Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widze je prawie codziennie , mam dom rodzinny na nowym swiecie a na zwirki robie ;-) gdybys Ty nia jezdził to widziałbys moje bo stoi przy drodze na parkingu;-) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dawno nic tu się nie działo :) Chciałoby się rzec witajcie 3 skrzynie biegów później... hehe... Audi troszke się zmieniło ostatnio. Fotele RS4 zostały zastąpione fotelami s-line (fotele RS4 są super, ale przy  codziennej eksploatacji nie są zbyt wygodne), felgi OZ 19' na których audi jeździ już chyba 5 czy 6 lat, poszły do lakierowania i chyba będą chyba służyły mi jako zimówki. Chciałem troche odmienić wygląd auta więc poszedłem z kołem w całkiem inną strone, w koło które jest tak oklepane że mogłoby się wydawać wręcz banalne, ale chodziło mi po głowie od dłuższego czasu. Efekt moim zdaniem osiągnąłem bo idąc do auta na parkingu znowu się ciesze a nie patrze znudzony tym samym widokiem ;-) Bixy zmieniłem na skrętne z soczewkami z B8 lift.

We wnętrzu zmieniłem jeszcze pare drobiazgów jak gałke biegów, podświetlenie dekorów (teraz użyłem taśmy mającej jeszcze więcej diod przez co strumień świetlny jest jeszcze równiejszy- fotki wieczorową porą pośle później).

Itd itd. Audi ogólnie żyje i ma się dobrze ;-)

022 (Kopiowanie).JPG

031 (Kopiowanie).JPG

035 (Kopiowanie).JPG

050 (Kopiowanie).JPG

058 (Kopiowanie).JPG

Zawartość dodana 26 minutes later

pare foteczek jak wygląda to w nocy:

P1150459 (Kopiowanie).JPG

P1150469 (Kopiowanie).JPG

P1150472 (Kopiowanie).JPG

P1150477 (Kopiowanie).JPG

P1150480 (Kopiowanie).JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recaro nie są zbyt wygodne na codzień? Dziwne, mi się dużo wygodniej robi dłuższe trasy w nich niż w zwykłych kubełkach ;) Pod nogami masz ori ledy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bruuuum napisał:

Recaro nie są zbyt wygodne na codzień? Dziwne, mi się dużo wygodniej robi dłuższe trasy w nich niż w zwykłych kubełkach ;) Pod nogami masz ori ledy?

To nie były recaro tylko RS4 .

Edytowane przez marcinch001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, marcinch001 napisał:

To nie były recaro tylko RS4 .

A to nie byłem na bieżąco że były później vadery :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad nogami mam ori ledy, delikatnie przyciemnione, które zapalaja się razem ze swiatłami i dają delikatną poświate w czasie jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się prezentuje, to koło jednak pasuje, pomimo że oklepane i tak przyciąga uwagę. Jakich pasków Led użyłeś for dekorów, jest fajnie równo podświetlany.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Znakomicie te podświetlenia wyszły :D

Prośba o trochę więcej info na ten temat.

PS. Świetnie wygląda avancik w srebrze!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie bylem przekonany do tych podswietlen w dekorach , ale te przyznam że calkiem calkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu mam zdjęcie jak wymieniałem taśmę ledowa (porównanie starej i nowej taśmy). Ogolnie sprawa wyglada tak ze w tapicerce drzwiowej podpiąłem się pod podświetlenie klamki, przeciągnąłem kabel, wyciąłem malutka dziurkę w boczku w miejscu gdzie jest dekor i zamontowałem tam gniazdo do którego podpinam wtyczkę od taśmy Led. 

Dekor został podszlifowany od dołu żeby zrobić miejsce przez które będzie się wydobywać światło pomiędzy tapicerka a dekorem. Na dekor nakleilem taśmę Led (poprzednio była taśma led o zagęszczeniu diod 60/m a teraz 120/m).

Od góry naklejona jest uszczelka ponieważ w niektórych miejscach światło delikatnie przyświecało od góry dekoru.

tyle :-)

Edytowane przez siemian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje znaczka na tylnej klapie ;D  :wink:
Poza tym super autko się prezentuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mizur138 napisał:

Kolego gdzie dorwałes taka gałke do biegow ?? Bo szukam czegos podobnego :D 

a jak była do sprzedania to nikt nie chciał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło może i oklepane ale pasuje jak ulał! A podświetlanie dekorów wyszło mega dobrze :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...