Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

Mają być przede wszystkim lekkie to i elektryka niepotrzebna.

ponoć wsiadanie i wysiadanie z nich to przekleństwo - będziesz szybciej sprzedawał niż myślisz

Tym bardziej dziwi mnie, że kobiecie to chce założyć, a mógłby kolegom sprzedać po taniości. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:grin::grin::grin:

Metamorfoza pod tytułem "Projekt zmiany samochodu marki Audi z kolorystyki ciemno-jasnej na jasno-ciemną" (zewnątrz-wewnątrz) uważam za zaończony :decayed:

-elementy które wymagały lakierowania po ściągnięciu folii zostały polakierowane

-wymieniona została wybita przekładnia kierownicza

-wymienione zostały hamulce z przodu (hamuce z RS4 zostały zastąpione hamulcami z s4). Zmiana podyktowana była tym że na hamulcach z rs4 było delikatne bicie, poza tym, na tym etapie nie wiedziałem czy felgi 19' będą zostawać.. Komplet z RS4 jest na sprzedaż. Można tarcze liznąc na tokarce i się cieszyć z pięknych hamulców :)

-jasne wnętrze z RS4 zostało zmienione na ciemne wnętrze z RS4 z pełnymi kubłami. Było to podyktowane tym że jasne wnętrze nie pasuje (podobno :decayed: ) do jasnego samochodu. Pozostało podświetlanie dekorów.

-sprężyny H&R zostały wymienione na spręzyny eibacha aby autko stało ok. 2cm wyżej. Chodzi o względy praktyczne- w końcu teraz nie ja będe głównym użytkownikiem tego auta. :) W razie gdyby komuś podobało się jak moje autko leżało poprzednio to stare sprężyny są na przedaż.

A oto efekt:

051%20(Kopiowanie).JPG

057%20(Kopiowanie).JPG

059%20(Kopiowanie).JPG

032%20(Kopiowanie).JPG

Edytowane przez siemian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Q i 2.7Bit i znowu możesz być moim kumplem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1be


Jeszcze Q i 2.7Bit i znowu możesz być moim kumplem :wink:

Podnieś sobie jeszcze troche moc to jak dogonisz mojego golfa to możemy pogadać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie siedze w aucie to nie :grin: Jak siedze to lepszy wspólczynnik na przeciętne seicento ze zdrowym silnikiem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty to malowałeś bo kolor zderzaka to tragedia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty to malowałeś bo kolor zderzaka to tragedia :decayed:

misiu kolorowy był lakierowany zderzak i dwa błotniki więc ciekaw jestem po czym wnioskujesz że kolor zderzaka to tragedia :decayed: na fotkach najczesciej plastiki wychodza w delikatnie innym odcieniu niż blachy :)

Zobacz sobie na pierwszym zdjęciu z tyłu. Tam nie było nic lakierowane a zderzak też wygląda jakby był w innym odcieniu :)

Edytowane przez siemian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie widzę że tylny jest o wiele ładniejszy od przedniego i nie widać tego tak.



misiu kolorowy

czy w BB musza wszyscy tak mówić? :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się teraz jeżdzi na zawieszeniu 1be i eibach , jak z komfortem ?

ok :)

No właśnie widzę że tylny jest o wiele ładniejszy od przedniego i nie widać tego tak.

misiu kolorowy

czy w BB musza wszyscy tak mówić? :polew:

widocznie jesteś misiem kolorowym :D do mnie wszyscy siemian mówią bo siemian jestem :grin:

Co do odcieni na fotkach to zawsze to tak wychodzi zależy pod jakim kątem cykasz. a szczególnie w srebrnym kolorze Tutaj sobie popatrz np.

060%20(Kopiowanie).JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym eibachu i tak nisko jakoś siedzi. Czarne sprężyny czy czerwone (sportline) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, na srebrnym to i na zywo zderzaki wygladaja inaczej zalezy jak patrzysz , no ale fotele to wymiataja :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...