Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem co Wy widzicie w tym blaszkach... wygladaja nieco tandetnie + logo na klapie S4 nie przykleicie, ale na hamulcach juz tak ? :decayed:

:good::kox:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 08:05_________________________________________________

to tylko blaszki i do TDI nie pasują :thumbdown: więc się nie wqwiaj :polew: 2.0 TDI vs. S4 to chyba różnica :polew:

a czy on czasem nie ma hamulcow od 3.0 tdi?? przeczytaj post :polew: :polew: przeciez by nie kupywal jak nie pasuja chyba ze lubi na polke polozyc i sie upajac wygladem :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chyba już raz sprzeczka o to była. :gwizdanie:

Myślę, że nie ma co potępiać. W końcu ma heble od eSy. Zastanawiam się, czy gdyby napis S4 był na stałe namalowany na zaciskach od eSy, to nikt by ich nie przekładał do innych modeli?;) Przecież to tylko mówi że hamulce są od S4, a nie że ma S4. Co innego znaczek na tyle. Wtedy już krzyczysz - mam S4 z klekotem. :naughty:

dokładnie tak samo uważam. Zacisk to jedyne miejsce gdzie mam jakikolwiek znaczek :)[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 08:27_________________________________________________jakbym nie miał hamulców od s4 to napewno bym takich blaszek nie zakładał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myśle że to by idealnie do Twojego auta pasowało :wink4: :wink4:

Ludzie w ogóle po co ta dyskusja. Ja nie wymieniam blaszek standardowych na takie z S4, tylko wymieniam blaszki z s4 na nowe blaszki z s4. Taka różnica. Blaszki są identyczne tyle że te które mam teraz mają 3 lata (kupiłem razem z zaciskami) a te które kupiłem są całkiem nowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ściągać blaszki s4 z hampli s4 to tak jakby szlifować zaciski z Porsche żeby nie było na nich napisu :decayed: :decayed: :decayed:

Dawid a nie myślałeś o takim wydechu? Będzie pasował do blaszek: :decayed: :decayed: :decayed:

79a68e0e838977e1.jpg

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ja nic nie mam do tego ze se zmieniasz blaszki na nowe.. To niby ludzie ktorzy laduja zaciski z porsche to tez robia profanacje bo jezdza audi a maja zaciski z porsche a przciez porsche to nigdy nie bedzie..

ale znaczkiem Porsche "Turbo" na klapie tylniej w S4 to sie jarales :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no czyli 300zł kpl. W ASO 310zł

286 PLN :kox: :kox: ;-)

plus wysyłka[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 11:18_________________________________________________

a ty siemian ile dales?

tajemnica :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

na pewno dał bardzo mało .... :wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem na allegro za stodwajscia :decayed:

trzeba było kupować :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa nio tak :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 11:41_________________________________________________a jak sprawuje się ten Twój pokrowiec na auto który kupiłeś w zestawie z Brembo? Sąsiedzi podkurwieni?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

z8860252X,pokrowiec-na-samochod-z-wizerunkiem-Audi-R8-Spyder.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie Miron :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 12:00_________________________________________________ja słyszałem że kupił sobie taki pokrowiec na swojego trabanta tylko z nadrukiem czarnego a4 b7 Avant :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Podobno nakleił go na stałe. :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z trabanta to raczej kawałki plastiku :polew: :polew: :polew:

Aczkolwiek kto go tam wie. Mówił coś że chce wzmocnić konstrukcje :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te plasticzki sa wyjebane tylko boje sie ze jak na trasie pare razy musze go shamowac tak z 240 do 130 to odplyna na felge :))))

ale siemian moze zakladac on sie tylko do 130 rozpedza :))

ale dodam ze te ori blaszki to wioska straszna masakryczna wrecz :))) mnie sie one nie podobaja i dobrze wygladaja 3 dni albo 1 dobra trasa i zmasakrowane nalotem z tarcz :)))

dotego dawac za 2 nedzne naklejki 70 euro musialo by mnie lekko potegowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te s4 ktore sa na tych tanio zrobionych blaszkach naklejone :)))[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 13:05_________________________________________________nie myslales chyba ze to jest nalakierowane :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te s4 ktore sa na tych tanio zrobionych blaszkach naklejone :)))[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 13:05_________________________________________________nie myslales chyba ze to jest nalakierowane :)))

no to widać zę nie miałeś tego nigdy w ręce. Zresztą jeżdze na tym 3 lata i wiem jak to się zachowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...