Brak kompresji w silniku

BartekT81

Witam.

Zanim zadam pytanie po krótce opis całej sytuacji. A więc jechałem sobie moim autkiem na trasie i w jednej chwili nagle silnik zamarł, stracił moc, przestał wogóle jechać. Po zatrzymaniu się sprawdzam pasek rozrządu i jest OK, póbuje zakręcic silnikiem i owszem kręci ale słychać to tak jakbym odkręcił wszystkie świece (a świece są wna swoim miejscu). Wniosek mój jest taki że we wszystkich silnikach zero kompresji. Pod samochodem żadnej plamy oleju ani nic takiego. Oczywiście auto nie odpala. I tu moje pytanie: czy ktoś może mi powiedzieć gdzie trkwi cały problem??????

Może być walnięta uszczelka pod głowicą a olej masz np. w płynie chłodniczych.Wskazana wizyta u mechanika.

Nie mam oleju ani żadnych wycieków. Po dokładniejszej analizie silnika okazuje się że rozrząd przekazuje napęd na koło wałka rrozrządu ale koło nie napędza samego wałka. Z tego co wiem to na wałku jest klub i mogło go zerwać i teraz tylko zastanawia mnie czy cały silnik będzie do roboty czy tylko wystarczy wymienic koło lub wałek razem z klubem????