peżota do OOOO porównujesz. Bez wsiadania powiedziałbym Ci że to Twojego trybu jazdy nie wytrzyma.

---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ----------

Twoje 2.0 się pod Ciebie Hartowało :whistling:

Jak ty tarcze z prosiaka pokrzywiles to ciekawe czy peżoo jeszcze hamuje :polew:

Prosiaków nie udało się mu pokrzywić kolego:jerk:

Opublikowano

Ar ju szur???

Opublikowano

Sam je sprawdzałem:wink:

Opublikowano

z jakich prosiaków ???? :facepalm:

ze smierdzącego ML-a

Opublikowano

Coś mu tam na nich biło :doh:

Opublikowano
  • Autor

pierwsze pokrzywiłem, drugich nie :wink: tarcze z mla tam sa tak jak dev pisze. ale im o zaciski chodzi pewnie :wink:

Opublikowano

Ja nie mam problemow z tarczami do prosiakow. Tyle tylko, ze dosc szybko znikaja... :decayed:

Opublikowano

pw

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Ja nie mam problemow z tarczami do prosiakow. Tyle tylko, ze dosc szybko znikaja... :decayed:

nie ma sie co dziwic jak szajs

Opublikowano
  • Autor
Ja nie mam problemow z tarczami do prosiakow. Tyle tylko, ze dosc szybko znikaja... :decayed:

i nie hamują zbyt dobrze :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Ja nie mam problemow z tarczami do prosiakow. Tyle tylko, ze dosc szybko znikaja... :decayed:

i nie hamują zbyt dobrze :wink:

w stosunku jakosc do ceny i tak sa mega.

Opublikowano
  • Autor

no tak. ale trzeba powiedzieć że jesli ktoś ma hamulce s4 i wymieniając je na prosiaki nastawia się na poprawe hamowania czy skuteczności to się zawiedzie. Te hamulce są porównywalne. Hamulce z RS4 są dużo dużo mocniejsze (na początku nie mogłem się przyzwyczaić że punkty hamowań mam dużo później) ale co do kosztów eksploatacji to w stosunku do prosiaków jest ok 6x droższa niestety

Opublikowano

Bo to ten sam rozmiar tarczy, więc różnice są minimalne.

Poza tym po co ktoś by zmieniał hamulce S4 na Porsche? Chyba tylko dla lansu, albo zabawy :decayed:

Opublikowano

Lans albo zabawa to akurat dobre słowa w dobrym wątku :decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor
Bo to ten sam rozmiar tarczy, więc różnice są minimalne.

Poza tym po co ktoś by zmieniał hamulce S4 na Porsche? Chyba tylko dla lansu, albo zabawy :decayed:

...żeby nie było nudno i żeby coś wymienić... :decayed:

Opublikowano

kiedy bedzie nowa bryczka?

Opublikowano
  • Autor

Raczej nieprędko. Nie chce popełnić tego samego błędu co Pepoz. Dopóki bedzie jeździć i sie nie psuć albo nie trafi sie jakas okazja, nie mam zamiaru zmieniać auta

Opublikowano

Siemiano, miałbyś czas obejrzeć mi autko w twojej mieścinie? Kuzyn szuka:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.