Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycieraczki - Problem


kemp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od tygodnia mam problem z wycieraczkami, mianowicie chodzi o to ze one dzialaja, lecz tak jakby mechanizm nie mial sily i cala operacja sie odbywa dosc wolno. Szybsze biegi nie dzialaja a jak jest na max to ich praca mimo wszystko jest bardzo wolna.

Jest to A4 B5 2000 1.9AJM. Czy to wina silnika? nie masz juz sil? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przeczyscic mechanizn z rdzy i nasmarowac. Chwilowo pomaga wd40

Wysłane z mojego HTC Desire X

tak jak napisano wyżej wd 40 pomaga ale na chwile, potem robi tylko większe szkody ,lepiej rozebrać ,wyczyścić i nasmarować, ale ja bym dodał od siebie, by spróbować czy silnik nie pada(czytaj nie zatarł sie ,lub padły łożyska) i czy też wina nie stoi gdzie indziej np sterowanie czy zasilanie.

Jak dobrze zrozumiałem na wolnym biegu działa tak z problemami a na wyższych biegach nie chce działać ,chyba że jest ustawione ma maksa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup nowy mechanizm, nie ma sensu bawic sie w czary-mary ze starym

OEM MECHANIZM WYCIERACZEK VW PASSAT B5 AUDI A4 A6 (3602254499) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz w sumie dwa biegi. Ten pierwszy i ostatni ktory ma za wolne tempo pracy. Wymiana bedzie najbardziej rozsadnym rozwiazaniem, lecz przed zakupem upewnie sie ze z silnikiem wszystko jest ok. Dziękuję za pomoc koledzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny problem, problem rozwiązało rozebranie i wyczyszczenie z nalotu we wszystkich otworach oraz nasmarowanie smarem i od ponad pół roku nie ma problemu wycieraczki chodzą cichutko jak nowe, ze względu że jest to aluminium to śniedzieje. Nie wiem czy jest sens wydawać ponad 100 zł a robota zajmie ci max 1 godzinę, ale zrobisz jak chcesz pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...