Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

siemian, nie wiem jaki masz przebieg ale mi przy 155 tkm skrzynia nie robiła żadnych problemów, nigdy nawet nie zgrzytnęło z synchronizatora, może przestan tak upalać furę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

siemian te stabilizatory wiesz kiedy beda twoje :naughty: czekam na ta flaszeczke :gwizdanie:

jak chcesz to możesz sobie je wykręcić.. :polew: :polew: :polew::decayed: :decayed: :decayed:

Widzisz... Ty mi flaszeczke, ja Tobie... wypijemy na zlocie :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 23:28_________________________________________________

siemian, nie wiem jaki masz przebieg ale mi przy 155 tkm skrzynia nie robiła żadnych problemów, nigdy nawet nie zgrzytnęło z synchronizatora, może przestan tak upalać furę

teraz mam 230 tys. Ale synchronizatory od zawsze przy szybkiej jezdzie nie nadążały i zgrzytały. Fakt faktem że mało w którym aucie nadążaja jak się człowiek postara :) :) :)

No co do upalania to musze chyba troche odpuścić bo Patryk z CS mnie opierdolił i ostatnio stwerdził że daje mojej turbinie (którą montowałem niecały rok temu) jeszcze z 2 miesiące życia i stwierdził że jak nie zmienie stylu jazdy to on daje temu silnikowi jeszcze góra pól roku życia... Ale mam nadzieje że się mylił... Chociaż teraz staram się troche ograniczać z upalaniem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemianku, a gdzie chcesz wrzucic szperę ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem kiedyś o szperze do skrzyni ale nie mogłem znaleźć i temat odpuściłem. Do skrzyń poprzecznych (leon, golf, a3 itp...) jest dużo dostępnych szper, do nas za bardzo nie ma[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 23:38_________________________________________________Kolega ma szpere w Fabii 2.0 tdi i działa to zajebicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna zapodac Quaife-a na tył :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 23:40_________________________________________________http://www.quaife.co.uk/catalogue/products/qdf4q-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian zrób sobie elektroszperę :polew: jak w bumkach robią[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 23:46_________________________________________________ewentualnie kup sobie AR 147 Q ze szperą na fwd albo Focusa RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no narazie temat szpery odpuściłem bo zainwestowałem w inne rzeczy. Ale nie wykluczone że kiedyś do niego wróce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, 4 trzeba dac :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio pokazywałem własnie koledze Seves z forum jak jezdzi mój klekot i jechał właśnie focus RS. Tak jak przypuszczałem w środku był miszcz (bo nawet nie mistrz :decayed: :decayed:) prostej. Ruszyliśmy spod świateł na dwupasie to wypierdzielił do przodu ale na pierwszym zakręcie przy 210km/h go wyprzedziłem bo zwolnił chyba do 160... Potem się produkował i chciał mnie dogonić i wyprzedzić ale się droga skończyła :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie wy macie zakręty, że 210 można śmigać? ja mam tylko jeden zacieśniający łuk od Paczkowa do Swarzędza co tyle swoim zimą leciałem ale i tak się spociłem

BTW musicie mieć baaaaardzo długie proste przed tymi zakrętami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, 4 trzeba dac :kwasny: :kwasny: :kwasny:

no niestety a ja ostanio powymieniałem troche rzeczy w aucie...

Nie mówiąć już że mam cały zawias (wahacze i końcówki drążków) do roboty bo zaczynają stukać, któryś przegub też znowu się kończy, rozrząd mam do wymiany, sprzęgło i dwumas też. I do tego zwykły przegląd. Aż się boje zawieźć auto...

Mam nadzieje żę Pat się mylił i turbina mi nie wy***rdoli do 2 miesięcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie wy macie zakręty, że 210 można śmigać? ja mam tylko jeden zacieśniający łuk od Paczkowa do Swarzędza co tyle swoim zimą leciałem ale i tak się spociłem

BTW musicie mieć baaaaardzo długie proste przed tymi zakrętami

jak jedziesz dwupasem pod tunelami w BB i dojezdzasz do obwodnicy.

Zresztą nie gadaj bo całą obwodnice BB przechodze bez odpuszczania gazu a jest tam pare fajnych zakrętów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w BB byłem chyba w 80tym którymś jak byłem na zimowisku więc nie wiem jak to wygląda teraz, jedynie co to pozazdrościć w takim razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy kojarzysz ale jak lecisz na Cieszyn obwodnicą i po lewej masz makro. Tam jest zakręt który przechodze ok. 220km/h z gazem w podłodze. Bardzo przyjemny aczkolwiek na środku trzeba uważać bo jest mały wiadukt[br]Dopisany: 11 Sierpień 2010, 23:59_________________________________________________

w BB byłem chyba w 80tym którymś jak byłem na zimowisku więc nie wiem jak to wygląda teraz, jedynie co to pozazdrościć w takim razie

hehehe no tak. W BB mamy pare fajnych dróg do zapierdzielania. Własnie obwodnica która ma pare lat dopiero i leci aż do Cieszyna i Aleja Andersa biegnąca do obwodnicy :kox: :kox: :kox: :kox:

równiutki asfalt- to jest to :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może kiedyś odwiedzę BB, ale to i tak nic nie zmieni bo moja ciężarówka ma v-max 160 no chyba, że mietkiem wlecę więc można coś pokombinować pomiędzy 160-250 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja zapraszam :decayed: :decayed:

budują następne 10km obwodnicy w drugą strone także będzie jeszcze lepiej :kox: :kox: :kox: :kox:

http://www.obwodnica-bielsko-bialej.pl/[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 00:05_________________________________________________

Rozmowa slepego z gluchym :cool1:

ale jak kiedyś przyjedzie to tylko sobie wydrukuje moje posty i będzie wiedział gdzie można pozapierdalać :decayed: :decayed: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...