Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

+1

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jedyny sluszny silnik :P gratki :)

Sent from my Lumia 820 using Tapatalk

Opublikowano

Fajne autko i nie ma co słuchać docinek typu szkoda bo ośka czy koza ... fura jest fajna prawie nowa i tyle ... a niech szczypie ... haha

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
20140729_145911.jpg
Opublikowano

podoba mi się twój nowy nabytek :kox: no i mody grube, gratki

Opublikowano
  • Autor

z racji tego że montaż docelowego wydechu przesunał się o tydzień założyłem narazie seryjny (downpipe zostal ten który ma być). Jutro lub pojutrze mają mi to chłopaki tymczasowo połączyć bo teraz cięzko się jezdzi z zamkniętymi szybami z racji hałasu.

043%20(Kopiowanie).JPG

dodatkowo autko zostało już zarejestrowane :)

037%20(Kopiowanie).JPG

038%20(Kopiowanie).JPG

No i pare fotek z wczoraj (oczywiście zaślepka haka już jest :) )

20140728_191114_Richtone(HDR)%20(Kopiowanie).jpg

20140728_191219_Richtone(HDR)%20(Kopiowanie).jpg

20140728_191229_Richtone(HDR)%20(Kopiowanie).jpg

20140728_191320_Richtone(HDR)%20(Kopiowanie).jpg

20140728_191416_Richtone(HDR)%20(Kopiowanie).jpg

20140728_191422_Richtone(HDR)%20(Kopiowanie).jpg

20140728_191437_Richtone(HDR)%20(Kopiowanie).jpg

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

Dziękuje bardzo :)

Opublikowano

Oj zaraz bedziesz szukał z Q :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Świetny wybór wozu:brawo:

Opublikowano

Siemian - szczere gratulacje

Jedno z ładniejszych i sensowniejszych aut ostatnich czasów

Śliczne z zewnątrz i jeszcze śliczniejsze wewnątrz

Co prawda jeden z mniej ciekawych kolorów ale to na szczęście kwestia gustów (mój kolega z Knurowa ma białego w wersji 35 - piękność)

Jeżeli chodzi o wnętrze to moim zdaniem audi jest zdecydowanie nudniejsze od golfa

Dźwięk serii - mnie osobiście powalił jak na 2.0

Rozumiem że skoro kupowane w USA to za symboliczne pieniądze w stosunku do uropejczyków - i jedynie tym tłumaczę wybór GTI w stosunku do wersji R

Bo gdybyś kupował w pl za normalne pieniądze to chyba bym Cię wyśmiał że nie dołożyłeś paru groszy do R tym bardziej że idziesz w moc

Ten samochód już w serii potrafi się dziwnie zachowywać na drodze przy przednim napędzie a co dopiero przy mocy pow 300ps

Jak moc to tylko i wyłącznie golf R

Ps. Zresztą fura którą kupił sam Patryk mówi sama za siebie - nie bez powodu jest to R a nie GTI

Ogólnie dupe urywa - piękny :thumbup1:

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

Ps. fajnie że nie masz szklanego dachu - szkoda by go było przy tych wszystkich kozłach które zaliczysz tą ośką :grin:

Opublikowano
  • Autor

Jest dokładnie tak jak piszesz Miron, wiadomo że R jest jeszcze bardziej genialnym autem ze względu na napęd. Wszystko ma jakieś plusy i minusy ale nie można się oszukiwać że napęd na cztery kola jest najlepszy. Jednak trafiło się takie autko więc wybrzydzać nie będę :) Trzeba szukać plusów ;) Jeśli jednak trafiłaby się Rka to bym się na nią zdecydował. Trafił się GTI i też jest bardzo dobrze. Szczerze jeśli chodzi o golfa 6 to osobiście GTI bardziej mi się podoba od Rki. Lampy z ledami to dzieło sztuki a Rka ma ledy tylko w zderzaku i jakoś do mnie to nie przemawia. Druga sprawa to wydech. Ten w Rce- centralny to dla mnie jakaś porażka. W ogóle mi się to nie podoba. Jedyny plus Rki to moc i napęd. Jako że tutaj i tak będie Stg3 czyli moc będzie zostaje tylko kwestia napędu ;) No ale cóz nie można mieć wszystkiego :wink:

Co do koloru to na zdjęciach wygląda on dużo gorzej niż na zdjęciach. Właśnie dużo moich znajomych pierwsze stwierdziło że bardzo fajnie wygląda ten kolor. Aczkolwiek z tego co zauważyłem to dużą role odgrywa też stan lakieru. Po bielsku jezdzi jeszcze jeden GTIk w tym kolorze i szczerze Ci powiem że jak go zobaczyłem to się załamałem bo w ogole mi się nie podobał. Jednak tam widać ze ten lakier jest umęczony. Ten lakier świetnie sie mieni w słońcu. Wtedy dopiero widać cały efekt :)

Co do dzwięku to moge powiedzieć jak brzmi z samym downpiperm... jest obłedny. Aczkolwiek nie wyobrażam sobie tak jezdzić cały czas bo jest tak głośno. Przy dodaniu gazu jakakolwiek rozmowa w środku jest niemożliwa :wink: a na zewnątrz miałem sytuacje że przy przepięciu biegu włączały się alarmy w autach na parkingu :decayed:

Oczywiście narazie jeżdze spokojnie bo nie mam zmienionego oprogramowania w DSG no i silnik nie jest do końca zestrojony :decayed::wink:

Opublikowano

Tu też się z Tobą zgodzę:

lampy przód w GTI - na duży plus w stosunku do R

wydech - tym bardziej - ładniejszy i groźniejszy niż w R (daje taki efekt poszerzenia fury) - pięknie go zrobili w nowym R

kolor - pewnie go dopieścisz jeszcze i będziesz w odpowiednim stanie utrzymywał

tak czy siak - ogólnie zmiana na wielki plus i dużo czasu upłynie zanim Ci się znudzi

Pamiętam jak miałem "niby ładne i dopasione B8" a kumpel po zakupie GTI 6 przyjechał sie pochwalić to jak się przejechałem i dokładnie oblukałem to miałem chęć od razu się z nim zamienić - a autko niby, tańsze, niższa półka, gorsze materiały i.t.p. - po prostu ma coś w sobie i tyle

Opublikowano
Jest dokładnie tak jak piszesz Miron, wiadomo że R jest jeszcze bardziej genialnym autem ze względu na napęd. Wszystko ma jakieś plusy i minusy ale nie można się oszukiwać że napęd na cztery kola jest najlepszy. Jednak trafiło się takie autko więc wybrzydzać nie będę :) Trzeba szukać plusów ;) Jeśli jednak trafiłaby się Rka to bym się na nią zdecydował. Trafił się GTI i też jest bardzo dobrze. Szczerze jeśli chodzi o golfa 6 to osobiście GTI bardziej mi się podoba od Rki. Lampy z ledami to dzieło sztuki a Rka ma ledy tylko w zderzaku i jakoś do mnie to nie przemawia. Druga sprawa to wydech. Ten w Rce- centralny to dla mnie jakaś porażka. W ogóle mi się to nie podoba. Jedyny plus Rki to moc i napęd. Jako że tutaj i tak będie Stg3 czyli moc będzie zostaje tylko kwestia napędu ;) No ale cóz nie można mieć wszystkiego :wink:

Co do koloru to na zdjęciach wygląda on dużo gorzej niż na zdjęciach. Właśnie dużo moich znajomych pierwsze stwierdziło że bardzo fajnie wygląda ten kolor. Aczkolwiek z tego co zauważyłem to dużą role odgrywa też stan lakieru. Po bielsku jezdzi jeszcze jeden GTIk w tym kolorze i szczerze Ci powiem że jak go zobaczyłem to się załamałem bo w ogole mi się nie podobał. Jednak tam widać ze ten lakier jest umęczony. Ten lakier świetnie sie mieni w słońcu. Wtedy dopiero widać cały efekt :)

Co do dzwięku to moge powiedzieć jak brzmi z samym downpiperm... jest obłedny. Aczkolwiek nie wyobrażam sobie tak jezdzić cały czas bo jest tak głośno. Przy dodaniu gazu jakakolwiek rozmowa w środku jest niemożliwa :wink: a na zewnątrz miałem sytuacje że przy przepięciu biegu włączały się alarmy w autach na parkingu :decayed:

Oczywiście narazie jeżdze spokojnie bo nie mam zmienionego oprogramowania w DSG no i silnik nie jest do końca zestrojony :decayed::wink:

aha :decayed: ....

dźwięk jest brutalny jak w jakimś wrc :naughty:

wysłane z htc

Opublikowano

Też myślałem o golfie ale na śląskich mam układ że do póki mam audi to mi tankują do pełna więc sam rozumiesz - na razie ciężko mi myślec o innej marce

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

Jest dokładnie tak jak piszesz Miron, wiadomo że R jest jeszcze bardziej genialnym autem ze względu na napęd. Wszystko ma jakieś plusy i minusy ale nie można się oszukiwać że napęd na cztery kola jest najlepszy. Jednak trafiło się takie autko więc wybrzydzać nie będę :) Trzeba szukać plusów ;) Jeśli jednak trafiłaby się Rka to bym się na nią zdecydował. Trafił się GTI i też jest bardzo dobrze. Szczerze jeśli chodzi o golfa 6 to osobiście GTI bardziej mi się podoba od Rki. Lampy z ledami to dzieło sztuki a Rka ma ledy tylko w zderzaku i jakoś do mnie to nie przemawia. Druga sprawa to wydech. Ten w Rce- centralny to dla mnie jakaś porażka. W ogóle mi się to nie podoba. Jedyny plus Rki to moc i napęd. Jako że tutaj i tak będie Stg3 czyli moc będzie zostaje tylko kwestia napędu ;) No ale cóz nie można mieć wszystkiego :wink:

Co do koloru to na zdjęciach wygląda on dużo gorzej niż na zdjęciach. Właśnie dużo moich znajomych pierwsze stwierdziło że bardzo fajnie wygląda ten kolor. Aczkolwiek z tego co zauważyłem to dużą role odgrywa też stan lakieru. Po bielsku jezdzi jeszcze jeden GTIk w tym kolorze i szczerze Ci powiem że jak go zobaczyłem to się załamałem bo w ogole mi się nie podobał. Jednak tam widać ze ten lakier jest umęczony. Ten lakier świetnie sie mieni w słońcu. Wtedy dopiero widać cały efekt :)

Co do dzwięku to moge powiedzieć jak brzmi z samym downpiperm... jest obłedny. Aczkolwiek nie wyobrażam sobie tak jezdzić cały czas bo jest tak głośno. Przy dodaniu gazu jakakolwiek rozmowa w środku jest niemożliwa :wink: a na zewnątrz miałem sytuacje że przy przepięciu biegu włączały się alarmy w autach na parkingu :decayed:

Oczywiście narazie jeżdze spokojnie bo nie mam zmienionego oprogramowania w DSG no i silnik nie jest do końca zestrojony :decayed::wink:

aha :decayed: ....

dźwięk jest brutalny jak w jakimś wrc :naughty:

wysłane z htc

i w realu jedzie dużo gorzej niż w realu :grin:

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Arturo - Siemianowi chodziło o to że na zdjęciach z USA wygląda dużo gorzej niż na zdjęciach z PL

Opublikowano
  • Autor
Jest dokładnie tak jak piszesz Miron, wiadomo że R jest jeszcze bardziej genialnym autem ze względu na napęd. Wszystko ma jakieś plusy i minusy ale nie można się oszukiwać że napęd na cztery kola jest najlepszy. Jednak trafiło się takie autko więc wybrzydzać nie będę :) Trzeba szukać plusów ;) Jeśli jednak trafiłaby się Rka to bym się na nią zdecydował. Trafił się GTI i też jest bardzo dobrze. Szczerze jeśli chodzi o golfa 6 to osobiście GTI bardziej mi się podoba od Rki. Lampy z ledami to dzieło sztuki a Rka ma ledy tylko w zderzaku i jakoś do mnie to nie przemawia. Druga sprawa to wydech. Ten w Rce- centralny to dla mnie jakaś porażka. W ogóle mi się to nie podoba. Jedyny plus Rki to moc i napęd. Jako że tutaj i tak będie Stg3 czyli moc będzie zostaje tylko kwestia napędu ;) No ale cóz nie można mieć wszystkiego :wink:

Co do koloru to na zdjęciach wygląda on dużo gorzej niż na zdjęciach. Właśnie dużo moich znajomych pierwsze stwierdziło że bardzo fajnie wygląda ten kolor. Aczkolwiek z tego co zauważyłem to dużą role odgrywa też stan lakieru. Po bielsku jezdzi jeszcze jeden GTIk w tym kolorze i szczerze Ci powiem że jak go zobaczyłem to się załamałem bo w ogole mi się nie podobał. Jednak tam widać ze ten lakier jest umęczony. Ten lakier świetnie sie mieni w słońcu. Wtedy dopiero widać cały efekt :)

Co do dzwięku to moge powiedzieć jak brzmi z samym downpiperm... jest obłedny. Aczkolwiek nie wyobrażam sobie tak jezdzić cały czas bo jest tak głośno. Przy dodaniu gazu jakakolwiek rozmowa w środku jest niemożliwa :wink: a na zewnątrz miałem sytuacje że przy przepięciu biegu włączały się alarmy w autach na parkingu :decayed:

Oczywiście narazie jeżdze spokojnie bo nie mam zmienionego oprogramowania w DSG no i silnik nie jest do końca zestrojony :decayed::wink:

aha :decayed: ....

dźwięk jest brutalny jak w jakimś wrc :naughty:

wysłane z htc

literówki się czepiasz...

oczywiście chodziło że na zdjęciach wygląda gorzej niż na żywo :)

chyba będe musiał wysłac Ci SMSa.... :decayed:

Opublikowano

Żart :polew:

wysłane z htc

Opublikowano
  • Autor
Też myślałem o golfie ale na śląskich mam układ że do póki mam audi to mi tankują do pełna więc sam rozumiesz - na razie ciężko mi myślec o innej marce

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

Jest dokładnie tak jak piszesz Miron, wiadomo że R jest jeszcze bardziej genialnym autem ze względu na napęd. Wszystko ma jakieś plusy i minusy ale nie można się oszukiwać że napęd na cztery kola jest najlepszy. Jednak trafiło się takie autko więc wybrzydzać nie będę :) Trzeba szukać plusów ;) Jeśli jednak trafiłaby się Rka to bym się na nią zdecydował. Trafił się GTI i też jest bardzo dobrze. Szczerze jeśli chodzi o golfa 6 to osobiście GTI bardziej mi się podoba od Rki. Lampy z ledami to dzieło sztuki a Rka ma ledy tylko w zderzaku i jakoś do mnie to nie przemawia. Druga sprawa to wydech. Ten w Rce- centralny to dla mnie jakaś porażka. W ogóle mi się to nie podoba. Jedyny plus Rki to moc i napęd. Jako że tutaj i tak będie Stg3 czyli moc będzie zostaje tylko kwestia napędu ;) No ale cóz nie można mieć wszystkiego :wink:

Co do koloru to na zdjęciach wygląda on dużo gorzej niż na zdjęciach. Właśnie dużo moich znajomych pierwsze stwierdziło że bardzo fajnie wygląda ten kolor. Aczkolwiek z tego co zauważyłem to dużą role odgrywa też stan lakieru. Po bielsku jezdzi jeszcze jeden GTIk w tym kolorze i szczerze Ci powiem że jak go zobaczyłem to się załamałem bo w ogole mi się nie podobał. Jednak tam widać ze ten lakier jest umęczony. Ten lakier świetnie sie mieni w słońcu. Wtedy dopiero widać cały efekt :)

Co do dzwięku to moge powiedzieć jak brzmi z samym downpiperm... jest obłedny. Aczkolwiek nie wyobrażam sobie tak jezdzić cały czas bo jest tak głośno. Przy dodaniu gazu jakakolwiek rozmowa w środku jest niemożliwa :wink: a na zewnątrz miałem sytuacje że przy przepięciu biegu włączały się alarmy w autach na parkingu :decayed:

Oczywiście narazie jeżdze spokojnie bo nie mam zmienionego oprogramowania w DSG no i silnik nie jest do końca zestrojony :decayed::wink:

aha :decayed: ....

dźwięk jest brutalny jak w jakimś wrc :naughty:

wysłane z htc

i w realu jedzie dużo gorzej niż w realu :grin:

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Arturo - Siemianowi chodziło o to że na zdjęciach z USA wygląda dużo gorzej niż na zdjęciach z PL

Do reala jeszcze nim nie wjeżdzałem ale słyszałem że Wy z Knurowa macie parcie na hipermarkety :decayed:

---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:51 ----------

Też myślałem o golfie ale na śląskich mam układ że do póki mam audi to mi tankują do pełna więc sam rozumiesz - na razie ciężko mi myślec o innej marce

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ----------

Jest dokładnie tak jak piszesz Miron, wiadomo że R jest jeszcze bardziej genialnym autem ze względu na napęd. Wszystko ma jakieś plusy i minusy ale nie można się oszukiwać że napęd na cztery kola jest najlepszy. Jednak trafiło się takie autko więc wybrzydzać nie będę :) Trzeba szukać plusów ;) Jeśli jednak trafiłaby się Rka to bym się na nią zdecydował. Trafił się GTI i też jest bardzo dobrze. Szczerze jeśli chodzi o golfa 6 to osobiście GTI bardziej mi się podoba od Rki. Lampy z ledami to dzieło sztuki a Rka ma ledy tylko w zderzaku i jakoś do mnie to nie przemawia. Druga sprawa to wydech. Ten w Rce- centralny to dla mnie jakaś porażka. W ogóle mi się to nie podoba. Jedyny plus Rki to moc i napęd. Jako że tutaj i tak będie Stg3 czyli moc będzie zostaje tylko kwestia napędu ;) No ale cóz nie można mieć wszystkiego :wink:

Co do koloru to na zdjęciach wygląda on dużo gorzej niż na zdjęciach. Właśnie dużo moich znajomych pierwsze stwierdziło że bardzo fajnie wygląda ten kolor. Aczkolwiek z tego co zauważyłem to dużą role odgrywa też stan lakieru. Po bielsku jezdzi jeszcze jeden GTIk w tym kolorze i szczerze Ci powiem że jak go zobaczyłem to się załamałem bo w ogole mi się nie podobał. Jednak tam widać ze ten lakier jest umęczony. Ten lakier świetnie sie mieni w słońcu. Wtedy dopiero widać cały efekt :)

Co do dzwięku to moge powiedzieć jak brzmi z samym downpiperm... jest obłedny. Aczkolwiek nie wyobrażam sobie tak jezdzić cały czas bo jest tak głośno. Przy dodaniu gazu jakakolwiek rozmowa w środku jest niemożliwa :wink: a na zewnątrz miałem sytuacje że przy przepięciu biegu włączały się alarmy w autach na parkingu :decayed:

Oczywiście narazie jeżdze spokojnie bo nie mam zmienionego oprogramowania w DSG no i silnik nie jest do końca zestrojony :decayed::wink:

aha :decayed: ....

dźwięk jest brutalny jak w jakimś wrc :naughty:

wysłane z htc

i w realu jedzie dużo gorzej niż w realu :grin:

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ----------

Arturo - Siemianowi chodziło o to że na zdjęciach z USA wygląda dużo gorzej niż na zdjęciach z PL

no bo tam fotki byly robione amerykanckim aparatem :polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Śmiech śmiechem ale auto wygodniejsze niż b7 :decayed::whistling: tak z przodu jak z tyłu ....

wysłane z htc

Opublikowano

Tak ogólnie to jakoś pod prąd idziesz, bo jak byłeś młody to jeździłeś kombi w dieslu, a jak się zestarzałeś i patrzeć tylko jak Ci się jakiś potomek pojawi toś se hothatch'a kupił:decayed:

Opublikowano

Gratki zakupu :slina: golf GTI :good:

Opublikowano

Gratuluje zakupu :) fajne auto i fajny kolor - nie rzuca się w oczy a każdy kto zna temat wie że to GTI i o to chodzi!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.