Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tylko nie parchu b7 blb piekny woz!! doprowadzilies go do porzadku wiesz o co mi chodzi??

Po tej sarnie?? Ta, doprowadził, ale później jeszcze jebnął jelenia więc drugi bok pomalował i na koniec zahaczył konia więc dach prostowany ale już wszystko doprowadził do porządku

:polew::polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...uj tam sarna i kon. A te dwie rysy na dachu ?????

...po pociągu. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie parchu b7 blb piekny woz!! doprowadzilies go do porzadku wiesz o co mi chodzi??

Wóz to to i jest ale rolnika obornika:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego ty nie wymieniłeś jeszcze w tym parchu :decayed:

silnika :naughty:

racja, trzeba coś z tym zrobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się spaliło i trochę pogięło trzeba było ponaciągać i powymieniać i żeby się trzymało folia wzmocnić "strukturę" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff wróciłem właśnie z dość pracowitego dnia :wink:

Co poniektórzy zauważyli że jeszcze nie wymieniałem silnika u mnie w aucie dlatego postanowiłem nadrobić te zaległości.

Po przejechaniu niespełna 900km, udało się i pod maską znajduje się obecnie 2.0 TDI o oznaczeniu literowym BRE.

Ale zacznijmy od początku.

Mój stary poczciwy silniczek BLB miał przejechane 234 tys. km i niestety pompowtryskiwacze nie były już pierwszej świeżości przez co nie mógł on wykorzystać pełnej wydajności turbiny CAHa. Miałem wymienić góre (głowice i pompki) ale doszedłem do wniosku że bardziej opłaca się zrobić to raz a porządnie. Silnik ten znajdował się w tym autku od nowości (2005r) i pomimo powszechnych opinii że BLB to największy syf który się sypie, nigdy nie sprawiał mi praktycznie żadnych problemów.

Wybór padł na następce BLB czyli silnik o oznaczeniu BRE z przebiegiem 80 tys. km z 2008 roku.

Dziś po siedmiu godzinach pracy silniczek znalazł się pod maską- WITAMY :wink:

godz. 6:56 zaczynamy

025%20(kopiowanie).jpg

godz. 7:59 przód pościągany

029%20(kopiowanie).jpg

039%20(kopiowanie).jpg

godz. 8:38 silnik wyjeżdza z auta:

050%20(kopiowanie).jpg

055%20(kopiowanie).jpg

godz. 10:45 nowy silnik jest gotowy do montażu

061%20(kopiowanie).jpg

067%20(kopiowanie).jpg

godz. 12:55 pasowanie przodu, wymiania chłodnicy klimy

088%20(kopiowanie).jpg

ok. godz. 14 autko było poskładane, gotowe do jazdy.

Ogólnie co do wrażeń. Silnik pracuje równiej, i auto stało się dużo szybsze. Jezdzi się dużo przyjemniej. Co do konkretów to bede wiedział w przyszłym tygodniu po korekcie softu (teraz go zbytnio nie deptałem ponieważ program był dostosowywany do lejących wtrysków)

Po wszystkim wyciągneliśmy imbusik pompy oleju z mojego starego silnika... ogólnie był już przeskoczony więc miałem dużo szczęscia że nie obrobił się całkiem :wink: tutaj pare fotek:

106%20(kopiowanie).jpg

108%20(kopiowanie).jpg

110%20(kopiowanie).jpg

PS. Arturo dziękuje ze dotrzymanie towarzystwa :wink:

PS2. żeby nie było smutno to mój stary silnik BLB na koniec dostałe jeszcze troszke w dupe na trasie Katowice-Wrocław :decayed:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian, kup żesz cos bardziej sensownego :grin:

szkoda szmalu na reanimacje denata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj czy to taki denat to nie wiem... zresztą myśle że Artur tutaj też może się wypowiedzieć bo ma okazje czasem się "tym denatem" przejechać :wink:

nie wierz we wszystko co na forum piszą :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trzeba przyznać ,że padlinka :grin: całkiem sympatycznie :naughty: się odpycha :decayed:..........czekam na efekty korekty....rezerwuję jazdę próbną :grin:.....

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

siemian dawaj filmik z przed bramek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. rozpędziliśmy nasze czarne maleństwo do licznikowych 245km/h. to było takie pożegnanie silnika BLB :decayed: żeby mnie pamiętał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpędził do takiej prędkości....,że zaczął się zastanawiać.....,czy warto jechać dalej na wymianę :decayed::wink:

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

no :decayed::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na biało ubrany poszedłeś silnik zmieniać?:decayed:
to nie ja :decayed: ja wtedy spałem a jak się budziłem to robiłem fotki :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...